برترین برنامه های تماس تصویری گروهی برای اندروید و PC

این روز های مردم به دلیل شیوع کرونا ویروس در جهان در قرنطینه هستند. علاوه بر گپ زدن در تلگرام یا واتس آپ. شما می خواهید دوستان و خانواده عزیزتان را که در یک خانه نیستید را ببنید، حتی اگر شده از روی صفحه نمایش تلفن همراهتان باشد. تماس ویدیویی دو طرفه همیشه خوب است، اما آیا نمی توان یک نشست کنفرانسی ویدیویی را با چند نفر برگزار کرد؟ دیگر اینجاست که وقت معرفی برنامه های تماس تصویری برتر گروهی برای اندروید و PC رسیده است.

معرفی برترین برنامه های تماس تصویری گروهی برای اندروید و PC

ابزار های ویدیو کنفرانس همیشه با کار دور کاری و محیط کسب و کار ارتباط تنگاتنگی داشته اند. با این حال، در این زمان ها عملکرد تماس تصویری در زندگی بیشتر شده برای همین ما تصمیم گرفتیم که برترین برنامه های تماس تصویری گروهی برای تلفن و تبلت های اندروید و همچنین دسک تاپ (ویندوز، لینوکس و مک) را برای شما عزیزان معرفی کنیم.

برترین برنامه های تماس تصویری گروهی

Google Duo

احتمالا بهترین برنامه برای تماس تصویری گروهی برای تلفن های همراه را می توانیم از طریق این پست پیدا کنیم. Google Duo امکان برگزاری کنفرانس های ویدیویی را با حداکثر ۱۲ نفر (به غیر از خودتان ۱۱ نفر دیگر) را در اختیار شما قرار می دهد و به لطف تلاش های این شرکت نسخه وب آن برای اندروید، iOS و PC در دسترس است.

از آنجا که این یک برنامه مستقیم است، فاقد بساری از کارکرد های پیشرفته است که در سایر برنامه های مانند Hangouts  می توانیم پیدا کنیم. با این حال اگر به دنبال ایجاد ارتباط ویدیویی به صورت زنده با چند نفر به ساده ترین روش هستید، این سریع ترین و موثر ترین روش برای شما است. به خصوص برای کسانی که با تکنولوژی همراه نیستند توصیه می کنم استفاده کنند.

برترین برنامه های تماس تصویری گروهی

OOVOO

OOVOO یک برنامه رایگان برای برقراری تماس ویدیویی گروهی با حداکثر ۱۲ نفر ( به غیر خودتان ۱۱ نفر دیگر) است. این نرم افزار برای اندروید، iOS، سیستم عامل مک، ویندوز و Amazon Fire موجود است. Snd دارای عملکرد های جالبی است، از جمله امکان ضبط تماس ویدیویی یا تماشای فیلم های یوتیوب با بقیه نفرات است.

از آنجا که این برنامه رایگان است، در آمد خود را از طریق راه تبلیغات کسب می کند. اگر چه کاربران می توانند برای حذف تبلیغات به برنامه حق بیمه مراجعه کنند. و برخی از ویژگی های اضافی مانند هماهنگ سازی بین موبایل، رایانه شخصی و فضای ذخیره سازی ابری را اضافه کنید .

برترین برنامه های تماس تصویری گروهی

HANGOUTS

HANGOUTS یک برنامه عالی برای برقراری تماس ویدیویی گروهی برای تلفن همراه اندرویدی است. برنامه ای که اجازه کنفرانس های ویدیویی تا حداکثر ۱۰ نفر را به طور همزمان با کیفیت HD در ۷۲۰ پیسکل می دهد. این برنامه همچنین در نسخه وب برای سیستم عامل های دیگر مانند ویندوز، مک، iOS و لینوکس موجود است.

HANGOUTS همچنین به شما امکان می دهد ایجاد پیوندی را می دهد که می توانید برای پیوستن به جلسه را با سایر افراد به اشتراک بگذارید. اگر علاقه مند به انجام وبینار برای اهداف آموزشی هستید، می توانید با فعال کردن قابلیت Hangout on Air (بدون محدودیت شرکت کنندگان) این کار را به صورت کاملا رایگان انجام دهید.

برترین برنامه های تماس تصویری گروهی

SKYPE

برنامه عالی برای برقراری تماس ویدیویی گروهی. با اسکایپ، می توانید تماس صوتی به طور همزمان تا ۲۵ نفر و تماس تصویری را حداکثر تا ۱۰ نفر برگزار کنید. از آنجا که این برنامه هم کاملا رایگان است، همچنین یک برنامه بازپرداخت پرداخت شده وجود دارد که محدودست مکالمات ویدیویی را برای ۲۵۰ نفر افزایش می دهد.

با این حال، این برنامه یک اشکال دارد، آن هم این که تنها در صورت برقراری ارتباط از رایانه، امکان برقراری تماس ویدیویی گروهی را فراهم می کند. اگر تلفن همراه دارید می توانید استفاده کنید. بله. اما فقط از طریق تماس صوتی( الته اسکایپ برای اندروید هم قابلیت تماس ویدیویی دارد، اما فقط بین ۲ نفر).

برترین برنامه های تماس تصویری گروهی

FREECONFERENCE

FreeConference یک ابزار رایگان قدرتمند برای سازماندهی کنفرانس های ویدیویی با چندین نفر است. این ویژگی نسبت به سایر خدمات مشابه دارای ویژگی های شغلی بیشتری است. مانند امکان برقراری تماس های بین المللی با هزینه تماس محلی، ارسال یادآوری، تنظیم لحن انتظار. یا می تواندی قبل از شروع کنفرانس با اعضای تیم خود صحبت کنید. این برنامه برای هر دو سیستم عامل معروف تلفن همراه یعنی (اندروید و iOS) و PC در دسترس است و مدودیت نفرات شرکت کننده هم در این نرم افزار تا ۴۰۰ نفر است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر