نقد و بررسی اپل واچ سری ۶ :فناوری جدید با طراحی خاص

نقد و بررسی اپل واچ سری ۶ :فناوری جدید با طراحی خاص

شرکت اپل برای محصولات خود ارزش بسیار بالایی قائل است و همیشه شاهد کیفیت های فوق العاده و بسیار هیجان انگیز از سوی این شرکت برای بازار های جهانی بوده ایم که در بالاترین سطح خود قرار گرفته بود و شاهد تغییرات فوق العاده و بسیار هوشمندانه از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار با کیفیت دنیای فناوری و تکنولوژی خواهیم بود.

قدرت اصلی این شرکت در نوع طراحی و فناوری هایی که در داخل محصول قرار می دهد به طور کامل واضح می باشد و می توان حساب ویژه و خاصی را از سوی اپل برای چنین قابلیت هایی شاهد باشیم که این شرکت توانسته به بهترین شکل ممکن این قابلیت فوق العاده را برای کاربران در تمامی محصولات خود به وجود بیاورد و در نهایت شاهد یک خروجی بسیار فوق العاده و خاص خواهیم بود.

ساعت هوشمند جزوی از سری محصولات فوق العاده اپل محسوب می شود که بازار مناسب و خوبی را برای اپل به ارمغان آورده بود و برای اولین بار شاهد قابلیت های فوق العاده منحصر به فرد و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند برای بازار های جهانی بودیم که در بهترین حالت ممکن برای کاربران این شرکت ارائه داده می شود، در این مقاله قصد نقد و بررسی ساعت اپل واچ سری ۶ را داریم که در بالاترین سطح ممکن برای کاربران این شرکت ارائه داده شده است.

 بررسی ساعت اپل واچ سری 6

طراحی

شکل کلی این ساعت هوشمند مانند نسخه های قبلی می باشد و از طراحی تقریبا تکراری بهره مند می باشد که اپل در این بخش نمره پایینی را به دست آورده اما اضافه کردن المان های قدرتمندی مانند سنسور اکسیژن خون و دیگر قابلیت های جذاب باعث شده تا این اتفاق کلا از بین برود و کاربر محول قابلیت های فوق العاده و بسیار هوشمندانه این ساعت هوشمند باشد.

ترکیب قرارگیری سنسور در پشت دستگاه به همراه بلندگو ها در کناره ها و همچنین دکمه صدا در کناره دستگاه طراحی اپل واچ ۵ را یاد آوردی می کند که تقریبا شکل تکراری و نه چندان جالب از سوی اپل می باشد که واقعا یک نمره بسیار بزرگ منفی برای بخش طراحی دریافت می کند که انتظارات بسیار زیادی از اپل برای شکل کلی این ساعت هوشمند وجود داشت.

 بررسی ساعت اپل واچ سری 6

صفحه نمایش بزرگ و بسیار با کیفیت بخشی از طراحی بد این محصول را جبران کرده و بهره گیری از بند های متنوع در جنس های مختلف هم باعث شده تا بخش بد طراحی از بین برود و به نوعی اپل تراز مثبت و منفی بودن در بخش طراحی را با اضافه کردن قابلیت و حالت های متفاوت به ساعت هوشمند توانسته عیب های کلی این ساعت هوشمند را از بین ببرد.

بدنه فلزی یک قابلیت دیگر در بخش طراحی این ساعت هوشمند محسوب می شود که با ترکیب رنگبندی های متفاوت در بخش بند ساعت، تجربه جذابی برای کاربران به وجود می آورد که واقعا از کیفیت و نوع ساخت فوق العاده ای بهره مند می باشد که این شرکت فوق العاده قدرتمند توانسته آنرا در ایده آل ترین بخش و حالت ممکن برای کاربران خود به ارمغان بیاورد.

 بررسی ساعت اپل واچ سری 6

صفحه نمایش

یکی از مهم ترین فاکتور های ساعت های هوشمند، صفحه نمایش و نمایشگر آن می باشد که یکی از اصلی ترین بخش های ساعت محسوب می شود و کاربر تقریبا تمامی کار های خود را مربوط به ساعت از همین بخش نمایشگر انجام می دهد، اپل در این نسخه نسبت به سری قبلی از اندازه بزرگی بهره مند شده تا کاربران با وضوح رنگی بسیار بالا تجربه کیفیت فوق العاده ای را از این ساعت هوشمند داشته باشند.

 بررسی ساعت اپل واچ سری 6

صفحه نمایش ۱.۵۷ اینچی با کیفیت LTPO OLED که به همراه قابلیت همیشه روشن ساخته شده است که کیفیت بالایی دارد و داشتن رنگ هایی با وضوح بالا و کیفیت قابل قبول و قابل توجه برای این محصول یکی از ارکان مهم و فاکتور های بسیار جذاب این ساعت هوشمند و بسیار قدرتمند اپل برای بازار های جهانی محسوب می شود که واقعا خاص و هوشمندانه می باشد.

رزولوشن ۳۲۴×۳۹۴ پیکسل نیز خود گویای کیفیت بالای صفحه نمایش این محصول می باشد که اپل توانسته به بهترین شکل ممکن این قابلیت جذاب و فوق العاده را در داخل این محصول مورد استفاده قرار دهد که در ایده آل ترین حالت خود قرار دارد و می توان حساب بسیار ویژه و مناسبی از سوی این ساعت هوشمند نسبت به محصولات مشابه در بازار باز کرد.

 بررسی ساعت اپل واچ سری 6

روشنایی ۱۰۰۰ نیت یک آمار دیگر از کیفیت صفحه نمایش می باشد که همگی قدرت بالای اپل را در بخش صفحه نمایش و قدرت خاص این نمایشگر به رخ می کشد که واقعا در بالاترین سطح خود قرار دارد و این شرکت توانسته بهترین ترکیب ممکن را از خود به نمایش بگذارد و ما نیز شاهد حالت های خاص و بسیار حساس و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری خواهیم بود.

سخت افزار

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده و بسیار هوشمندانه این ساعت هوشمند و فوق العاده خاص بخش سخت افزار و فنی این محصول می باشد که شرکت اپل توانسته بهترین حالت ممکن را به نمایش بگذارد و ما شاهد حالت های بسیار خاص و فوق العاده جذاب از سوی این شرکت می باشد، بهره گیری از تراشه S6 مبتنی بر پردازنده A13 Bionic که در گوشی آیفون ۱۱ نیز مورد استفاده قرار گرفته بود استفاده شده که قدرت دستگاه را بالا می برد.

 بررسی ساعت اپل واچ سری 6

پردازنده گرافیکی این ساعت هوشمند نیز از نوع PowerVR می باشد که تجربه کار جذاب و همچنین کیفیت بالا را برای کاربران اپل واچ به وجود می آورد و می توان گفت بهترین حالت را از خود به نمایش خواهد گذاشت و واقعا هم از ایده آل ترین بخش ممکن بهره مند خواهد شد که این شرکت را در حالت خاص و فوق العاده ای قرار می دهد که بسیار خاص و جذاب می باشد.

تراشه مرکزی ساعت هوشمند اپل واچ ۲ هسته ای و ۶۴ بیتی می باشد، تمامی مشخصات سخت افزاری در بخش فنی این ساعت سازگاری کاملی با یک نرم افزار فوق العاده هوشمند دارد که واقعا می توان گفت این حالت بهترین تجربه ممکن را از خود به نمایش می گذارد و اپل توانایی های بسیار بزرگ و فوق العاده در ترکیب این دو بخش قرار داده است.

 بررسی ساعت اپل واچ سری 6

اپل واچ سری ۶ دارای فناوری مقاومت در برابر آب تا عمق ۵۰ متر را دارد که یک قابلیت دیگر برای این ساعت هوشمند محسوب می شود، وزن ۳۰ گرمی همراه با اندازه های ۴۰ و ۴۴ میلی متری تجربه جذاب و خاصی را از یک ساعت هوشمند فوق العاده خاص به وجود می آورد که این شرکت توانسته به ایده آل ترین حالت ممکن برای کاربران این ساعت هوشمند به وجود آورده است. عمر باتری ۱۸ ساعته نیز ترکیب خوبی برای این سری جذاب و اطلاعات سخت افزاری به حساب می آید.

حسگر ها

یکی دیگر از مزیت هایی که اپل در این سری نسبت به نسخه های قبلی توانست ایجاد کند، سنسور حسگر اکسیژن خون می باشد که به تازگی وارد ساع های هوشمند اپل شده است و تجربه فوق العاده خاص و جذابی را از خود به نمایش می گذارد. سنسور های جذاب و دیگری در این ساعت به کار رفته که هرکدام از آنها دارای قابلیت های متنوع و بسیار جذاب می باشند.

اما مهم ترین سنسور این ساعت، سنسور اکسیژن خون می باشد که در پشت دستگاه قرار داده شده است و یکی از اصلی ترین حسگر های اپل واچ سری ۶ محسوب می شود که اپل با قدرت بسیار بالا توانسته این حالت خاص را به وجود بیاورد و یک ترکیب بسیار هوشمندانه و ایده آل را از خود به نمایش گذاشته است.

 بررسی ساعت اپل واچ سری 6

در تجربه کاربری با این سنسور واقعا از کیفیت و دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد و بخاطر همین قابلیت اپل قیمت گذاری این چنینی را برای این ساعت هوشمند در نظر گرفته است که در بالاترین سطح خود قرار گرفته و حالت های بسیار خاص و جذابی را برای کاربران این ساعت هوشمند و فوق العاده جذاب به وجود می آورد. حسگر های ضربان قلب الکتریکی و حسگر اپتیکال ضربان قلب نسل دوم، قطب‌نما، ارتفاع‌سنج نیز جزو سنسور های قدرتمند و خاص نیز ساعت به حساب می آیند. بررسی اپل واچ سری ۶

حسگر های هشدار افت و افزایش بیش از حد ضربان قلب، هشدار ریتم نامرتب ضربان قلب، پشتیبانی از ECG، تماس اضطراری، SOS و تشخیص افتادن قابلیت هایی محسوب می شود که اپل در بخش سنسور برای اپل واچ سری ۶ در نظر گرفته شده است و تجربه مناسب و هوشمندانه ای را به وجود می آورد که بسیار هوشمندانه و فوق العاده خاص و جذاب از سوی این شرکت محسوب می شود.

 بررسی اپل واچ سری 6

سیستم عامل WatchOS 7 که به تازگی از سوی اپل منتشر شده بود در این ساعت به کار گرفته شده است و می توان حساب ویژه و هوشمندانه ای را از سوی این شرکت به وجود آورده است و در بخش رابط کاربری نیز منو های فوق العاده جذاب و هوشمندانه ای مورد استفاده قرار گرفته است که واقعا از کیفیت بالا و خاصی بهره مند می باشد که این شرکت توانسته به ایده آل ترین حالت ممکن مورد استفاده قرار بگیرد.

از دیگر قابلیت های اپل واچ سری ۶ می توان به بهره گیری از حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و همچنین بهره مند شدن از حالت های فوق العاده و بسیار جذاب اشاره کرد که این شرکت توانست این حالت را به بهترین شکل ممکن مورد استفاده قرار دهد و شاهد حالت های بسیار خاص و همچنین مناسب از سوی این شرکت قدرتمند برای بخش حافظه و ذخیره سازی خواهیم بود.

این ساعت هوشمند در دو نسخه متفاوت عرضه می شود که نسخه اول دارای GPS می باشد و با قیمت ۳۹۹ دلار عرضه می شود و نسخه دوم نیز علاوه بر فناوری GPS از حالت سلولار بهره مند می باشد که قیمت نهایی برای این نسخه نیز ۴۹۹ دلار می باشد که برای بازار های جهانی عرضه شده است و در بازار ایران نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

جمع بندی نقد و بررسی اپل واچ سری ۶

شرکت اپل این محصول را با قیمت مناسب و ایده آل راهی بازار های جهانی کرده و ما نیز شاهد قابلیت های فوق العاده و بسیار هوشمندانه داخل این محصول بسیار جذاب هستیم، اگر شما جزو کاربرانی هستید که می خواهید از این فناوری استفاده کنید بهتر است این ساعت را تجربه کنید، اگر قیمت برای شما مهم می باشد اصلا به دنبال این محصول نروید چون قیمتی بالای ۱۴ میلیونی دارد که گزینه های بهتری نسبت به این محصول در بازه های قیمتی پایین وجود دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

۹۹%
فوق العاده

نمرات و امتیازات برای عملکرد اپل واچ سری ۶

شرکت اپل برای محصولات خود ارزش بسیار بالایی قائل است و همیشه شاهد کیفیت های فوق العاده و بسیار هیجان انگیز از سوی این شرکت برای بازار های جهانی بوده ایم که در بالاترین سطح خود قرار گرفته بود و شاهد تغییرات فوق العاده و بسیار هوشمندانه از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار با کیفیت دنیای فناوری و تکنولوژی خواهیم بود.

 • طراحی
 • کیفیت بدنه
 • سخت افزار
 • نرم افزار
 • صفحه نمایش
 • باتری
 • حسگر ها
2 نظرات
 1. نادر هوشیار میگه

  بررسی عالی و حرفه ای بود، عکس های با کیفیت به همراه متن فوق العاده
  اولین باره به این سایت سر میزنم، اما این روند تون ادامه داشته باشه قطعا به دوستان پیشنهاد می کنم

  1. ali motahari میگه

   اره راس میگه عکسا خیلی با کیفیته عین سایتای خارجیه
   اگه قیمتش خوب باشه منم میخوام 😭😭😭

 2. maryami میگه

  عالیه این سایت
  خیلی نوپا و تازه تاسیس هست ولی من فکر میکنم در مدت زمان خیلی کوتاهی از رقیب های زومیت شده
  دم دست اندرکاران این سایت گرم

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر