بازگشایی دوباره شرکت تسلا و بازگشت به شروع کار

بازگشایی دوباره شرکت تسلا و بازگشت به شروع کار

در زمان شیوع ویروس کرونا تنها شرکتی که به روند تولید خود ادامه می داده است شرکت تسلا بود و با قدرت بسیار زیاد به تولید خودرو های خود ادامه میداد که متاسفانه با اوج گرفتن ویروس کرونا مجبور به تعطیل کامل کارخانه های خود در سراسر دنیا کرد.

طبق گفته ها از ۲۹ آوریل این شرکت به تولید خود بازگشته بود که در تعداد کمی حداقل یک دستگاه در روز بازگشته بود که در حالت نیمه تعطیل قرار گرفته بود و روند تولیدی مانند گذشته را به خود نگرفته بود که از هفته آینده شروع به تولید خواهند کرد.

طبق گزارش های بلومبرگ تسلا از هفته آینده فراخوانی متعددی را برای کارکنان خود ارسال کرده است و از آنها دعوت کرده است به کارخانه های مربوطه خود در کشور های آلمان و آمریکا بازگردند و تسلا برنامه های زیادی را برای رفع این اتفاقات در نظر دارد.

بازگشایی دوباره شرکت تسلا در کارخانه Fremont نشان از حرکت این شرکت برای بازگشایی دیگر شرکت های تسلا در مناطق مختلف دارد و به احتمال زیاد شاهد اتفاقات زیادی درمورد این حرکت تسلا توسط دولت آمریکا و ستاد مبارزه با ویروس کرونا آمریکا باشیم.

احتمالا بازگشایی دوباره کارخانه های تسلا برای تولید قدرتمند خواهد بود اما شایعات و سوالات به وجود آمده و حواشی غیرمنتظره برای این شرکت یکی از بزرگترین مشکلات تسلا در این دوران خواهد بود که به احتمال زیاد ایلان ماسک توانایی مقابله با همه سوالات و شایعات را خواهد داشت.

بازگشایی دوباره شرکت تسلا و بازگشت به شروع کار

بازگشایی دوباره شرکت تسلا

همچنین اولین تولیدی خودرو بعد از بازگشایی دوباره شرکت تسلا، نسخه مدل Y خواهد بود که یک خودروی الکتریکی می باشد و تسلا عنوان کرده است این سری توانایی این را دارد که بعد از کرونا فروش مناسبی را در بازار های جهانی به ثبت برسانند.

کارخانه Fremont تسلا در کشور سوئیس قرار دارد و درآمدزایی این شرکت در این کشور در هر هفته حدود ۳۰۰ میلیون دلار می باشد که درآمد بسیار بالایی می باشد و باید منتظر ماند و دید که این شرکت توانایی این را خواهد داشت تا بتواند ضرر از دست رفته را جبران کند.

قطعا بازگشت سریع به روند تولیدی گذشته می تواند برای تسلا بسیار مفید باشد و کمک بسیار زیادی برای این شرکت باشد و قطعا اتفاقات بسیار جالبی برای شرکت تسلا خواهد افتاد اگر بتواند روند تولیدی خود را به صورت دوباره برگرداند و ما شاهد اتفاقات بسیار جالب باشیم.

اگر یکی از کارکنان و کارگران تسلا هنگام کار و یا در محل کار به ویروس کرونا مبتلا شود، طبق گفته های دولت آمریکا این شرکت مجبور به پرداخت هزینه های سنگینی خواهد بود که قطعا یک دوراهی بزرگی را برای این شرکت به وجود آورده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر