باز طراحی بی ام و ۱۳۵i مدل ۲۰۰۲ (تماشا کنید)

باز طراحی بی ام و ۱۳۵i مدل ۲۰۰۲ (تماشا کنید)

شرکت بی ام و در نسخه های قدیمی خود نیز اتفاقات و قابلیت های بسیار جذاب و فوق العاده ای را قرار داده است و ما شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار جذاب و هوشمندانه بوده ایم که این شرکت توانسته از خود به نمایش بگذارد و حالت خوبی نیز داشته است.

حالت های مناسب و بسیار فوق العاده این شرکت در بالاترین سطح ممکن ارائه می شود و همین امر عملکرد جذاب باعث شده است تا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های مناسب از سوی این شرکت باشیم که واقعا خاص و فوق العاده جذاب محسوب می شود.

حالت های به وجود آمده در بهترین نحو ممکن قرار دارد و باعث می شود تا شاهد کیفیت قابل قبول و بسیار خوبی از سوی این شرکت باشیم که می تواند توانایی های لازم و بسیار هوشمندانه را از خود به نمایش بگذارد و از سال های گذشته تا به امروز توانایی های لازم را به اجرا درآورده است.

باز طراحی بی ام و ۱۳۵i مدل ۲۰۰۲ در بهترین شرایط ممکن خود قرار دارد و این شرکت آلمانی بخاطر جشن تولد یکی از کارکنان خود اقدام به بازطراحی این خودرو و این نسخه کرده است که فقط یک دستگاه و آن هم بخاطر این کارمند بوده است.

این کارمند علاقه بسیار زیادی به نسخه ۱۳۵i داشته است که باعث شده تا بی ام و به فکر باز طراحی مجدد این خودرو باشد که باعث ایجاد قابلیت های مناسب و طراحی جدید بخاطر این فرد شده است و از طرفی هم سال آخر حضور این فرد در شرکت بی ام و خواهد بود.

باز طراحی بی ام و ۱۳۵i مدل ۲۰۰۲

علاقه شدید شرکت آلمانی بی ام و به باز طراحی خودرو های قدیمی خود در چند سال اخیر به نمایش گذاشته شده است و شاهد این بوده ایم که قابلیت های بسیار ایده آل و هوشمندانه ای از سوی این شرکت برای کارمندان خود و البته برای خریداران مدل های قدیمی می باشد.

واقعا از تمامی لحاظ می توان گفت این نسخه در آن سال هم از ویژگی های هوشمندانه و بسیار کاربردی برخوردار بوده است و عملکرد مناسب و بسیار هوشمندانه این شرکت توانسته عملکرد خوبی داشته باشد و واقعا هم در سطح بسیار بالایی قرار داشته باشد.

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر