بررسی پخش کننده روکو اکسپرس

طراحی جدید و کانال های پخش جدید ، گوشه ای از قدرت روکو

بررسی پخش کننده روکو اکسپرس

ریموت روکو ممکن است قدرتمندترین یا سریعترین پخش کننده بازار نباشد ، اما روی یک پلت فرم، مساوات ساخته شده است که هم یک ویژگی جستجوی جهانی و هم یک محتوای رایگان ارائه می دهد. برخی از امتیازات را برای رسیدن به قیمت پایین خود ایجاد می کند (نگاه کنید به: از راه دور IR اصلی آن و عدم پشتیبانی از ۴K) اما هنوز هم گزینه بسیار خوبی است ، به خصوص برای افرادی که هنوز از HDTV استفاده می کنند. به گفته این ، اگر شما مالک تلویزیون ۴K HDR هستید یا قصد خرید یکی در آینده را دارید ، ارزش آن را دارید که به Roku Streaming Stick + بروید ، یا اگر می خواهید یک درگاه اترنت ، Roku Ultra داشته باشید.

برای                                                                                                                         در برابر

  • باورنکردنی ارزان است                                                                                               *   از راه اصلی دور IR اصلی
  • فراهم بستر مساوات روکو                                                                                          *   محتوی ۴K پشتیبانی نمیشود
  • با ریموت همراه است                                                                                                *   کابل HDMI بسیار کوتاه

هر اندازه که می خواهید سخت بنظر برسید ، هیچ پخش کننده جریان دیگری در کره زمین مانند Roku Express وجود ندارد. مطمئناً ، به نظر می رسد Chromecast و اصلی Amazon Fire TV Stick چیزی مشابه را ارائه می دهند ، اما هر دو به دلیل کمبود ریموت در مورد Chromecast یا عدم وجود بستر واقعی باز در این مورد کوتاه هستند. از Amazon Fire TV Stick . آنچه روکو اکسپرس از آن لذت می برد ارائه دهنده یک پخش کننده پخش کننده اصلی HD است که تنظیمات ساده و استفاده ساده آن مرده است ، با یک ریموت در جعبه ارائه می شود … اگرچه یک پایه اصلی باشد.

در حالی که رقیبان قدرتمند دیگری در بازار مانند Roku Ultra جدید و اخیراً بازسازی Cube Amazon TV TV وجود دارند ، Roku Express جریان HD ثابت را با قیمتی در حدود ۳۰ دلار (حدود ۲۵ پوند ، ۴۰ دلار AU) ارائه می دهد ، پول کمتری نسبت به رقیبان دیگر دستگاه جریانی در سیاره ، Chromecast را شامل می شود.

قیمت و تاریخ انتشار

مدل جدید Roku Express 2019 در حال حاضر در ایالات متحده موجود است و مدل سال گذشته را با همان قیمت ۳۰ دلار جایگزین می کند (حدود ۲۵ پوند، ۴۰ دلار AU).

مقایسه با Google Chromecast  سی و پنج دلاری  / سی پوندی . عملکرد مشابهی را ارائه می دهد اما به جای ریموت از تلفن شما استفاده می کند ، در حالی که Amazon Fire TV Stick با کنترلر صدای الکسا ارائه می دهد و ۳۹.۹۹ دلار / ۳۹.۹۹ پوند قیمت دارد .  Fire TV Stick از نظر عملکرد بسیار قابل مقایسه است ، اما در عوض از سیستم عایق بندی شده آمازون استفاده می کند.

بررسی پخش کننده روکو اکسپرس

طراحی

در حالی که عملکرد Roku Express ممکن است در رده کادر ویدیوی جریان قرار بگیرد ، قوت آن بیشتر آن را در رده یک چوب جریان قرار می دهد. در اندازه ۰.۷ ۳. ۳.۴ ۱.۴ ۱.۴ اینچ (H x W x D) تقریباً به اندازه Roku Streaming Stick و به اندازه کافی خنده دار ، حتی کوچکتر از ریموت موجود در جعبه است. اما، فایده آن برای شکل کوچک آن است که می توانید بدون گرفتن املاک و مستغلات بیش از حد ، آن را در یک کیف یا فروشگاهی بر روی قفسه رسانه خود قرار دهید.

با این حال مقایسه با Fire TV Stick از اندازه است. مانند Roku Streaming Stick ، ​​Roku Express از طریق درگاه microUSB خود تغذیه می شود. روکو اکسپرس را با کابل microUSB به USB حمل می کند ، در صورتی که تلویزیون شما دارای پورت USB روی آن باشد ، و اگر اولین گزینه کار نکند ، آداپتور دیواری را می توان وصل کرد.

Roku همچنین شامل یک کابل HDMI به طول دو پا در هر جعبه ، یک نوار چسب از راه دور و دو طرفه است که به شما امکان می دهد تا Express را روی تلویزیون یا هر سطح اطراف آن بچسبانید که هنوز به آن کنترل چشم می دهد.

درج همه این لوازم جانبی در واقع تعجب آور است – در حالی که سایر تولید کنندگان بسیار خوشحال هستند که شما را بدون این که تمام وسایل لازم را در دست داشته باشند از شما بیرون می فرستند ، Roku Express یک کیت کامل است.

بررسی پخش کننده روکو اکسپرس

اما سه مشکل بزرگ در اینجا وجود دارد. نکته اول این است که اندازه کم رنگ آن می تواند به راحتی در پشت تلویزیون بچرخد ، اما به دلیل اینکه به ریموت به چشم دید نیاز دارد ، باید در قفسه بنشیند. همچنین این بدان معناست که کل سیستم مبتنی بر IR است ، و این بدان معنی است که از راه دور نمی تواند کاری غیر از توابع اساسی انجام دهد – یعنی بدون جستجوی صوتی ، کنترل صدا یا گوش دادن خصوصی. برای این کار ، باید به سوی از مدل های بهتر روکو بروید.

مشکل دیگر این است که ، در حالی که روکو یکی از معدود تولید کننده هایی است که کابل HDMI را در جعبه شما به شما ارائه می دهد – چیزی که حتی مکعب تلویزیون آمازون ۱۱۹ دلاری آن را انجام نمی دهد – به احتمال زیاد کوتاهترین کابل HDMI است که تا به حال با آن روبرو شده اید. به شما فضای زیادی برای جابجایی جعبه نمی دهد و با توجه به اینکه همیشه به بینایی احتیاج دارد ، به معنای واقعی آن است که مجبور است درست زیر تلویزیون شما بنشیند.

آخرین مسئله و با توجه به دامنه پخش کننده ، این یک مورد جزئی است ، این است که روکو تصمیم گرفت به جای ارتقا به ۸۰۲.۱۱ac ، از آنتن بی سیم تک باند ۸۰۲.۱۱b / g / n استفاده کند ، استاندارد بی سیم جدیدی که هر دو را بهبود می بخشد. مسافتی که در آن سیگنال می تواند سرعت حرکت و انتقال را داشته باشد.

Roku می گوید ، زیرا پخش کننده فقط به صورت HD پخش می کند ، نیازی به مؤلفه بهتری ندارد ، اما دسترسی و سرعت اضافی تقریباً مطمئناً قابل درک است.

بررسی پخش کننده روکو اکسپرس

کارایی

عملکرد ، کم و بیش با سه چیز شکل می گیرد: آنتن Wi-Fi ، پردازنده و پلت فرم Roku.مهمترین آنها برد کوتاه و پهنای باند پهنای باند – اما هنوز درباره دو مورد آخر بحث نکردیم. – اما هنوز درباره دو مورد آخر بحث نکردیم.

از آنجا که روکو از چه پردازنده ای در Roku Express استفاده نمی کند ، مقایسه آن با سایر پخش کننده های جریان به روشی عادلانه و عینی دشوار است.

با وجود استفاده از چیزی کم قدرت تر از ، می گویند ، پردازنده مبتنی بر Nvidia Shield Tegra X1 ARM که دارای یک ساعت حافظه ۱۶۰۰ مگاهرتز است ، Roku Express دقیقاً عملکرد خوبی دارد. این امر به این دلیل است که سیستم عامل بالای دستگاه پخش کننده نسبت به Android TV و نوع آن از گرسنگی کمتری برخوردار است ، به همین دلیل به Roku Express اجازه می دهد تا نسبتاً خوب ، به ویژه در اتصالات خوب ، به همان اندازه کاملاً زیپ شود.

البته ، یک اتصال اینترنتی خوب از منطقه به منطقه و از شخص به شخص دیگر محدود می شود. برای آزمایش ما ، ما از اتصال بی سیم ۱۵۰ مگابیت در ثانیه استفاده می کردیم که در Roku Express به حدود ۲۲mbps کاهش یافته بود (طبق سیستم عامل Roku هنوز “عالی” است). وقتی در مورد سرعت و عملکرد صحبت می کنیم ، این اعداد را در خاطر داشته باشید.

با اتصال به ما ، Express در کمتر از ۳۰ ثانیه شروع می شود و بسته به نوع برنامه ای که استفاده کردیم ، بارگیری ۵ ثانیه یا کمتر طول می کشد. اگر شبکه شما کمی لکه دار است یا مستعد ابتلا به کندی است ، با این حال ، انتظار دارید که این تعداد کمی بیشتر شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بررسی پخش کننده روکو اکسپرس

تعادل ضد آنتن و پردازنده سکوی Roku است – از نظر اندازه بسیار سبک و نسبتاً مینیمالیستی است. شاید بیشتر ۱۵ جعبه در صفحه وجود داشته باشد، این امر باعث می شود که روکو اکسپرس بدون نیاز به متوقف کردن و بدون نیاز به متوقف کردن ، پیمایش کند و منتظر بماند تا محتوا پاپ کند.

این سه عامل را با هم ترکیب کنید و کمتر از هزینه چند پرتوی Blu ، از یک تجربه پخش جریان استفاده کنید. Roku Express سریعتر از Chromecast هنگام صحبت با محتوای جریان نیست ، و نه Fire TV Stick آمازون یا حتی Streaming Stick خود Roku را که اوایل سال جاری منتشر شد ، شکست داد.

اکسپرس همچنین محتوای شما را به لحاظ ارتقاء اندازه گیری انجام نمی دهد – می تواند محتوای ۷۲۰p را به ۱۰۸۰p برساند ، اما این در مورد تمام آنچه که می تواند انجام دهد است. اگر چیزی را می خواهید که واقعاً محتوای شما را ارتقا بخشد ، احتمالاً باید به یکی از مدل های ۴K Roku یا Apple TV HD بروید.

نکته دیگر که باید به آن اشاره کرد این است که Roku Express فقط می تواند جریانهایی با حداکثر ۱۰۸۰p داشته باشد. اگر می خواهید سریال های مورد علاقه Netflix یا Amazon Prime خود را در Ultra HD پخش کنید ، باید به خط Roku Premiere جعبه های set-top یا هر یک از مدل های ۴K مانند Chromecast Ultra ، Apple TV 4K یا Nvidia قدم بگذارید.

اگر تصمیم دارید که فقط با HD Roku Express مفروز باشید ، می توانید از تصاویر زیبا و شایسته انتظار داشته باشید ، اما نه ذهن زیبا. پخش برنامه Planet Earth II در HD فقط تأثیری مشابه با اجرای برنامه پخش در تلویزیون ۴K و پخش کننده مخصوصاً در صفحه نمایش های بزرگ ندارد. در واقع ، ما واقعا Roku Express را روی صفحه های بسیار بزرگتر از ۴۰ اینچ توصیه نمی کنیم ، مگر اینکه شما تلویزیون با قابلیت ارتقاء تصویر عالی داشته باشید.

بررسی پخش کننده روکو اکسپرس

روکو OS و محتوا

دقیقاً چه چیزی را می توانید در Roku تماشا کنید؟ خوب ، پلتفرم های اصلی جریان وجود دارد – Netflix ، Amazon ، HBO ، Hulu ، Google Play TV و فیلم ها و از ماه اکتبر ، Apple TV – اما از آن پس هزاران کانال اضافی وجود دارد ، از جمله کانال Roku که نمایش ها و فیلم های تلویزیونی رایگان را ارائه می دهد.

در آخرین لحظه ، Roku بیش از ۳۵۰۰ کانال در دسترس برای بارگیری با درجات مختلف محتوای پرداخت شده ، نمایش جالب و ویژگی های مختلف دارد. بسیاری از محتوای اصلی مانند The Big Bang Theory در CBS All Access و Captain America وجود دارد: جنگ داخلی را می توانید در Google Play Movies و TV پیدا کنید ، اما اگر به دنبال یک کانال بیگانه فیلم noir یا یک فوق العاده خاص هستید ». ایستگاه ترکیبی فلزی کشور ۹۰s ، نمای فروشگاه Roku مکانی برای پیدا کردن آن است.

بررسی پخش کننده روکو اکسپرس

برش بند ناف که در ایالات متحده زندگی می کنند ، به Sling TV ، YouTube TV و PlayStation Vue ، گزینه های زنده تلویزیون کابل که زندگی جدیدی را در جنبش برش بند ناف ایجاد می کنند ، نیز دسترسی دارند. در حالی که هر دو سرویس در دستگاههای پخش با سطح بالاتر به طور قابل توجهی بهتر عمل می کنند ، اما همچنان روی سخت افزار سطح پایین Express قرار دارند.

اما بزرگترین فایده انتخاب Roku Express از طریق Chromecast یا Amazon Streaming Stick این واقعیت است که نسخه کامل سیستم عامل Roku را اجرا می کند. این بدان معناست که شما به هر برنامه دسترسی خواهید داشت جعبه های بزرگتر Roku و همچنین توابع مهم Roku مانند جستجوی جهانی که بیش از ۱۰۰ برنامه را برای جستجوی بهترین قیمت در برنامه ها و فیلم های تلویزیونی و Roku Feed که به محتوای فعلی در سینماها و هشدارها دسترسی دارند دسترسی خواهید داشت. وقتی در سرویس های جریان دلخواه مورد علاقه خود قرار می گیرد ، شما را در دسترس قرار می دهید.

یکی دیگر از ویژگی های Roku این است که سیم برش ها را دوست خواهد داشت ، بخش ویژه صفحه اصلی است که به شما نشان می دهد آنچه در خدمات مختلف رایگان ارائه شده است. این یک منبع ارزشمند برای برش دهنده های بند ناف است که می خواهند بدون کابل زنده باشند و یک گزینه عالی برای گشت و گذار در کانال برای افرادی که هنوز جعبه دارند.

بله ، سیستم عامل های دیگر مانند اپل تی وی و آمازون تی وی ویژگی های مشابهی را روی جعبه های خود پیاده سازی کرده اند ، اما هیچ یک از شمع های Roku را در هنگام پیدا کردن مطالب ارزان یا رایگان به روشی بی طرفانه نگه ندارید.

بررسی پخش کننده روکو اکسپرس

ریموت یا کنترلر دستگاه

آخرین قطعه از معما که ارزش صحبت کردن در مورد آن وجود دارد ، ریموت است که با Roku Express ارسال می شود. این ریموت به رنگ مشکی مات ، فوق العاده سبک است و یک برچسب کوچک Roku بنفش دارد .

بسته به جایی که Roku Express خریداری می کنید ، چهار دکمه رسانه پایین از راه دور متفاوت است. با این حال ، آنچه شما در هر ریموت دقیقاً یکسان خواهید یافت دکمه های پشت ، خانه ، جهت و پخش است که همه آنها کاملاً واضح دارای برچسب هستند و برای استفاده ساده هستند. از راه دور که برای ما ارسال شده بود ، دکمه های رسانه ای Netflix ، Hulu ، Sling TV و ESPN + نیز وجود داشت.

آنچه که از راه دور پیدا نخواهید کرد ، جک هدفون ۳.۵ میلی متری است که در مدل سال گذشته Roku Streaming Stick + ، مدل Roku Premiere + یا Roku Ultra پیدا کرده اید که به شما امکان می دهد از طریق ریموت گوش دادن به تلویزیون خود را داشته باشید ، میکروفون ساخته شده برای جستجوی صوتی ، جک ۳.۵ میلی متری برای گوش دادن به خصوصی یا یک صداپیشه صدا برای تغییر صدا در تلویزیون شما.

گفته می شود ، اگر می خواهید این قابلیت را داشته باشید و در حین تنظیم برنامه های مورد علاقه خود ، در نزدیکی تلفن هوشمند خود بنشینید ، همیشه می توانید برنامه Roku را که به گوش دادن خصوصی ، جستجوی سریعتر و امکان کنترل خوراک Roku شما امکان پذیر است ، بارگیری کنید. این یک برنامه کاملاً عالی است و در واقع روش ارجع ما برای کنترل دستگاه های Roku برای سال گذشته بوده است.

بررسی پخش کننده روکو اکسپرس

حرف نهایی

علاوه بر اینکه یکی از ساده ترین استفاده از محصولات در بازار است ، Roku Express نیز ارزان ترین قیمت با ۳۰ دلار (حدود ۲۵ پوند ، ۴۰ دلار AU) است و بدون بریدن بسیاری از گوشه ها این کار را انجام داده است. این سیستم عامل با یک سیستم عامل Roku ریموت و کاملاً کاربردی ارائه می شود ، نه نسخه ارزان قیمت و پر مصرف. اندازه کوچک و حتی قیمت کمتری آن را به یکی از کمترین نقاط ورود به جریان تبدیل می کند ، و یک هدیه مناسب برای یک خانواده یا یک دوست که هنوز هم در مورد پخش کننده های ویدیو در تنگنا است.

گفته می شود ، اکسپرس یک اسم تا حدودی پارادوکسیکال است – به همان اندازه سریع پخش کننده های ویدیوی پخش شده در بازار یا حتی به همان سرعتی که جریان پخش مستقیم خود Roku نیست .

به همین علت ، اگر صاحب تلویزیون ۴K هستید یا قصد خرید در آینده را دارید ، ارزش آن را دارد که به سمت Roku Streaming Stick plus بروید ، و یا اگر می خواهید یک درگاه اترنت داشته باشید به سمت Roku Ultra بروید .

(*با سیم پو باش _(_)_تااز دنیا دور نمونی *)

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر