باکس بازیافت Lasso رونمایی شد:هوشمندانه و خاص

باکس بازیافت Lasso رونمایی شد:هوشمندانه و خاص

استارتاپ Lasso یکی از بزرگترین استارتاپ های کشور انگلیس محسوب می شود که در چند سال اخیر به لطف رونمایی و معرفی محصولات با کیفیت توانسته نام خود را در سراسر دنیا گوش زد کند. این استارتاپ بریتانیایی در برنامه های خود برای CES2021 نمایش جالبی دارد.

این شرکت تصمیم گرفته یک باکس که به عنوان جعبه بازیافت یاد می شود در این رویداد به نمایش بگذارد، این جعبه قابلیت این را دارد که شما با انداختن زباله داخل باکس بتوانید عملکرد خوبی داشته باشید و شاهد حالت های مناسب و بسیار ایده آل از سوی این استارتاپ بزرگ خواهیم بود.

Lasso درمورد این محصول اینگونه توضیح می دهد: شما در قسمت بالایی دستگاه یک محفظه میبینید، زباله های خود را داخل آن بیاندازید تا دستگاه با سنسور های تعبیه شده اگر زباله شما بازیافتی بود را برگرداندن و در غیر اینصورت به مرحله بعدی منتقل خواهد شد و به ادامه بازیافت خواهد رسید

باکس بازیافت Lasso دارای سنسور های حرارتی و چشمی در داخل دستگاه دارد که باعث می شود تا وسایل تر و خشک را از هم جدا کند و در نتیجه باعث می شود تا در قسمت انتهایی این باکس شاهد این حالت باشیم که زباله های مختلف در کنار هم نخواهد بود و شما می توانید به صورت جداگانه زباله ها را خارج کنید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این عملکرد جذاب استارتاپ Lasso مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است و به نوعی یک تفکیک کننده زباله های بازیافتی و غیر بازیافتی محسوب می شود که به صورت اتوماتیک تمامی این فرآیند را انجام می دهد و کاربر فقط برای خالی کردن محفظه های مخصوص باید اقدام کند.

باکس بازیافت Lasso خاص ترین محصول CES 2021

باکس بازیافت Lasso خاص ترین محصول CES 2021

این باکس جذاب و بسیار مفید مورد توجه شرکت های بزرگ دنیای فناوری قرار گرفته است و باعث شده تا آنها برای سرمایه گذاری روی این استارتاپ برنامه ریزی هایی داشته باشند و قطعا شاهد خروجی بسیار مناسب و فوق العاده ایده آل خواهیم بود که این مجموعه می تواند به نمایش بگذارد.

تا به این جای رویداد این محصول یکی از خاص ترین و البته جذاب ترین حالت هایی است که توسط این استارتاپ ارائه داده شده است و نشان دهنده قابلیت های بسیار مناسب و هوشمندانه است که این استارتاپ قدرتمند سرمایه گذاری کلان و فروش قابل توجهی را می تواند به نمایش بگذارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر