بازگشت سرنشینان موشک کرو دراگون اسپیس ایکس به زمین

بازگشت سرنشینان موشک کرو دراگون اسپیس ایکس به زمین

طبق اعلام اسپیس ایکس موشک کرو دراگون این شرکت با حمل چهار فضانورد به زمین باز خواهد گشت و این عملیات در تاریخ ۲۸ آوریل اجرایی خواهد شد. در سال گذشته و ماه نوامبر ۴ فضانورد توسط موشک کرو دراگون اسپیس ایکس با عنوان عملیات Crew-1 به ایستگاه فضایی فرستاده شدند.

حالا بعد از اتمام عملیات آنها، چهار فضانورد به زمین بازخواهند گشت تا به نوعی بتوانند پایان عملیات Crew-1 را به ثبت برسانند، عملیاتی که هزینه های بسیار زیادی به همراه داشت و شرکت اسپیس ایکس برای موفقیت در این عملیات هزینه زیادی پرداخت کرده بود.

این موشک که حامل فضانوردان خواهد بود در اقیانوس و سواحل فلوریدا فرود خواهد آمد و این نشان دهنده عملکرد مثبت و خروجی ایده آل از سوی اسپیس ایکس خواهد بود که این شرکت توانایی های بسیار زیادی برای اجرایی کردن عملیات جدید در برنامه های خود دارد.

بازگشت سرنشینان موشک کرو دراگون به منزله موفقیت آمیز بودن عملیات اسپیس ایکس است که با تمامی سختی ها و هزینه ها به آخر رسید، دستاورد اسپیس ایکس از این عملیات، بیشتر روی بار علمی بود و برای اینکه بتوان در آینده شاهد عملکرد خوبی از سوی این شرکت قدرتمند باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اسپیس ایکس توان خود را برای موفقیت در راستای فرود آمدن موشک های خود در سطح سیاره سرخ و مریخ است و قطعا این اتفاق باعث خواهد شد تا شاهد حالت های قابل قبول و بسیار مناسب باشیم که از سوی این شرکت ارائه داده شده و در نظر دارد در آینده نیز توسعه دهد.

بازگشت سرنشینان موشک کرو دراگون

بازگشت سرنشینان موشک کرو دراگون

این فضانوردان در ایستگاه بین المللی فضایی به تعمیر و بازسازی سیستم های برقی، راهپیمایی فضایی و همچنین سرویس بخش های متعددی در ایستگاه فضایی بودند که مورد تقدیر و همچنین تشویق سازمان ناسا و سازمان هوافضا ایالات متحده قرار گرفته بود.

بازگشت فضانوردان در ۸ صبح به وقت محلی خواهد بود و خود ایلان ماسک، مدیرعامل و موسس اسپیس ایکس به استقبال این فضانوردان خواهد رفت و به صورت شخصی از آنها تقدیر خواهد کرد. از برنامه های اسپیس ایکس برای آینده می‎‌توان به رسیدن به مریخ و کشف حیات در سیاره مریخ خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر