بازدید ماهانه یوتیوب از ۱۰۰ میلیون فراتر رفت

بازدید ماهانه یوتیوب از ۱۰۰ میلیون فراتر رفت

مدیر فنی یوتیوب اعلام کرده است تعداد کاربرانی که در مدت یک ماه به این سرویس مراجعه کرده و به تماشای بخش های مختلف آن پرداخته اند حدود ۱۰۰ میلیون نفر می باشد که یک آمار بسیار عجیب و فوق العاده از سوی این سرویس می باشد.

یوتیوب در ماه های گذشته آمار ۷۰ میلیون نفر بازدید را در یک ماه را زده بود و حالا نیز شاهد این هستیم که این سرویس به یک حالت بسیار فوق العاده دیگری نیز دسترسی داشته و توانسته رکورد ۱۰۰ میلیون بازدید را در مدت زمان یک ماه به ثبت برساند.

البته این بازدید مخصوص یک ماه نیز و طی سه ماهه گذشته این تعداد بازدید تکرار شده است که آمار بسیار بزرگ و هیجان انگیزی از سوی یوتیوب محسوب می شود که در دنیای وب یک اتفاق بسیار فوق العاده و جذابی محسوب می شود.

بازدید ماهانه یوتیوب بالای ۱۰۰ میلیون نفر بخاطر شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی افراد و خانواده های زیادی بوده است که مردم مجبور به استفاده از این سرویس برای گذارندن وقت خود و ایجاد یک سرگرمی برای خودشان بودند.

البته باید از این نظر هم صرف نظر نباشیم که یوتیوب یک سرویس بسیار قدرتمند می باشد و با ارائه خدمات بسیار فوق العاده و جذاب توانایی ایجاد حالت های بسیار عالی را برای تمامی کاربران خود داشته و همین نیز باعث ایجاد حالت فوق العاده ای شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
بازدید ماهانه یوتیوب از 100 میلیون فراتر رفت

بازدید ماهانه یوتیوب بالای ۱۰۰ میلیون نفر

مدیر فنی و رسانه ای یوتیوب درمورد این آمار اعلام کرده است احتمال دارد در ماه های آینده شاهد افزایش این عدد باشیم که نشان دهنده رشد بسیار چشمگیر این پلتفرم و البته سایت یوتیوب در میان دیگر سایت های مطرح دنیا می باشد.

سایت هایی چون آمازون و ویکی پدیا جزو محبوب ترین و پر بازدید ترین سایت های دنیا می باشند که در نهایت ماهانه حدود ۶۰ میلیون نفر بازدید دارند که فاصله زیادی با یوتیوب دارند که نشان دهنده موفقیت بیش از حد این پلتفرم و سرویس تماشای آنلاین فیلم می باشد.

باید منتظر ماند و دید که آیا یوتیوب توانایی این را دارد که بتواند در سال های آینده این عدد را افزایش دهد و یا فقط بخاطر کرونا بود که کاربران این پلتفرم اینگونه افزایش یافته و کاربران دائمی نبوده است و رقابت همچنان حساس و سخت می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر