بازدید مدیرعامل شیائومی از FAW برای انجام مذاکرات اولیه

بازدید مدیرعامل شیائومی از FAW برای انجام مذاکرات اولیه

لی جون مدیرعامل و بنیانگذار شیائومی در مقر اصلی مجموعه FAW در چین بازدید کرد و برای انجام مذاکرات وارد این مجموعه شد. طبق گفته ها این دیدار بیشتر روی مسئله بستن قرارداد و همکاری میان دو گروه برای ساخت و تولید خودرو های نسل جدید شرکت شیائومی در آینده نه چندان دور بوده است.

طبق گزارش Pandaily، لی جون برای برگزاری یک جلسه همکاری وارد شهر جیلین در کشور چین شده است تا با سران و مقامات مجموعه خودروسازی FAW وارد مذاکرات اصلی شود. در این مذاکره که برخی خبرنگاران اجازه ورود به آن داشتند، مشخص شد شیائومی درخواست جدی برای همکاری با این مجموعه برای تولید خودرو داده است.

تقویت همکاری های اولیه با این مجموعه در دستور کار طرفین قرار گرفته و به زودی شاهد بسته شدن قرارداد همکاری این دو مجموعه قدرتمند چینی خواهیم بود. توانایی و قدرت تولید خودرو توسط مجموعه FAW باعث شده تا شیائومی این برند را برای همکاری خود در تولید خودرو های هوشمند در نظر بگیرد.

بازدید مدیرعامل شیائومی از FAW به همراه برخی مدیران این مجموعه همراه بود و با استقبال گرم آنها همراه شد. وزیر کشور چین نیز در این ملاقات حضور داشت و اعلام کرد برای همکاری میان این دو شرکت بزرگ، کار های لازم انجام خواهد گرفت تا شاهد یک خروجی جذاب باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین وزیر جینگ اعلام کرد: شرکت شیائومی یکی از بزرگترین مجموعه های چین محسوب می‌شود که در حال توسعه و تحقیق است و هر روز در حال افزایش برای رسیدن به بازار های بزرگ جهانی است که می‌تواند برای کشور چین مثبت باشد. همچنین ابراز علاقه مندی برای حمایت دولت از تولید خودرو های هوشمند شیائومی خبر داد.

مدیرعامل شرکت قدرتمند چینی شیائومی

بازدید مدیرعامل شیائومی از FAW

در هفته های گذشته نیز مدیرعامل شیائومی با مجموعه خودروسازی گریت وال موتور چین مذاکراتی انجام داده بود. هدف و برنامه ریزی شیائومی برای بستن قرارداد با شرکت های تولید کننده خودرو در کشور چین است تا بتواند بهترین تصمیم گیری برای تولید و همکاری با برند های بزرگ در این کشور داشته باشد.

شیائومی قصد دارد از سال ۲۰۲۴ اولین خودروی خود را تولید کند و هر سه سال یکبار یک خودرو روانه بازار کند. طبق زمانبندی این شرکت چینی، حدود ۹۰۰ هزار دستگاه در سه سال اول به فروش خواهند رساند و همچنین برنامه ریزی برای حضور در بازار جهانی و مخصوصا اروپا در دستور کار این شرکت قدرتمند چینی قرار دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر