بازخواست اپل درمورد کووید ۱۹ در مجلس سنا آمریکا

بازخواست اپل درمورد کووید ۱۹ در مجلس سنا آمریکا

اپل از ماه مارس شروع کرده بود به جمع آوری اطلاعات افرادی که در تست های مختلفی درمورد ویروس کرونا دریافت می کرده است، این شرکت قرار بود این داده ها و اطلاعات افراد را در اختیار وزارت بهداشت آمریکا قرار دهد که باعث به وجود آمدن سوالات بسیار زیادی شد.

برخی از نمایندگان مجلس سنا آمریکا در اعتراض به اینکه اپل در حال فروش اطلاعات و داده ها به یک منابع غیر دولتی می باشد که می تواند برای دولت آمریکا ضرر و زیان بسیار بزرگی را به وجود بیاورد و همین نیز باعث کشیده شدن پای اپل به مجلس شد.

سخنگوی اپل با حضور در مجلس این کشور توضیحاتی را درمورد این مشکلات به وجود آمده داد تا ماجرا را روشن سازی کند، این سنخگو با ارائه مدارک بسیار محکم و قانع کننده نشان داد که اپل در حال انتقال داده ها به وزارت بهداشت کشور آمریکا می باشد.

بازخواست اپل درمورد کووید ۱۹ باعث شد تا حتی این موضوع به کاخ سفید و بخش های امنیتی فدرال نیز کشیده شود و یک مشکل دیگری به اپل به وجود آورده بود که با ارائه مدارک بسیار محکم و قانع کننده باعث شد تا این مسئله به سود اپل تمام شود.

مدیر ارشد اپل نیز به طور رسمی اعلام کرده است که این شرکت به حریم خصوصی تمامی افرادی که در این تست شرکت کرده بودند و به اضافه اینکه تمام کاربران این شرکت رعایت می شود و از امنیت بسیار بالایی برخودار می باشند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بازخواست اپل درمورد کووید 19 در مجلس سنا آمریکا

بازخواست اپل درمورد کووید ۱۹

اپل همکاری هایی با گوگل نیز برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و البته غربالگری افراد و کاربران داشته است که به نظر می رسد آن پروژه نیز با موفقیت کاملی همراه بوده است و یک پروژه موفقیت آمیز برای هر دو شرکت به ثبت رسیده است.

گوگل و اپل جزو شرکت هایی بوده اند که در جلوگیری از این بیماری کمک بسیار زیادی کرده اند و کمک های نقدی و غیر نقدی زیادی را انجام داده اند و کمک و توانایی بسیار بالایی نیز در بخش های مختلف در این مسیر داشته اند.

شرکت اپل در سال ۲۰۱۳ نیز محکوم به فروختن اطلاعات کاربران شده بود که در آن زمان نیز با ارائه مدارک محکم و قابل قبول توانست ماجرا را به نفع خود به پایان برساند، اما گفته می شود این شرکت برخی از اطلاعات را به طور مخفیانه به فروش می رساند.

همیشه سوالات بسیار زیادی درمورد شرکت های بزرگ بوده است اما این سوالات و شایعات درمورد اپل بسیار زیاد می باشد و یک سوال بسیار بزرگی را به وجود آورده است که این شرکت را محکوم به انتشار و فروش مشخصات و داده های کاربران می باشد که شک بسیار بزرگی را درمورد این شرکت به وجود خواهد آورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع theverge

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر