بخش توزیع آمازون به یکی از حیاتی ترین بخش ها تبدیل شد

بخش توزیع آمازون به یکی از حیاتی ترین بخش ها تبدیل شد

این روز ها که از خانه خارج شدن به یکی از بزرگترین و خطرناک ترین کار های روزمره افراد تبدیل شده است و به هر نوعی خارج شدن از خانه در کشور های مختلف جریمه های مختلف نقدی و غیر نقدی را به همراه دارد که نشان از وضعیت بد دارد.

وضعیت قرمز باعث شده است تا بخش های زیادی از شرکت ها به طور کامل از کار بیافتند و شاهد این باشیم که شرکت های مختلف برای اینکه ضرر زیادی به آنها وارد نشود بخش های مختلف کارخانه ها را به طور رسمی تعطیل کرده اند.

برخی از شرکت های بزرگ فناوری مانند آمازون نیز به ادامه فعالیت خود می دهد که قطعا دارای حساسیت های بسیار زیادی خواهد بود که باعث می شود تا شاهد این باشیم که بخش توزیع این شرکت به یکی از حیاتی ترین و پر توجه ترین بخش های این شرکت تبدیل شده است.

بخش توزیع آمازون که در این روزها در کشور آمریکا به فعالیت خود ادامه می دهد توسط جف بیزوس بازدید شده است و قرار بر این می باشد که تمامی افراد با نهایت رعایت اصول بهداشتی وسایل را به افراد و مقاصد مورد نظر ارسال کنند و تحویل دهند.

همچنین جف بیزوس تاکید کرده است این بخش در حال حاضر جزو پر خطر ترین بخش های آمازون محسوب می شود و برای این بخش افراد زیادی را در نظر گرفته است که به صورت جایگزین استفاده خواهد کرد تا هیچ مشکلی برای افراد در این بخش توزیع برای آنها به وجود نیاید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بخش توزیع آمازون به یکی از حیاتی ترین بخش ها تبدیل شد

بخش توزیع آمازون : ادامه دار اما حیاتی

مخالفت های بسیار زیادی از سوی برخی از شرکت ها و افراد برای جلوگیری از این بخش شده بود و برخی نیز اعلام کرده بوند دیگر از آمازون خرید نخواهند کرد تا بعد از شیوع ویروس کرونا که جان هیچ فردی در خطر نباشد شروع به خرید خواهند کرد.

وزارت بهداشت آمریکا نیز ابلاغیه های زیادی را برای آمازون ارسال کرده بود تا جلوی این ماجرا را بگیرد که موفق نشد و آمازون در این شرایط بحرانی در آمریکا که رکوردار تعداد مبتلایان به این ویروس می باشد را شروع به فعالیت های خود کرده است.

طبق گفته های وزیر بهداشت آمریکا بعد از بیمارستان ها و بخش های درمانی، خطرناک ترین شغل حال حاضر آمریکا بخش توزیع آمازون می باشد که به فعالیت خود ادامه می دهد و از افراد خواسته است که نهایت رعایت و نکات ایمنی را در تحویل محصولات خود انجام دهند.

همچنین جف بیزوس اعلام کرده است از این به بعد تصحیلات ویژه و خاصی را برای افرادی که در این بخش آمازون فعالیت می کنند در نظر دارد و می خواهد برای تمامی آنها قابلیت های خاصی مانند دادن وام بدون بهره و اضافه کردن حقوق به نوعی از آنها نهایت تشکر را انجام دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع theverge

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر