بازسازی لندروور دینفدر ۱۱۰ بسیار استادانه

بازسازی لندروور دینفدر ۱۱۰ بسیار استادانه

شرکت لندروور بلاخره نسخه قدیمی و اولین نسخه خود را که فقط ۱۱۰ دستگاه از آن تولید کرده بود را بازسازی کرد تا توجه های زیادی به سمت خود جلب کند، در این بازسازی شاهد تغییرات جالب و قابل توجه هستیم که برای این خودرو انجام گرفته است و بسیار خاص است.

از نظر طراحی همان شکل کلی استفاده شده است و فقط قسمت جلویی خودرو تغییر داده شده است که نسبت به نسخه قبلی از اندازه بزرگتری برخوردار شده است و همچنین شاهد این هستیم که نوع ساخت خودرو بیشتر شبیه به نسخه هایSUV است تا استفاده و کاربری خود را تغییر دهد.

مشخصات فنی و قطعات داخل خودرو از موتور تا نیرو محرکه تغییر داده شده است و تقریبا می توان گفت قدرت و کیفیت نوع ساخت و داخلی خودرو تا دو برابر افزایش کیفیت داشته است و همین موضوع باعث به وجود آمدن قابلیت های مناسب و ایده آل شده است که در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

بازسازی لندروور دینفدر ۱۱۰ بسیار هوشمندانه بوده است و شاهد اضافه شدن یک موتور ۵.۳ لیتری حجیم از نوع V8 به همراه نیروی تولید شده ۳۲۵ اسب بخار است که ترکیب خوبی با موتور خودرو ایجاد کرده است و می تواند عملکرد مناسب و بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لندروور برای ساخت ایده آل و قابل قبول این خودرو در بالاترین سطح قرار گرفته است و شاهد اتفاقاتی هستیم که این شرکت می تواند در بالاترین سطح ممکن از خود به نمایش بگذارد و شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و قابل قبول از سوی این شرکت بریتانیایی برای ساخت این خودرو خواهیم بود.

بازسازی لندروور دینفدر ۱۱۰

مانند نسخه قدیمی نیز شاهد تولید ۱۱۰ عددی از این خودرو خواهیم بود که بخاطر نام این محصول لندروور در نظر گرفته است و قطعا فروش خوبی خواهد داشت و دلیل آن بخاطر تاریخچه قابل قبول و حرفه ای این خودرو است که در سال های گذشته توسط این خودرو به نمایش گذاشته شده است.

توانایی بسیار قدرتمند و هوشمندانه این شرکت در سطح بالایی قرار دارد و همین موضوع باعث ایجاد اتفاقات جذاب و بسیار خاص خواهد بود که توسط این شرکت انجام گرفته است و در بالاترین و همچنین در عالی ترین شرایط لندروور به فروش گذاشته خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر