بازار گوشی های هوشمند در ایران بسیار بد و ناگوار

بازار گوشی های هوشمند در ایران بسیار بد و ناگوار

بازار گوشی های هوشمند در ایران بسیار پیچیده و فوق العاده سنگین است و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار بد برای این صنف از فروشندگان هستیم، این بازار به قدری نامنظم و بسیار سینوسی است که برخی از افراد دچار ورشکستگی سنگین و بزرگ شده اند.

فروشندگان زیادی در این حوزه به ناچار مجبور به احتیاط در خرید محصولات می شوند و یا برای فروش به صورت نقدی کار می کنند و این بازار را به هم میریزد و شاهد نا برابری در بازار هستیم که واقعا بسیار بد و ناگوار محسوب می شود و نمی توان بازار را ثابت اعلام کرد.

این بازار بسیار نوسانی است و هیچ فردی نمی تواند قیمت دقیقی برای یک محصول اعلام کند و دلیل آن نیز ورود گوشی ها با قیمت های مختلف می باشد و همین قیمت ارز نیز تاثیر مستقیمی بر افزایش قیمت ها و سینوسی بودن قیمت گوشی های موبایل نیز دارد.

بازار گوشی های هوشمند در ایران بسیار پیچیده و فوق العاده سردرگم کننده است، فروشندگان و خریداران نمی دانند برای خرید کدام محصول در کدام زمان اقدام کنند و آیا خرید آنها مناسب خواهد بود و با قیمت معقولی اقدام به خرید کرده اند یا متاسفانه دچار اشتباهی شده اند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قیمت یک گوشی موبایل طی یک هفته تغییراتی حدود ۵۰۰ هزار تومانی یا یک میلیونی دارد و این یعنی یک اختلاف فاحش میان قیمت های عرضه شده به بازار خواهد بود و تغییراتی که برای قیمت گوشی های هوشمند به وجود آمده است بسیار نگران کننده و پیچیده خواهد بود.

بازار گوشی های هوشمند در ایران

واردات نادرست و عدم نظارت از دیگر نکاتی محسوب می شود که باعث شده تا بازار به این وضع بیافتد و واقعا هم اتفاقات بد و ناگوار در حال رخ دادن است که هیچ مسئول و یا ارگانی بر آن نظارت ندارد و هر فروشنده ای قیمت خود را روی محصول می گذارد.

حتی شرکت های وارد کننده نیز تحت تاثیر قیمت ارز ها قرار گرفته اند و تکلیف آنها برای وارد کردن گوشی های هوشمند مشخص نشده است و باید منتظر عملکرد کلی و نهایی شرکت های اصلی برای وارد کردن گوشی ها به بازار باشیم که نبض بازار را به دست دارند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر