بازگشت مرورگر انحصاری اپل به اپ استور

بازگشت مرورگر انحصاری اپل به اپ استور

چند مدتی بود که خبری از مرورگر انحصاری و جدید شرکت اپل نبود و از امروز شاهد بازگشت این مرورگر قدرتمند و بسیار حرفه ای به بازار های جهانی هستیم که در بالاترین سطح خود قرار دارد که بسیار حرفه ای و همچنین فوق العاده هوشمندانه می باشد.

حالت هایی که این برنامه در داخل خود دارد باعث شده تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار جذاب و فوق العاده خاص از سوی اپل باشیم که با استفاده از انحصاری های هوشمندانه توانایی ایجاد یک دسته محصول بسیار فوق العاده هوشمندانه را به خود اختصاص داده است.

حالت هایی که این شرکت توانسته برای خود به ارمغان بیاورد در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و می توان گفت بهترین ترکیب مناسب را به نمایش می گذارد و قطعا شاهد قابلیت های مناسب و بسیار هوشمندانه از سوی شرکت اپل برای این دسته از برنامه های کاربردی هستیم.

بازگشت مرورگر انحصاری اپل به سری مجموعه های شرکت اپل نشان دهنده ویژگی بسیار مناسب و جذاب این شرکت می باشد که در بالاترین سطح خود قرار دارد و می توان گفت بهترین عملکرد این شرکت نسبت به رقبای خود در بازار نرم افزاری می باشد که قرار است به فروش برسد.

بله درست شنیدید، این نسخه از نرم افزار های اپل پولی خواهند بود و بدون دریافت هیچ هزینه ای کاربری نمی تواند دسترسی کاملی به بخش های آن داشته باشد و باید برای استفاده از آن باید چیزی حدود ۱۰ دلار کاربران به حساب شرکت اپل واریز کنند.

بازگشت مرورگر انحصاری اپل

بازگشت مرورگر انحصاری اپل

یکی دیگر از ویژگی جذاب و قابل توجه این نرم افزار این می باشد که توسط سایت اپل به فروش گذاشته می شود و فقط کاربران می توانند آنرا خریداری کنند که قطعا شاهد یک ترکیب بسیار ایده آل و مناسب از سوی این شرکت ها برای بازار های نرم افزاری خواهیم بود.

اتفاقاتی که شرکت اپل در حال رخ دادن آنها می باشد به بهترین حالت ممکن انجام می گیرد و قطعا شاهد اتفاقاتی جذاب تر نسبت به گذشته از سوی اپل خواهیم بود که نشان از قدرتمند بودن و همچنین جذابیت بسیار بالای این نرم افزار نسبت به نسخه های معمولی را دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر