بازگشایی صنعت خودروسازی در چین بعد از شیوع ویروس کرونا

بازگشایی صنعت خودروسازی در چین بعد از شیوع ویروس کرونا

شیوع ویروس کرونا ضرر های بسیار زیادی را به صنایع مختلف دنیا زده است، یکی از این صنایع مهم در دنیا صنعت خودروسازی می باشد که با شیوع کرونا متحمل ضرر های بسیار زیاد و سنگینی در بخش های مختلف اعم از تولید و فروش محصولات شده است.

خودروسازان معروف بزرگ دنیا مانند فورد، تسلا و حتی جنرال موتورز مجبور به تعلیق خط تولید خود تا چند هفته شده اند، با بسته شدن این کارخانه ها دیگر تولید خودرو در سراسر دنیا حتی در اروپا نیز به طور کامل تعطیل شده است.

شرکت های بزرگ اروپایی لامبورگینی و مرسدس بنز و حتی بنتلی نیز به حالت تعویق درآمده اند تا ببینند بعد از شیوع ویروس کرونا چه اتفاقی خواهد افتاد و آیا دوباره می توانند دوباره به روند تولیدی خود بازگردند یا زمان زیادی را برای بازگشت به شرایط عادی باید سپری کنند.

بازگشایی صنعت خودروسازی در چین یک خبر بسیار مهم و حساسی برای دیگر شرکت های دنیا می باشد چون بازار چین یکی از مهم ترین و البته غنی ترین بازار های موجود بین بازار های جهانی برای تولید و فروش خودرو های مختلف شرکت های آمریکایی و اروپایی می باشد.

بلومبرگ گزارش داده است که بعد وارد شدن به ماه فوریه آمار فروش خودرو های مختلف در این کشور رو به افزایش بوده است و همین ارقام باعث شده است تا یک امیدواری جدیدی را در میان تولیدکنندگان خودرو در سراسر دنیا به وجود بیاورد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بازگشایی صنعت خودروسازی در چین بعد از شیوع ویروس کرونا

بازگشایی صنعت خودروسازی در چین

شرکت های غیر بومی مانند لامبورگینی و مرسدس بنز در کشور چین شروع به تولید اولیه کرده اند و قرار است روند خود را به صورت صعودی افزایش دهند و شاهد تولید و بازگشت به روند عادی خود خواهیم بود که در پیش گرفته اند.

شرکت های بومی چینی نیز قرار است از هفته های آینده شروع به تولید محصولات خود کنند که این خبر واقعا یک خبر بسیار خوش حال کننده برای تمامی افراد در جامعه می باشد، چون نشان از رفع ویروس کرونا دارد که جای بسیار خوشحالی و امید دارد.

در چین تا به امروز تولید خودرو ها به ۳ هزار خودرو رسیده است و حدس زده می شود این آمار تا پایان ماه آینده به صورت افزایشی و صعودی باشد و شاهد فروش و تولید بسیار زیاد محصولات مختلف خودرویی از سوی شرکت های مختلف در بازار چین باشیم.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که بعد از پایان شدن ویروس کرونا چه اتفاقی به سر تولیدکنندگان خودرو خواهد آمد و شاهد چه پروژه هایی از سوی تولیدکنندگان برای رفع ضرر های وارد شده از سوی این ویروس خطرناک خواهیم بود که هر شرکت برنامه ریزی خاص خود را قطعا به همراه خواهد داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر