بازیابی سرویس های غیر فعال اپل تا پایان سال

بازیابی سرویس های غیر فعال اپل تا پایان سال

سرویس های متعدد اپل سه شنبه شب دچار خاموشی جدی شدند ، در این میان iCloud ، App Store ، Apple TV + ، Apple Music و Apple Arcade از جمله سرویس هایی بودند که برای چند ساعت آفلاین بودند.

به نظر می رسید مشکلات از حدود ساعت ۹ شب شروع می شود. ET این شرکت فناوری هنوز نگفته است که چه چیزی باعث بروز این مسئله شده است.

آخرین به روزرسانی های مربوط به اختلال در حال انجام را می توان در صفحه وضعیت اپل مشاهده کرد. اندکی قبل از نیمه شب روز سه شنبه ، این سایت اظهار داشت که همه سرویس های تحت تأثیر مجدداً طبق معمول کار می کنند.

Digital Trends برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است با اپل تماس گرفته است و ما با شنیدن پاسخ این مقاله را به روز می کنیم.فیس بوک و اینستاگرام از دیگر پلتفرم های مطرح هستند که اخیراً دچار اختلال شده اند.

این خسارت یک روز پس از آن رخ داد که چندین سرویس مایکروسافت به طور موقت با یک خطا کنار گذاشته شدند. این مسئله بر مایکروسافت ۳۶۵ و خدمات مبتنی بر ابر مرتبط مانند Office.com ، Outlook.com ، Teams و OneDrive تأثیر گذاشت.

بازیابی سرویس های غیر فعال اپل

بازیابی سرویس های غیر فعال اپل

این بازیابی سرویس ها به منظور بهره وری بیشتر نسبت به رفتاری های متنوع شرکت اپل می باشد تا بتواند از تمامی لحاظ کاربران خود را حذف کند و در نتیجه شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و خاص از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار فوق العاده باشیم.

حالا شاهد بروزرسانی و ارتقا بعضی از سرویس های آنلاین و آفلاین از سوی شرکت قدرتمند اپل خواهیم بود که با قدرت بسیار بالا و فوق العاده سنگین در حال انجام دادن آن می باشد که بسیار سنگین و فوق العاده حساس می باشد که فقط تخصص اپل می باشد.

___ با سیم پو باش تا دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر