برتری شیائومی در بازار شرق آسیا با رشد ۲۱ درصدی

برتری شیائومی در بازار شرق آسیا با رشد ۲۱ درصدی

چند روز پیش خبر برتری شیائومی به سامسونگ در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ منتشر شد و به طور رسمی قدرتنمایی این شرکت چینی را به رخ کشید. شیائومی توانست با رشد قابل توجه از رقیب اصلی خود یعنی سامسونگ سبقت بگیرد و در صدر برترین تولید کننده گوشی هوشمند در جهان بایستد.

در بازار شرق آسیا نیز برای اولین بار این اتفاق افتاد و شرکت چینی شیائومی با رشد ۲۱ درصدی سهم بازار آسیای شرقی را به دست گرفت و به صدر برترین تولید کننده رسید، نکته جالب توجه اینجاست که رتبه دوم برای اوپو است که با رشد و سهم ۱۹ درصدی عملکرد بسیار مناسبی داشته است.

سامسونگ در این بازار به رتبه سوم سقوط کرد و شرکت های ریملی و همچنین ویوو به ترتیب در رتبه های بعدی قرار دارند. شیائومی در این بازار توانسته با جابجایی رکورد های مختلف به این مهم دست پیدا کند و جابجایی محموله های خود نیز یک رکورد دیگری در صنعت حمل و نقل ایجاد کند.

برتری شیائومی در بازار شرق آسیا مربوط به فروش نیست و این شرکت با رشد ۲۰۰ درصد در بخش حمل و نقل و تحویل مرسوله ها عملکرد خوبی به ثبت رسانده است. این در حالی است که شرکت های سامسونگ، اوپو ریلمی و ویوو به ترتیب با کاهش ۳۱،۱۵،۲ و ۲۸ درصدی روبرو شدند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

میزان عرضه گوشی های هوشمند شیائومی برای بازار آمریکای لاتین، آفریقا و اروپا نیز قابل توجه بوده است و با رشد های ۳۰۰ درصد برای آمریکا، ۱۵۰ درصد آفریقا و ۵۰ درصد رشد برای بازار اروپا داشته است که عملکرد فوق‌العاده این شرکت در بازار جهانی را به نمایش می‌گذارد.

مرکز خرید شیائومی در بازار چین

برتری شیائومی در بازار شرق آسیا

در سطح بازار جهانی فعلا سامسونگ با برتری محسوس در صدر قرار دارد و شیائومی تبدیل به دومین تولید کننده برتر در سطح دنیا شده است. شیائومی با رشد ۸۳ درصدی در بازار های جهانی از اپل نیز پیشی گرفته و اپل به رده سوم برترین تولید کننده گوشی های هوشمند سقوط کرده است.

رکورد سه ماهه شیائومی در بخش فروش مربوط به سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ مربوط می‌شود که این شرکت چینی توانست با فروش ۱۲.۷ میلیون دستگاه رکورد خود را بهبود ببخشد و با این طریق از رقیب کره‌ای خود یعنی سامسونگ سبقت بگیرد و به تنهایی در صدر باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر