برنامه اپل برای به حداقل رساندن شکاف شایعات

برنامه اپل برای به حداقل رساندن شکاف شایعات

با توجه به گفته اپل نمونه های جدید Face ID را با اپتیک جدید آزمایش می کند – و برخی به اندازه کافی کوچک هستند که این شرکت ممکن است سطح گوشی های آینده خود را کوچک کند ، که می تواند شامل سری آیفون ۱۲ آتی باشد. می شود نمونه های جدید Face ID را با اپتیک جدید آزمایش می کند – و برخی به اندازه کافی کوچک هستند که این شرکت ممکن است سطح گوشی های آینده خو را کوچک کند ، که می تواند شامل سری آیفون ۱۲ باشد.

بنا به گفته بن گشکین با اطلاعات پیگیری PhoneArena ، اپل در حال کار بر روی چندین مورد از اجزای Face ID است. این شامل لنزهایی است که شکافها را کوچکتر می کند – یا به طور بالقوه حتی به اندازه کافی کوچک برای قرار گرفتن در قسمت بالای گوشی.

از این گذشته ، قطعات جدید Face ID می توانند سریعتر و ایمن تر باشند – همچنین امکان اسکن از زوایای مختلف ، از جمله در هنگام قرار دادن صاف را ممکن می کند.

شکاف متفاوت و شاید کوچکتر فقط آن را به iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max تبدیل می کند. فرض بر این است که به دلیل کاهش هزینه در آیفون ۱۲ (مانند آیفون ۱۱ قبل از آن) – اما ، خبر خوب ، پرچمدار بودجه جدید صفحه LCD ال سی دی مدل ۲۰۱۹ را به نفع OLED خسته می کند.خبرهای بزرگ در راه است البته در صورت صحت

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اما صبر کنید ، موارد بیشتری وجود دارد: دوربین های عقب و ۵G

اطلاعات منتشر شده همچنان ادامه دارد و نشان می دهد که دوربین عقب دوربین باقی خواهد ماند ، اگرچه تلفن ها ممکن است سنسور زمان پرواز را داشته باشند ، در حالی که پرچمدار بودجه آیفون ۱۲ می تواند یکی از آن را بدست آورد – یا یک لنز تله فوتو اضافه کند.

بدنه تلفن ها آنتن های گسترده تری را در قسمت های بالای ، پایین و ضخامت ها – بیش از ۱ میلی متر ضخامت – دریافت می کنند تا گفته شود که آنها را با شبکه های ۵G سازگار می کند ، که انتظار می رفت آنها در تمام آیفون های ۲۰۲۰ از آنها پشتیبانی کنند.

سرانجام ، اگرچه انتظار می رود که مدل های آیفون ۱۲ پرو در طولانی مدت به USB-C تغییر دهند (در حالی که پرچمدار بودجه با لایتنینگ باقی می ماند) ، اطلاعات فاش شده حاکی از این است که برنامه نهایی اپل این است که بنادر را کاملاً خندق کند – شارژ به صورت بی سیم انجام خواهد شد ، در حالی که از فناوری فوق باند پهن (UWB) برای انتقال داده استفاده می شود. اطلاعات گسکین نتیجه می گیرد که این طرح بی سیم تا سال ۲۰۲۳ عملی نخواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

۷۳%
Awesome

بررسی آیفون ۸ اپل

آیفون ۸ یک به روزرسانی افزایشی نسبت به آیفون ۷ است - عجیب است که اپل در اینجا با نام ۷S تصمیم گرفت ، زیرا فناوری جدید زیادی برای فراتر از صفحه نمایش بهبود یافته و سرعت بیشتری در محیط های داخلی وجود ندارد.

  • طراحی
  • رنگ
  • صفحه نمایش
  • دوربین
منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر