وجود باگ در اثر انگشت گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰

وجود باگ در اثر انگشت گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰

بعد از اینکه سامسونگ بزرگترین و بهترین اسمارت فون خود(سامسونگ گلکسی نوت ۱۰) را معرفی کرد، کمتر کسی فکر می کرد در این محصول مشکلات یا ایراداتی دیده شود، چون سامسونگ روی این محصول تمرکز زیادی داشته است. اما بعد از تست های گوناگون و مختلف دیده شد مشکلاتی نیز وجود دارد.

این اسمارت فون تست های مختلفی را با موفقیت کامل نسبت به رقبا رد کرده است و حتی بدون یک ایراد کوچک سخت ترین تست ها را پشت سر گذاشته است. حدودا بعد از گذشت یک ماه بعد از انتشار این موبایل، مشکلات و ایرادات گوشی دیده شده است.

در شرکت ها و نشریه های بزرگ تکنولوژی در دنیا دیده شده است که این گوشی سامسونگ دارای ایراد در بخش حسگر اثر انگشت دارد، و در بعضی از تست ها با مشکل مواجه شده است و ایراداتی به وجود آمده است. این مشکلات از سمت سامسونگ نیز پذیرفته شده است.

در بخش تست شرکت های بزرگ در حوزه اسمارت فون به طور مشترک یک ایراد را داشته اند و آن هم در بخش فینگر پرینت یا همان حسگر اثر انگشت بوده است، و هر تستری به نوعی از مشکل خود در این بخش یاد کرده است. کارشناس سایت ورج مشکل دیر باز کردن گوشی را بعد از تکرار چند باره داده است.

و بخش تست سایت ما نیز مشکل نشناختن انگشت را در این موبایل دیده است و این یک مشکل و ایراد بزرگی برای پرچمدار سامسونگ محسوب می شود چون این گوشی یکی از گران ترین اسمارت فون های حال حاضر دنیا به حساب میاد، و باید نسبت به قیمت کیفیت خوبی داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

وجود باگ در اثر انگشت گوشی سامسونگ گلکسی نوت 10

ایرادات دیگر گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰

بعد از گذشتن از تست حسگر اثر انگشت نوبت به دیگر اجزا و قسمت های گوشی رسید که واقعا سامسونگ از هر لحاظی برای این اسمارت فون کم نگذاشته است و با استفاده از بهترین مواد و تکنولوژی ها این محصول را تولید و عرضه کرده است.

در بخش بدنه و طراحی و سخت افزار نیز با سربلندی تمامی تست ها را با موفقیت و با قدرت قبول شد که واقعا کم تر گوشی در برند های دیگر دیده می شود که بدون حتی یک ایراد جزئی تولید شود. دیگر برند ها مانند هواوی و شیائومی ، بدون عیب به بازار ارائه نمی شوند و در اولین سری های خود دارای ایراداتی هستند.

اما این گوشی در اولین سری خود بدون مشکل راهی بازار شده است واقعا یک مزیت و قابلیت مهمی محسوب می شود. سامسونگ بجز حسگر اثر انگشت خود هیچ مشکلی در این گوشی نداشته است و نسبت به سایر پرچمداران سایر برند ها سر تر و بالاتر می باشد.

دلیل این مشکل نیز از طرف سامسونگ اعلام شده است که اشاره به ضعف در بخش سنسور نوری دارد که بدون شناسایی انگشت در بیشتر مدل ها قفل گوشی را باز می کند یک ضعف بزرگی ایجاد می کند که کمتر کاربری این امنیت ضعیف را قبول می کند، باید منتظر بمانیم و ببینیم که سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ در سری های جدید با این مشکل رو به رو خواهند بود یا این ایرادات را رفع خواهد کرد.

منبع cimpoo

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر