بازی های انحصاری گوگل استادیا مشخص شدند

بازی های انحصاری گوگل استادیا مشخص شدند

گوگل استادیا یک برنامه و پروژه موفقیت آمیز از سوی شرکت گوگل محسوب می شود که به بهترین شکل ممکن طراحی و ساخته شده و شاهد یک حالت بسیار ایده آل و جذاب از سوی این شرکت برای عرضه نرم افزار و سخت افزار برای این محصول جذاب و فوق العاده خود هستیم.

شرکت گوگل حالت و برنامه های زیادی را اضافه کرده است و این نشان دهنده پیشرفت چشمگیر و موفق بودن این پروژه برای گوگل می باشد که به بهترین نحو ممکن انجام داده و این اتفاق نشان دهنده عالی بودن حرکت این شرکت نسبت به دیگر رقبای خود در این زمینه می باشد.

گوگل تصمیم گرفته برای این سیستم بازی های انحصاری تولید کند که شاهد عرضه دو بازی با عنوان های Harmonix و Supermassive هستیم که به صورت انحصاری فقط برای گوگل استادیا آماده شده است و این نشان دهنده حالتی بسیار مناسب و ایده آل از سوی گوگل می باشد.

بازی های انحصاری گوگل استادیا نسبت به دیگر کنسول ها و سیستم ها بسیار متفاوت خواهد بود و گوگل با شناسایی کاربران مورد نظر این دو بازی را ارائه داده است و قرار است از این به بعد شاهد عرضه چنین بازی هایی با ژانر های متفاوت و مختلفی از سوی گوگل باشیم.

هدف گوگل از این کار جذب کاربر می باشد که به نظر می رسد به بهترین نحو ممکن در حال انجام دادن آن می باشد و می توان گفت یک حالت بسیار ایده آل و خاصی از سوی این شرکت می باشد که واقعا یک حالت بسیار ایده آل و جذاب از سوی شرکت گوگل محسوب می شود.

بازی های انحصاری گوگل استادیا

بازی های انحصاری گوگل استادیا

شرکت با اضافه کردن ژانر های ترسناک و اکشن به این سیستم بازی انحصاری خود نشان داد در حال توسعه بازی های بسیار جذاب با ایده های بسیار فراوان می باشد که می توان گفت یک عملکرد بسیار مناسب و خاص از سوی این شرکت بزرگ دنیای فناوری محسوب می شود.

زمان احتمالی عرضه این بازی ها ۳۰ اکتبر می باشد که احتمال تغییر این زمان نیز وجود دارد و تمامی تغییرات و اتفاقات در سایت رسمی و وبلاگ گوگل به طور رسمی اعلام خواهد شد و همچنین در آدرس گوگل استادیا تمامی اخبار و حواشی مربوط به این سیستم نیز درج می شود.

قرارداد بستن به همراه همکاری های بلند مدت از ویژگی های خاص و جذاب این شرکت محسوب می شود و گفته می شود این شرکت در نظر دارد تا با همکاری با شرکت های بزرگ و استودیو های تولید کننده بازی های ویدیوی به طور انحصاری و قدرتمند وارد بازار گیم شود.

___با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر