برنامه ریزی برای سومین پرواز نبوغ :هلیکوپتر انحصاری ناسا

برنامه ریزی برای سومین پرواز نبوغ :هلیکوپتر انحصاری ناسا

سازمان ناسا به طور رسمی اعلام کرد برنامه ریزی های خود را برای انجام عملیات و به پرواز درآوردن هلیکوپتر خود دارد. در دو دفعه قبل با موفقیت این عملیات انجام گرفت و حالا این سازمان قصد دارد تا سومین پرواز این هلیکوپتر را در سیاره سرخ به ثبت برساند.

در مرحله سوم پرواز هلیکوپتر نبوغ، ناسا در نظر دارد مسافت ۳۳۰ فوت را طی کند و مشکلاتی را درمورد این پرواز نیز اعلام کرده است، نازک بودن لایه جو مریخ و ایجاد گردباد های فوق العاده سنگین از مجموعه حالت هایی است که برای این هلیکوپتر رخ خواهد داد.

ناسا با بررسی شرایط جوی و همچنین حالت های خاص حاکم بر سیاره مریخ اعلام کرده در نظر دارد برای توسعه و همچنین به دست آوردن یک عملیات موفق اقدام خواهد کرد و همین موضوع باعث خواهد شد تا برای سومین بار شاهد موفقیت این سازمان در اجرایی کردن عملیات باشیم.

برنامه ریزی برای سومین پرواز نبوغ انجام گرفته و تاریخ ۲۵ آوریل زمان پرواز سوم این هلیکوپتر جذاب و بسیار دوست داشتنی ناسا خواهد بود. این سازمان درمورد دستاورد هایی که این عملیات به دست خواهد آورد توصیف بسیار زیادی داشته و اذعان کرده در صورت موفقیت در این عملیات می‌تواند منفعت بسیار زیادی برای این سازمان داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بخاطر همین حساسیت ها است که ناسا با وسواس بسیار زیادی به سراغ عملیات می رود و با رعایت تمامی اصول و همچنین بررسی های لازمه برای انجام یک عملیات درست و بدون عیب و نقص انجام خواهد داد. همچنین می‌توان گفت حالت ایجاد شده بسیار هیجان انگیز و خاص خواهد بود.

برنامه ریزی برای سومین پرواز نبوغ

ناسا با نبوغ قرار است اتفاقات خوبی را رقم بزند و بخاطر همین قرار است در سومین پرواز و عملیات خود از عملکرد متفاوتی برای اجرایی کردن این اتفاقات رقم بزند و قطعا شاهد حالت های خاصی خواهیم بود که این سازمان از خود به نمایش خواهد گذاشت.

در صورت موفقیت در سومین عملیات این هلیکوپتر شاهد اجرایی شدن عملیات چهار با بعد بیشتر و همچنین سرعت بسیار زیاد خواهیم بود، ناسا در نظر دارد تا اتفاقات خوب و هوشمندانه ای از خود به نمایش بگذارد و باید منتظر این عملیات پیش رو باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر