اپل برنامه تبدیل آیفون به آیپد را حذف می کند

اپل برنامه تبدیل آیفون به آیپد را از اپ استور حذف می کند

گر چه که اپل تا به الان هیچ یک از آیکون های کلاسیک خود را در حالی که مدت طولانی قطع شده بودند ولی ما با چرخ های کلیک مشاهده نکرده ایم ، ما اپل این غول دنیای موبایل تصمیم گرفته وزن و علامت تجاری استفاده نشده آن را دور از دسترس کند تا سرگرمی همگان را خراب کند من برای هر نوع نقص IP نیستم ، ولی در این حالت اپل شما هموارد شوید . به این دلیل که ما می توانیم چیز های خوبی داشته باشیم .

هفته گذشته شاهد رونمایی از بخش کننده موسیقی در ایالات متحده بودیم که می توان از آن استفاده کرد تا آیفون شما مانند چرخنده های قدیمی مثل آیپد کلاسیک به نظر می رسد . که این هفته اپل این برنامه را از اپ استور حذف کرده است .

پخش کننده موسیقی در مورد آن حرف می زنیم Rewound نام دارد . مدتی قبل از اینکه به غرب برسد ، یعنی در چین و روسیه نیامده خارج شده بود ، جایی که برنامه های موسیقی آمریکایی تا ۱۹ تا از آن ها در نمودار قرار گرفت . در حالی که با پوسته آیپد نصب نشده است ، رایبط کاربری اینجاد شده توسط کاربر قابل بارگیری است و ظاهر و احساس خفه کننده و یا مهزون دستگاهای اپل را به کابران آن ها می دهد .

روز سه شنبه ، لوئیس آنسلو ، طراح برنامه اعلام کرد که اپل برنامه Rewound را از فروشگاه خود حذف کرده است . وی گفت که این شرکت ادعا کرده است که این دستگاه پخش کننده موسیقی را به دلیل این که در طراحی بخش آیپد آن به ویژگی های اپل موزیک تهمت زده شده است ، تقص می کند و ممکن است مردم آن را برای یک محصول اپل اشتباه بگیرند .

برنامه تبدیل آیفون به آیپد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فکر در آینده برنامه تبدیل آیفون به آیپد

انسلوو ادعا کرد که برنامه به خودی خود چیزی شبیه آیپد نیست . پوسته های ایجاد شده توسط کاربر از زمان عرضه این برنامه در ابالات متحده ، در اطراف بوده است . به نظر نمی رسید اپل تا زمانی که اپل رابط چرخنده کلیکی را شروع به ویروسی کردن کند و مشکلی با آن نداشته باشد . در این مرحله هنوز سرنوشت پخش کننده موسیقی iOS مشخص نیست و انصلو گفت که اگر تیم سعی کند تا Rewound را برای تائید دوباره آپدیت کند ، یعنی این برنامه برای بیش از ۱۷۰,۰۰۰کابر موجودش از کار بیفتد . ساخت نسخه دوم و جداگانه گزنه دیگری است ، اما او احساس می کند که به سختی ارزش وقت و تلاش را دارد ، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که نظر اپل را جلب کند و اجازه انتشار را بگیرد .

او گفت انصلو هنوز هم تسلیم نشده است . برنامه های او در راستای ایجاد یک برنامه وب Rewound-agnostic Rewound است که از طریق مرورگر روی هر گوشی هوشمند کار خواهد کرد . او همچنین در حال برنامه ریزی برای تهیه یک برنامه و بومی و خود ساخته Rewound برای دستگاه های اندرویدی است .

البته با قطع درآمد از حذف از اپ استور ، مسئله مالی قابل توجهی است . برای تامین اعتبار این پروژه ، آنسلو یک کمپین GoFundMe را برای کمک به توسعه گزینه های در دست اقدام آغاز کرد .او تا به حال هیچ سخنی درباره اینکه چقدر قبل از اینکه تیمش بتواند امکان پذیر بودن داشته باشد ، نداشت . در حقیقت وی گفت که به هیچ وجه نمی تواند وعده هایی در این باره بدهد .

انصلو در توصیحات GoFundMe هشدار داد : کار توسعه غیر قابل پبش بینی است ، بنابراین ما قول نمی دهیم نسخه های کاملا تمام شده از هر یک از این برنامه ها تا کی انتشار شود .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر