برنامه رونمایی اپل برای آی مک و مک مینی ۲۰۲۰

بر اساس گزارش اخیر، یک کاربر توییتر که قبلا اخبار دقیق زیادی درباره خط تولید اپل را فاش کرده بود، گفت که اپل قصد دارد نسخه های بالاتری از آی مک و مک مینی را رونمایی کند. توییت به سادگی آی مک و مک مینی را با ایموجی های فلش به زودی می خواند. متاسفانه توییت چیزی در مورد این دستگاه ها نشان نمی دهد.

 🔜 آی مک / مک مینی

کوین ایکس ۴ فوریه ۲۰۲۰

هیچ تاریخ برای رونمایی این دستگاه ها وجود ندارد

جدیدترین دستگاه آی مک در بازار حدود یک سال قدمت دارد و دارای پردازنده های ۸ هسته ای و ۹ هسته ای اینتل کور و گزینه های گرافیکی Radeon Pro Vega است. درمورد مک مینی، جدیدترین دستگاه آن هم حدود ۱۸ ماه عمر دارد. از پردازنده های ۶ هسته ای و ۸ هسته ای اینتل کور ، پورت های  USB-C و گزینه جدید رنگی خاکستری استفاده می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آخرین آپدیت عملکرد مک مینی را بسیار بهبود بخشید و رابط تندربولت ۳ را تصویب کرد. در مورد آی مک، کوین ایکس به مدل های غیر پرو اشاره دارد. فقط دیروز، تحلییگران بین المللی تیان فنگ همچنین گفتند که اپل نسخه جدید آی مک پرو را در سه ماهه چهارم سال جاری عرضه خواهد کرد. آی مک های ۲۱.۵ اینچی و ۲۷ اینچی در بهار گذشته با پردازنده های جدید ۶ و ۸ هسته ای اینتل و گرافیک های جدید Radeon Pro Vega آپدیت شدند.

بر اساس گزارش های اخیر، اینتل قصد دارد یک پردازنده دسکتاپ نس ۱۰ را رونمایی کند و به صورت جامع به آپدیت هایپر ارتقا دهد. پیش از این در معرض نمایش i3-10320 با ۴ هسته و ۸ هسته بروز شده به نسل ۷ i7 رسیده ایت. این بالاتر از i3 است که قدرت نسل قبلی مک مینی را دارد. ۸۱۰۰B نیز به طرز چشمگیری بهبود می یابد. علاوه بر این ، کوین ایکس همچنین با اشاره به آیپد پرو جدید ، گفت آیپد جدید از ماژول دوربین جدید استفاده خواهد کرد.

نظر شما در مرود آی مک و مک مینی از اپل چیست؟ آیا این دستگاه ها مطابق معمول انتظارات عمل می کنند؟ نظراتتون را زیر همین پست برامون کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر