برتری کاربران اندروید نسبت به کاربران iOS

برتری کاربران اندروید نسبت به کاربران iOS

همیشه نبرد میان اپل و دیگر شرکت های تولید کننده موبایل و دیگر محصولات الکتریکی وجود داشته و هیچکدام نیز نسبت به دیگری برتری خاصی نداشته اند اما این بار شاهد آمار بسیار عجیب و غریب از سوی برخی منابع معتبر و بزرگ درمورد برتری اندروید داریم.

یکی از منابع معتبر دنیای فناوری اعلام کرده نسبت به آمار هایی که این شرکت از سال ۲۰۱۸ در حال جمع آوری آن می باشد، کاربران سیستم عامل اندروید بیشتر از کاربران iOS می باشد و این آمار به این مسئله ختم نمی شود و دیگر اعدادی نیز منتشر شده است.

از دیگر موضوعات این آمار می توان به محبوبیت سیستم عامل اندروید میان کاربران تلفن های همراه می باشد که بدون مشکل و با راحتی تمام از این سیستم عامل استفاده می کنند و از سیستم عامل راضی هستند که این حالت در iOS خیلی پایین می باشد.

برتری کاربران اندروید بسیار مشهود می باشد و شاید شما بگویید معلوم است دیگر گوشی های اندرویدی زیادی وجود دارد و در نتیجه باید کاربران زیادی داشته باشد، این آمار گرفته شده از کاربرانی می باشد که علاقه زیادی به سیستم عامل دارند و کاربران اندرویدی روی این سیستم عامل تعصب داشته اند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این آمار در حالی می باشد که کاربران سیستم عامل iOS نسبت به کاربران سیستم عامل اندروید متعصب می باشند و تمایل زیادی برای ادامه و استفاده از این سیستم عامل را ندارند که یکی از اعوامل این اتفاق وجود سیستم عامل پیچیده اپل می باشد.

برتری کاربران اندروید به iOS

برتری کاربران اندروید به iOS

این رقابت از اول وجود داشته و کاربران هر دو سیستم عامل با یک نگاه ویژه و خاصی با یکدیگر در رقابت بوده اند که شاهد حالت ها و اتفاقات بسیار متفاوت و جالبی از سوی این شرکت قدرتمند بوده ایم که واقعا بسیار خاص و در عین حال عالی بوده است.

تمامی کاربران این دو سیستم عامل توانایی های بسیار بالایی دارند و انتظار می رود که شاهد اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت باشیم که می تواند عملکرد مثبت و عالی از خود به نمایش بگذارد که بسیار عالی و ویژه محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر