برنامه سلامتی وان پلاس قبل از وان پلاس بند رونمایی می شود

به همین زودی ها یکی برند سلامتی از وان پلاس وارد بازار می شود. این شرکت به طور فعال آن را تبلیغ می کند. با این وجود و همه شایعات موجود، نام رسمی از نام وان پلاس بند وجود ندارد. علاوه بر این هیچ کس زمان رونمایی آن را هم نمی داند.

جالبتر اینکه وان پلاس قبلا برنامه ای برای مدیریت محصول جدید خود آماده کرده است. همین دیروز، این شرکت برنامه ای با نام ساده OnePlus Health را در دسترسی آزاد منتشر کرد. برنامه جدید می تواند برای کسب عنوان بهترین برنامه نرم افزار بند سلامتی رقابت کند.

متاسفانه در حال حاضر این برنامه وان پلاس سلامتی وان پلاس هنوز در گوگل پلی استور در دسترس نیست.

تصاویر صفحه برنامه جدید وان پلاس نشان دهنده قابلیت های مورد انتظار آن است.

وان پلاس بند در سال ۲۰۲۱ با می بند رقابت می کند

طبق گزارش جدید GSMArena، وان پلاس در نظر داد اولین بند سلامتی خود را در سال ۲۰۲۱ رونمایی کند. وان پلاس برند با قیمت مناسب ۴۰ دلاری وارد بازار می شوند. از طریق گجت جدید، وان پلاس قصد دارد با می برند شیائومی رقابت کند. شایان ذکر است که این پیشرفت از منابع داخلی حاصل می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خود این شرکت هنوز وجو بند سلامتی را تایید نکرده است. با این حال، تعجب آور نخواهد بود اگر وان پلاس در پایان یک نسخه را ارائه دهد. این شرکت در حال حاضر روی اولین ساعت هوشمن خود یعنی وان پلاس واچ کار می کند. در حالی که مدتی است که در مورد آن می شنویم، اخیرا مدیرعامل شرکت پیت لاو آن را از طریق حساب رسمی توییتر خود تایید کرده است.

وان پلاس بند

این کزارش همچنین اضافه می کند که بند سلامتی این شرکت ممکن است در ماه مارس ۲۰۲۱ رونمایی شود. از مشخصات این برند می توان به صفحه نمایش لمسی آمولد، دوام باتری چند روزه، مقاومت در برابر آب و دیگر ویژگی های اصلی که قبل در بازار بود. با توجه به محبوبیت می برند، بسیار جالب است که ببنیم وان پلاس برا ما چه فروشگاه هایی دارد.

وان پلاس بند ابتدا در بازار هند رونمایی می شود و سپس به دیگر مناطق راه پیدا می کند. همانطور که قبلا در بالا هم ذکر شده بود، وان پلاس همنین در حال کار بر روی اولین ساعت هوشمند خود است که قرار است در نیمه اول سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شود. ممکن است شاهد عرضه رسمی آن در کنار گوشی هوشمندی پرچمار نسل بعدی این شرکت یعنی ون پلاس ۹ باشیم.

با این اوصاف، اگر وان پلاس واقعا در حال کار بر روی یک بند سلامتی است، بنابراین باید انتظار داشته باشد که اطلاعات دقیق تری در فضای اینترنت مشاهده کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر