برنامه های جدید اپل واچ توسط اپل در اپ استور منتشر می شود

برنامه های جدید اپل واچ توسط اپل در اپ استور منتشر می شود

چند هفته دیگر شاهد کنفرانس بین المللی اپل خواهیم بود که با اسم wwdc اپل رونمایی شده است و برگزار خواهد شد و قرار است اپل طبق برنامه های قبلی خود محصولات جدیدی را که در سال جدید میلادی رونمایی خواهند کرد را ارائه دهد.

در این کنفرانس درباره محصولاتی که قرار است عرضه شوند توضیحاتی داده می شود که برای هر فردی جذاب و جالب می باشد و امید این را می دهد که این شرکت می تواند محصولات بسیار جذاب و جدید خود را برای سال ۲۰۲۰ در این رویداد به نمایش بگذارد.

شرکت در اپل در چند ساله گذشته شاهد افت بسیار زیادی در بخش توزیع محصولات خود بوده است و با شدت بسیار زیادی با شرکت سامسونگ در رقابت می باشد و یکی از حساس ترین رویداد های سال ۲۰۲۰ نیز می تواند رقابت حساس و جذاب بین دو شرکت سامسونگ و اپل باشد.

اپل که در بخش گجت نیز طرفداران بسیار زیادی دارد و توانسته است با فروش محصولات بسیار با کیفیت بازار اسمارت واچ های هوشمند را نیز به خود اختصاص دهد، برنامه های جدید اپل واچ توسط شرکت اپل برای کاربران این شرکت عرضه خواهد شد و بر روی اپ استور نیز قابل اجرا خواهد بود.

اپل واچ در سری ۵ خود قرار دارد و به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۰ شاهد ادامه این سری یا تغییر در روند تولید این محصول جذاب و پر کاربرد اپل خواهیم بود که قابلیت های بسیار زیاد و جذابی را برای خود به ارمغان آورده است. به احتمال زیاد این برنامه ها در رویداد wwdc اپل رونمایی خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برنامه های جدید اپل واچ توسط اپل در اپ استور منتشر می شود

برنامه های جدید اپل واچ برای کاربرد بیشتر

به احتمال زیاد در این رویداد اپل در کنار محصولات فیزیکی و سخت افزاری خود، نرم افزار های مختلفی را رونمایی خواهد کرد و شاید حضور محصولات نرم افزاری این شرکت در این کنفرانس سالانه باشیم که توانسته اند بخش زیادی از بازار را برای شرکت اپل به دست بیاورند.

برنامه ها و اپلیکیشین های زیادی برای بهبود عملکرد ساعت های هوشمند اپل وجود دارند و یکی از مهم ترین آنها اپل واچ استوری می باشد که توسط شرکت اپل طراحی و ساخته شده است و برای راحتی کاربران در استفاده کردن از این اسمارت واچ هوشمند طراحی و ساخته شده است.

اپل ادعا کرده است قابلیت های جدیدی را به اسمارت واچ های جدید خود خواهد آورد و احتمال این وجود دارد که شاهد حضور یک گجت یا اسمارت واچ جدید از سوی اپل در این کنفرانس بین المللی باشیم که قرار است کاربران و طرفداران خود را به طور کلی سورپرایز کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر