برنامه های آنر برای IFA 2020

به دلیل تمام مشکلات از ممنوعیت ایالات متحده، آنر هواوی ممکن است ساکت تر از حد معمول باشد. با این حال، این شرکت از دست دادن بازار گوشی های هوشمند فاصله زیادی دارد و همچنان به تحقیق در مورد تمام راه های ممکن برای دور زدن این محدودیت ها می پردازد.

اگر چه این شرکت تمام دسترسی به خدمات گوگل پلی را از دست اده است، اما همچنان اکوسیستم موبایل هواوی خود را گسترش می دهد تا آن را به یک گزینه مناسب برای همه کاربران حتی افراد خارج از چین تبددلی کند. اکنون، زیر بند اعلام کرده است که از گسترش جهانی این رند همگام خواهد بود.آنر به تازکی اعلام کرد است که از ۴ سپتامبر در IFA برلین حاضر خواهد بود.

آنر آخرین شرکت در حالی پیوستن به IFA 2020 جالب اینجاست که آنر آخرین شرکتی است که حضور در این رویداد را تایید می کند. رلمی یکی از شرکت هایی است که در نمایشگاه امسال نمایشگاه فناوری شرکت می کند. سامسونگ، یکی از بزرگترین و مهمترین شرکت های IFA، به دلیل ارتباط با بیماری همه گیر کووید-۱۹ امسال غایب است. شایان ذکر است که نسخه IFA برلین امسال فرمت دیگری را در پیش خواهد گرفت.

به جای اینکه برای عموم آزاد باشد، این رویداد برای روزنامه نگاران بسته خواهد شد. هواوی بدیهی است که در IFA هم شرکت خواهد کرد. شرکت های دیگری ممکن است در این رویداد بیش تر گوشی های هوشمند را رونمایی کند، در حالی که TCL باید از محصولات جدید رونمایی کند تا استراتژی جدی خود به عنوان یک سازنده جداگانه گوشی هوشمند تایید کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرکت مهم دیگر برای حضور در IFA، کوالکام است. این شکرت باید یک نمونه کار ها و استراتژی جدید محصولات خود را برای سه ماهه چهارم را رونمایی کند. ما انتظاری نداریم تراشه های جدید را برای سال ۲۰۲۰ ارائه دهیم، زیرا اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس تازه وارد شده است.

آنر با اشاره به این نکته، موضوع گسترش زنگی هوشمندانه را در این رویداد اتخاذ می کند. بنابراین شما می توانید یک سبد گسترده از محصولات نه تنها گوشی های هوشمند را انتظار داشته باشید. لیست پیشنهاد های آنر شامل گوشی هیا هوشمند، رایانه های شخصی، رایانه های لوحی (تبلت) و سایر محصولات گجت است.

ما معتقدیم که آنر به همراه هواوی نقش مهمی در این رویداد بازی خواهند کرد زیرا امسال کوچکتر از حد معمول خواهد بود. ما تمام جزئیات و نسخه های جدید این رویداد را پوشش خواهیم داد، بنابراین با تیم سیم پو همراه باشد.

برخی از شرکت ها مثل سامسونگ برای رونمایی از محصولات جدید در ماه سپتامبر رویاد های محلی را اتخاذ می کنند. از این گذشته، این ثابت شد که امن ترین راه برای رونمایی محصولات جدید در سال جاری با این بیماری همه گیر است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر