برخی از دارندگان آیفون می گویند که iOS 13 برنامه های پس زمینه را به سرعت می بندد

آیفون 11 پرو هم از مشکلات مدیریت رم نیز مصون نیست

بسیاری از دارندگان آیفون مشکلات جدی در مورد مدیریت حافظه را با سیستم عامل iOS 13. گزارش می دهند. از حذف ایمیل تا بستن صفحات گسترده ذخیره نشده ، قطعاً مقابله با این مسئله ناامیدکننده است. شاید این مسئله باعث افزایش رم در آیفون های که در آینده تولید خواهد شد شود .

گزارش های بسیاری در اینترنت وجود دارد که صاحبان آیفون از اینکه چقدر iOS 13 برنامه های را در پس زمینه به سرعت می بندد ابراز ناراحتی می کنند. Reddit ، توییتر و حتی انجمن های پشتیبانی رسمی اپل با صاحبان ناامید شده که از این موضوع شکایت دارند پر شده است. MacRumors تعداد کمی از نقل قول از افراد در سایت خود را نیز ذکر کرد.

iOS 12 کامل بود و [دلم] می سوزد که آن را از دست دادم به دلیل اصلی این که هر وقت از تعویض برنامه استفاده می کنم تا به برنامه قبلی خود مانند صفری یا اینستاگرام یا فیس بوک یا هر چیز دیگری برگردم ، برنامه تازه می کند. بازگشت به سیستم عامل iOS 12 می توانم به چندین برنامه برگردم و تازه نمی شود. عالی بود. اگر فایده ای ایجاد کند اما احساس کنم نباید باشد من روی iPhone 7 Plus کار می کنم.


من مشغول تماشای ویدئویی در یوتیوب در آیفون ۱۱ پرو خودم بودم. من برای پاسخ دادن به پیام متنی ، فیلم را مکث می کنم. کمتر از یک دقیقه در iMessage بودم. وقتی به YouTube برگشتم ، برنامه بارگذاری مجدد شد و ویدیویی را که تماشا می کردم از دست دادم. من این را زیاد در iPad Pro خود نیز متوجه شدم. برنامه ها و زبانه های Safari بارها و بارها بیشتر از نسخه iOS 12 بارگیری می شوند. این مسئله بسیار آزار دهنده است.


من در اکسل مشغول کار روی صفحه گسترده و ۱۰ دقیقه یا بیشتر به یک ویدیوی YouTube بودم و وقتی دوباره برگشتم ، این برنامه دیگر در حافظه نبود. نه تنها این ، بلکه تمام زبانه های صفری را نیز از حافظه بیرون کشید. هیچکدام از بازی ها بعد از ۲۰ دقیقه در حافظه باقی نمی مانند.


نظر توسعه دهندگان نیز با شکایات مشابه مطابقت داشته اند:

من این را از اولین بتای ۱۳.۲ مشاهده کرده ام ، و کاربران Overcast گزارش آن را نیز ادامه می دهند: به نظر می رسد که برنامه های پس زمینه بسیار زودتر از قبلا از بین می رود .

(به خصوص در آیفون ۱۱ اگر از دوربین استفاده می کنید ، احتمالاً به دلیل آنکه به پردازش به رم زیادی احتیاج دارد)

– مارکو آرمانت ۲۹ اکتبر ۲۰۱۹ –


پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این واقعاً تأثیرگذار بود. از دست دادن اتصالات SSH هنگام تعویض برنامه ها ، بسیار آزار دهنده است.

در به روزرسانی دیروز ، ما یک اصلاح نیمه پر پیمون اما مؤثر را حذف کردیم: “اتصال نگهدار” ثبت اطلاعات مبتنی بر GPS را در جایی که به سرورها وصل می شوید ، نگه می دارد. اثر جانبی: اتصالات زنده بمانند.

– کابل ۲۹ اکتبر ۲۰۱۹  –

این پدیده با توجه به این که آیفون ها هیچگاه رم زیادی نداشته اند ، بسیار جالب است ، اما مدیریت حافظه در iOS به اندازه کافی خوب بود تا بتواند برنامه های اخیر را در حافظه نگه دارد. علاوه بر این ، این موارد به آیفون های قدیمی با رم کوچکتر محدود نمی شود. دارندگان آیفون ۱۱ و ۱۱ پرو اخیر نیز گزارش داده اند.

یکی از دلایلی که ممکن است iOS با از بین بردن برنامه های پس زمینه آنقدر پرخاشگر باشد ممکن است به صرفه باشد. با این وجود ، مردم گزارش می دهند که برنامه ها حتی اگر آخرین برنامه استفاده شده باشند بسته می شوند. کاربران ایمیل های کامل خود را از دست می دهند زیرا مشتری ایمیل آنها پس از جابجایی ساده به برنامه دیگری مانند Spotify یا YouTube بسته می شود .

شاید تصورات من است یا اینکه iOS 13 رام بیشتری کنترل می کند؟ من اصلاً نمی توانم YouTube را به حالت تعلیق درآورم ، حتی اگر آخرین برنامه استفاده شده باشد.

– مایکل کوکیکا ۲۲ اکتبر ۲۰۱۹ –

به نظر می رسد یکی از موضوعات مشترک این دوربین است. با توجه به بالاتر بودن سطح عکاسی محاسباتی (به ویژه در آیفون های جدید) ، برنامه دوربین به نظر می رسد یک کره رم بزرگ باشد که متعاقباً باعث می شود iOS دیگر برنامه های دیگر را از بین نبرد. این ممکن است توضیح دهد که چرا حتی آیفون ۱۱ پرو با ۴ گیگابایت رم هنوز هم برنامه های پس زمینه را به سرعت از بین می برد.

آخرین نسخه سیستم عامل متحرک موبایل اپل فقط پنج روز بعد از انتشار iOS 13.0 در تاریخ ۱۹ سپتامبر به روزرسانی iOS 13.1 را دریافت کرد. این موارد توسط ۱۳.۱.۱ و ۱۳.۱.۲ دنبال شد. در حالی که ویژگی های جدید مانند اشتراک صوتی AirPod با به روزرسانی ها همراه بود ، اما بیشتر آنها برای رفع ایراداتی که در کل سیستم عامل وجود داشت ، خدمت می کردند. امیدوارم اپل برای رفع مشکلات مدیریت حافظه ، نرم افزاری را ارائه دهد.

___ با سیم پو باش تا دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر