اطلاعات مربوط به باتری گلکسی S21 اولترا فاش شد

سامسونگ هنوز عرضه محصولات پرچمدار خود را به پایان نرسانده است و قبلا به طور مکرر خبر های گلکسی S21 اولتا را دریافت کرده ایم. برای کسانی که به اطلاع هستند، باید در جریان باشند که چابول در حال برنامه ریزی برای رونمایی گلکسی S20 فن ادیسن در ۲۳ سپتامبر است. با فاش شدن S21 اولترا، اکنون در این پست به بررسی اطلاعات باتری آن می پردازیم. این گزارش از افراد وخدی گلکسی کلوب به دست آمده است.

ظرفیت باتری گلکسی S21 اولترا فاش شد

طبق گزارش های در حال ظهور، نسل بعدی گلکسی S21 اولترا به باتری با شماره مدل EB-BG998ABYوارد بازار خواهد شد. ظرفیت این شماره مدل ۴۸۸۵ میلی آمپر ساعتی اس، به این معنی که باید ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را شاهد باشیم.

ما قبلا می دانیم که S21 پلاس از یک باتری ۴۶۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره خواهد برد. برای یاآوری لازمه بگوییم که S20 پلاس از باتری ۴۳۷۰ میلی آمپر ساعتی بهره می برد، به این معنی که نسل بعدی تقریبا ۳ درصد افزایش خواهد داشت.

متاسفانه، به نظر می رسد که همان مورد برای نوع اولترا صدق نمی کند. برای کسانی که در جریان نیستند، لازمه بگوییم که گلکسی S20 اولترا هم با همان ظرفیت باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی ارائه می شود.

از طرف دیگر، S21 با ظرفیت باتری معمولی ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی همراه است. در اوایل هفته جاری، شاهد مشخصات دوربین نسخه اولترا هم بودیم. اگر این مشخصات صدق داشته باشند ما باید گلکسی S21 آولترا را با یک ماژول دوربین چهارگانه ببینیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
سامسونگ گلکسی S21

این ماژول چهار گانه از سنسور اولیه ۱۰۸ مگاپیکسلی، سنسور اولتراواید ۱۲ مگاپیکسلی و دو لنز تله فوتو تشکیل شده است. ما در حال مشاهده یک دوربین تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی با زوم اپتیکال ۳ برابری هستیم، در حالی که دوربین دیگر از زوم نوری ۵ برابری پشتیبانی می کند.

برای عکس های سلفی و تماس تصویر هم یک سنسور دوربین سلفی ۴۰ مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است. این این مشخصات جدید دوربین، ممکن است سامسونگ دیگر حسگر ToF سه بعدی را به کار نگیرد.

در زیر کاپوت این دستگاه، جدیدترین تراشه پرچمدار آن زمان یعنی اسنپدراگون ۸۷۵ را داریم. برای بازار های بین المللی، سامسونگ تراشه ۵ نانومتری اگزینوس خود را در نظر گرفته است که هم اکنون در مرحله توسعه است. انتظار می رود تراشه ۵ نانومتری اگزینوس بازدهی بالاتری در مصرف انرژی داشته باشد. در روز های آتی باید شاهد اطلاعات بیشتر در مورد این تراه باشیم چون به رونمایی نزدیک تر می شویم.

زمان رونمایی و قیمت

اطلاعاتی در مورد قیمت سری گلکسی S21 به بیرون درز نکرده است. ولی می دانیم که این سری شامل سه دستگاه خواهد بود. سامسونگ با رسیدن به جدول زمانی رونمایی، به طور کلی دستگاه های گلکسی S خود را در فوریه هر سال رونمایی می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر