نقد و بررسی شیائومی می ۱۰ لایت ۵G :قدرت و کیفیت چینی

نقد و بررسی شیائومی می ۱۰ لایت ۵G :قدرت و کیفیت چینی

باز هم حرف از پرچمدار ارزان قیمت و قابلیت های فوق العاده در یک محصول ارزان قیمت شد و نام شیائومی بیشتر از دیگر شرکت ها به چشم می خورد، این شرکت چینی با سیاست های فوق العاده خود توانسته بازار مناسب و فوق العاده ای را برای کاربران خود در بازار های جهانی مختلف به وجود بیاورد که بسیار خاص و هوشمندانه محسوب می شود که می توان گفت که یک اتفاق بسیار جذاب و ایده آل از سوی این شرکت در بازار جهانی به حساب می آید.

گوشی هایی که شرکت چینی شیائومی در ردیف تولید قرار داده بسیار قدرتمند و فوق العاده می باشد و می توان حساب بسیار ویژه و خاصی را برای این شرکت قائل بود که به بهترین شکل ممکن مورد طراحی و ساخت قرار گرفته است که این شرکت با بهره گیری از قابلیت های منحصر به فرد و همچنین تامین قطعات بسیار با کیفیت با قیمت های ارزان تر از قوت های اصلی شیائومی در تعیین قیمت محصولات به شمارمی رود.

بخاطر همین موضوع قیمت و کیفیت بالا در بازار گوشی های هوشمند باعث شده تا اتفاقات فوق العاده ای را از شرکت های قدرتمند شاهد باشیم، مثلا تولید گوشی هایی با کیفیت های بی نظیر اما با قیمت های باورنکردنی یک اتفاق خوب و جالب در بازار گوشی های هوشمند محسوب می شود، در این مقاله قصد داریم گوشی شیائومی می ۱۰ لایت ۵G را مورد بررسی قرار دهیم که از قابلیت های منحصر به فرد و خاصی بهره مند می باشد، این گوشی یکی از موبایل های ارزان قیمت با کیفیت بالای بازار جهانی محسوب می شود، پس باما تا آخر این مطلب همراه باشید.

 بررسی شیائومی می 10 لایت

طراحی

بخش اول در این بررسی به مرحله طراحی اختصاص داده شده است، بخشی که در آن قابلیت های منحصر به فرد و ایده آلی از سوی شرکت چینی شیائومی به کار گرفته شده است و می توان حساب ویژه ای روی این بخش بازکرد، جاگذاری دوربین های چهارگانه در سمت چپ بالا که با ترکیب چهارگانه نیز همراه می باشد اولین نکته قابل توجه طراحی این گوشی محسوب می شود.

رنگبندی جالب و خاص این گوشی نیز از ویژگی های منحصر به فرد و مناسب این گوشی محسوب می شود که باعث شده تا اتفاقات بسیار ایده آلی در این بخش نیز برای شیائومی می ۱۰ لایت ۵G وجود داشته باشد، رنگ های خاکستری، سفید و آلی گرادیانی از ترکیب رنگ های جذاب و خاص این گوشی محسوب می شود که مخصوصا رنگ ترکیبی آبی در مقابل نور خورشید بسیار جذاب و جالب می باشد.

نحوه قرارگیری دکمه ها نیز مانند اکثر گوشی های هوشمند می باشد و این بار شیائومی تمامی دکمه ها را در یک طرف قرار داده و دکمه های صدا به همراه دکمه پاور در یک سمت قرار دارد و هیچ تفاوتی میان آنها شاهد نیستیم. در بخش جلویی گوشی نیز شاهد بهره گیری از دوربین سلفی با طراحی ناچ هستیم و همچنین شاهد ابعاد بزرگتر صفحه نمایش نسبت به گوشی هستیم، یعنی لبه های کناری صفحه نمایش نسبت به صفحه نمایش کمتر می باشد و بخاطر همین موضوع کیفیت تصاویر افزایش داده می شود.

سبک بودن گوشی و خوش دست بودن آن از قابلیت های منحصر به فرد شیائومی می ۱۰ لایت ۵G به حساب می آید و در مدت زمانی که برای بررسی در اختیار ما قرار گرفته بود، حس بسیار خاص و فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشت و یکی از خوش دست ترین گوشی هایی محسوب می شود که تا به امروز مورد بررسی قرار داده ایم محسوب می شود.

 بررسی شیائومی می 10 لایت

یکی از امتیاز های مثبتی که به این گوشی داده می شود، نوع طراحی و بهره گیری از شکل کلی مناسب می باشد که شیائومی تمامی موارد مورد نیاز بخش طراحی را به طور کلی مورد استقبال قرار داده است و همین موضوع باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار با کیفیت و همچنین قدرتمند از سوی این گوشی بسیار هوشمند شده است که امتیاز بسیار بزرگی از شکل ظاهری دستگاه به کاربر منتقل می کند.

به زبان ساده، طراحی جذاب و خوشگل این گوشی آدمو وادار میکنه حتی برای یکبار هم که شده از این گوشی استفاده کند و بعد از استفاده با این گوشی حس خوبی به کاربر منتقل میکنه که در نتیجه اتفاقات بسیار جذاب و خاصی را به کاربر در بخش استفاده از این گوشی منتقل می کند.

نرم افزار

بخش نرم افزاری و رابط کاربری فوق العاده شیائومی می ۱۰ لایت ۵G نیز یک ویژگی خاصی دارد که کاربر را به سمت خود جذب می کند و به نوعی می توان گفت داشتن یک سیستم عامل جذاب به همراه قابلیت های ایده آل و خاص تبدیل به یکی از هوشمندانه ترین اتفاقاتی می باشد که این شرکت واقعا به بهترین شکل ممکن بخش نرم افزاری این گوشی را مورد طراحی و ساخت قرار داده است.

بهره گیری از اندروید ۱۰ و پشتیبانی از رابط کاربری MIUI 11 یک ویژگی مناسب و ترکیب ایده آل برای بهره مند شدن از نرم افزار های متفاوت و بسیار مختلف می باشد که این شرکت چینی توانسته این قابلیت را به بهترین شکل ممکن و البته خاص ترین حالت ممکن به وجود بیاورد، هر دو بخش یعنی سیستم عامل و رابط کاربری به جدیدترین نسخه های خود بروزرسانی خواهند شد و قابلیت بارگیری نسخه جدید را برای سالهای نیز فراهم سازی خواهد کرد.

 بررسی شیائومی می 10 لایت

منو های روان با بهره گیری از سخت افزار قدرتمند و جذاب این گوشی حس خوبی را برای استفاده از بخش نرم افزاری به کاربر ارائه می دهد، همچنین سازگاری و ترکیب ساخت منو ها به ایده آل ترین روش ممکن ساخته شده است و بهره گیری مناسب و ایده آل از این بخش توانسته خواسته کاربران را تا حد بسیار زیادی تامین کند و این مسئله اتفاق فوق العاده خاص و هوشمندانه ای از سوی این شرکت محسوب می شود.

درکل استفاده از بخش نرم افزاری و سیستم عامل این گوشی یک تجربه جالب و بدون هنگ محسوب می شود که بنده به نظر شخصی خود از کیفیت بالای بخش نرم افزاری بسیار رضایت دارم، همچنین قرارگیری منو ها و بخش های مختلف در لیست های گوشی نیز به ترتیب می باشد و برای تمامی کاربران قابل فهم و بسیار آسوده می باشد.

سخت افزار

رسیدیم به بخش سخت افزاری گوشی شیائومی می ۱۰ لایت ۵G که با قابلیت های منحصربه فرد همراه می باشد و با داشتن قابلیت های فوق العاده حس بسیار جذاب و خاصی را به کاربر منتقل می کند، بهره گیری از قطعات بسیار با کیفیت که به بهترین شکل ممکن طراحی و قرار داده شده است از مزایای فوق العاده و بسیار حساس این گوشی هوشمند و بسیار ایده آل محسوب می شود که شیائومی توانسته این قابلیت را به طور کلی راه اندازی و اجرایی کند.

اولین مزیت بخش سخت افزاری این گوشی وجود فناوری ۵G می باشد که شیائومی توانسته به ایده آل ترین حالت ممکن آنرا راه اندازی و اجرایی کند و به طور کلی شاهد یک اتفاق بسیار هوشمندانه و جذاب از این فناوری هستیم که در بخش بعدی به آن به طور مفصل و کلی خواهیم پرداخت که قابلیت های بی نظیر و جذابی را در بخش سرعت و آپلود فایل های اینترنتی به نمایش خواهد گذاشت.

 بررسی شیائومی می 10 لایت

صفحه نمایش بسیار با کیفیت و فوق العاده این گوشی با فناوری امولد همراه می باشد و می توان گفت یک اتفاق بسیار خاصی برای این گوشی میان رده و خاص محسوب می شود که با اندازه ۶.۵۷ اینچ یک کیفیت تصویر بسیار مناسب و ایده آل را از خود به نمایش می گذارد که بسیار حرفه ای و خاص می باشد که این شرکت توانایی های بسیار زیاد و خاصی را در بخش صفحه نمایش این گوشی به وجود آورده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

داشتن NFC نیز از دیگر مزایای بسیار خاص و جذاب این گوشی محسوب می شود که می توان گفت یک ترکیب بسیار مناسب و هوشمندانه ای را از خود به نمایش می گذارد و قابلیتی بسیار ایده آل و هوشمند در استفاده برای ساعت های هوشمند و برخی از سنسور های حرارتی و حرکتی می باشد که این شرکت توانایی انجام کار با تکنولوژی را در داخل شیائومی می ۱۰ لایت ۵G قرار داده است.

قرارگیری تراشه اسنپدراگون ۷۶۵G یک ویژگی خاصی به این گوشی منتقل می کند و همچنین فناوری استفاده شده در داخل این گوشی ۷ نانومتری می باشد و می توان حساب ویژه و خاصی را برای این شرکت قدرتمند و فوق العاده خاص به وجود بیاورد، حافظه رم در این گوشی به سه نسخه تقسیم شده است که هرکدام یک ویژگی بسیار مناسب و خاصی را به همراه دارند و می توان گفت ترکیب خاص و بسیار هوشمندانه ای را از خود به طور کلی به نمایش می گذارند.

 بررسی شیائومی می 10 لایت

نسخه اول دارای حافظه رم ۶ گیگابایت به همراه حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت می باشد، نسخه دوم نیز دارای حافظه رم ۶ گیگابایت و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت می باشد و نسخه سوم که از دو نسخه قبلی متفاوت تر و البته قدرتمندتر می باشد، دارای رم ۸ گیگابایتی و حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی می باشد که از قابلیت های منحصر به فرد و فوق العاده بازار میان رده های قدرتمند محسوب می شود، یکی از معایب بد این گوشی عدم وجود درگاه کارت حافظه جانبی می باشد.

شیائومی می ۱۰ لایت ۵G از یک باتری لیتیوم یونی بهره می برد که با ظرفیت کلی ۴۱۶۰ میلی آمپر ساعتی همراه می باشد که می توان گفت یک حس خوب کارکرد را به کاربر منتقل می کند، همچنین این گوشی مجهز به شارژ سریع ۲۰ واتی می باشد که با فناوری های بروز و هوشمندانه طراحی و ساخته شده است و در شارژ کردن کلی باتری عملکرد فوق العاده خاص و جذابی را به نمایش می گذارد.

 بررسی شیائومی می 10 لایت

دوربین

یکی دیگر از بخش های جذاب و بسیار فوق العاده این گوشی هوشمند وجود دوربین های با کیفیت به همراه لنز های ترکیبی می باشد که در ثبت تصاویر در شرایط نوری مختلف کیفیت بسیار بالایی را از خود به نمایش می گذارد که واقعا از قابلیت های هوشمندانه و بسیار جذاب و همچنین عالی این محصول به شمار می رود که شیائومی توانسته به بهترین نحو ممکن آن بخش را مورد طراحی و ساخت قرار دهد.

برای دوربین اصلی که به صورت چهارگانه قرار داده شده است از لنز های با کیفیت استفاده شده که برای لنز ۴۸ مگاپیکسل شاهد بهره گیری ویژگی واید هستیم که با دیافراگم بالا و هوشمندانه همراه می باشد، برای لنز دوم شاهد کیفیت ۸ مگاپیکسل هستیم که با قابلیت اولترا واید همراه می بشاد که با دیافراگم ۱۵ میلی متر تصاویر با کیفیت و فوق العاده ای را به ثبت می رساند.

دو لنز دیگر دارای کیفیت ۲ مگاپیکسل می باشند که هرکدام از آنها دارای قابلیت های ماکرو و سنسور عمق سنج می باشد که در ثبت تصاویر با کیفیت نقش بزرگی را از خود به نمایش می گذارد و تجربه فوق العاده ای را به همراه دارد که در ثبت تصاویر به بهترین شکل ممکن قرار داده شده است و در شرایط مختلف واقعا با کیفیت و همچنین جذاب و خاص می باشد.

در دوربین اصلی شاهد ضبط ویدیو با کیفیت ۴K هستیم که از با کیفیت ۳۰ و ۶۰ فریم قابل ضبط می باشد که یک ویژگی بسیار هوشمند و فوق العاده خاص از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی محسوب می شود که در لنز های فوق العاده قوی این گوشی قرار داده است.

دوربین سلفی نیز از قابلیت های بسیار جذاب و مناسبی برخوردار می باشد و با داشتن کیفیت های خاص و جذاب یک کیفیت مناسب و هوشمندانه ای را از خود به نمایش می گذارد و ما نیز شاهد یک اتفاق هوشمندانه و ایده آل از سوی شرکت چینی هستیم، کیفیت ۱۶ مگاپیکسلی که دارای قابلیت واید برای ثبت عکاسی و ضبط ویدیو قرار داده شده است نیز از کیفیت مناسب و هوشمندانه ای برخوردار می باشد که این شرکت توانسته به طور کلی این قابلیت را در داخل این گوشی هوشمند به کار بگیرد.

 بررسی شیائومی می 10 لایت

فناوری ۵G

رسیدیم به قدرتمندترین و یا به نوعی جالب ترین بخش گوشی شیائومی می ۱۰ لایت، فناوری جدید و جذاب ۵G یکی از قابلیت های خاص و محدود این گوشی محسوب می شود که شرکت چینی شیائومی توانسته به بهترین شکل ممکن آنرا مورد طراحی و ساخت قرار دهد و شاهد یک ترکیب بسیار هوشمندانه و ایده آل از سوی شیائومی هستیم.

ترکیب این تکنولوژی با سخت افزار قدرتمند شرکت شیائومی توانسته یک حالت فوق العاده ای را به ارمغان بیاورد و شاهد یک اتفاق بسیار مناسب و خوب از سوی شرکت قدرتمند دنیای فناوری هستیم که در بالاترین سطح ممکن قرار گرفته و شاهد یک ترکیب بسیار مناسب و هوشمندانه از سوی این شرکت چینی هستیم که به بهترین شکل ممکن انجام گرفته است.

قدرت اصلی در ارائه سرعت فوق العاده زیاد و بسیار با کیفیت ۵G می باشد که شیائومی مانند پرچمدار های قدرتمند و بسیار زیاد دنیای فناوری این تکنولوژی را در داخل تلفن همراه قرار داده است تا شیائومی می ۱۰ لایت ۵G از این قاعده مثتصنی نباشد و یک ترکیب ایده آل و بسیار مناسبی را از خود به نمایش بگذارد و شاهد حالت جذاب و بسیار مناسب از سوی شرکت های قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی که به بهترین شکل ممکن قرار داده شده است باشیم.

نتیجه گیری بررسی شیائومی می ۱۰ لایت ۵G

در بررسی کلی این گوشی شاهد قابلیت های منحصر به فرد و همچنین خاص از سوی شرکت چینی شیائومی برای ترکیب کلی با کیفیت بسیار بالا می باشیم که این شرکت توانسته با داشتن قابلیت های منحصر به فرد و قیمت باورنکردنی به بازار های جهانی عرضه کند. می توان یکی از قابلیت های خاص و جذاب این گوشی را بخش قیمت و سخت افزار دانست که فوق العاده ترکیب شده اند.

کیفیت کلی دستگاه بسیار بالا می باشد و این در ثبت تصاویر و عملکرد کلی دستگاه قابل مشاهده می باشد و همچنین می توان گفت یک اتفاق بسیار جذاب و خاصی از سوی شرکت شیائومی برای بازار های جهانی می باشد که توانسته به بهترین شکل ممکن مورد طراحی و ساخت قرار دهد که از کیفیت بالا و همچنین ویژگی منحصر به فردی همراه می باشد که این شرکت چینی توانسته آنرا در بازار های جهانی عرضه کند.

اگر شما جزو کاربرانی هستید که گوشی های پرچمدار با قابلیت های جذاب را به همراه قیمت مناسب می خواهید، پیشنهاد ما خرید گوشی شیائومی می ۱۰ لایت ۵G می باشد که با ترکیب بسیار مناسب و خاص توانسته قابلیت هوشمندانه ای را از خود به نمایش بگذارد و یکی از خاص ترین قابلیت های این گوشی بخش ۵G می باشد که نسبت به قیمت قرار داشتن این تکنولوژی نشان دهنده خاص بودن این محصول را دارد.

درمورد این نقد و بررسی و درمورد گوشی شیائومی می ۱۰ لایت ۵G هرگونه سوال و یا انتقادی دارید می توانید زیر همین مطلب باما به اشتراک بگذارید تا نظرات و انتقادات شما را برای بهتر کردن کیفیت بررسی ها لحاظ کنیم.

___ با سیم پو باش تا دنیا دور نمونی ___

۹۳%
عالی

نمرات و امتیازات برای عملکرد شیائومی می ۱۰ لایت ۵G

باز هم حرف از پرچمدار ارزان قیمت و قابلیت های فوق العاده در یک محصول ارزان قیمت شد و نام شیائومی بیشتر از دیگر شرکت ها به چشم می خورد، این شرکت چینی با سیاست های فوق العاده خود توانسته بازار مناسب و فوق العاده ای را برای کاربران خود در بازار های جهانی مختلف به وجود بیاورد که بسیار خاص و هوشمندانه محسوب می شود که می توان گفت که یک اتفاق بسیار جذاب و ایده آل از سوی این شرکت در بازار جهانی به حساب می آید.

  • طراحی
  • سخت افزار
  • دوربین
  • صفحه نمایش
منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. علیرضا میگه

    لذت بردم واقعا
    عالی بود

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر