برنامه های ژاپن برای رسیدن به شبکه ۶G تا سال ۲۰۲۳

برنامه های ژاپن برای رسیدن به شبکه ۶G تا سال ۲۰۲۳

به گفته نیکی، کشور های مختلف پس از ۵G هدفشان نسل بعدی فناوری های ارتباطی قرار داده اند. ژاپن برای تدوین یک استراژی جامع برای پست ۵G فناوری ۶G همکاری رسمی و غیر انتظامی را در نظر دارد. این کشور قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ به ۱۰ برابر سرعت ۵G برسد. چین، کره جنوبی و فنلاند نیز تحقیقات، توسعه و سرمایه گذاری را آغاز کرده اند. اگر اختراعات ثبت شده مربوط به استاندارد های ارتباطی دارید، می توانید از طریق فروش تجهیزات و نرم افزار ها سود های کلانی کسب کنید. ژاپن که در توسعه ۵G در حال کند شدن است، تلاش می کند تا پیشرفت کند.

وزارت امور داخلی و ارتباطات ژاپن در ماه ژانویه یک جامعه تحقیقاتی دولت و غیر انتظامی را تاسیس خواهد کرد. نمایندگان NTT Docomo و توشیبا استراتژی های جامع مانند اهداف عملکرد ۶G و پشتیبانی از سیاست ها را تا ژوئن خلاصه می کنند. ژاپن با استفاده از بودجه دولت، توسعه فناوری ۶G را ارتقا خواهد داد.

با استفاده از فناوری ارتباطی پرسرعت ۶G، بسیاری از موارد غیر قابل تصور امکان پذیر خواهد بود. سرعت ۶G باید حداقل ۱۰ برابر سریعتر از ۵G باشد. این برنامه وزارت امور داخلی و ارتباطات ژاپن است. این تخقیق بر روی سرعت شبکه است که می تواند فورا مقدار زیادی از داده را فورا انتقال دهد. این فناوری برای انتقال مقادیر زیادی از داده ها مناسب است. از امواج رادیویی با فرکانس بالا استفاده نشده نیز برای ارتباط استفاده می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

فن آوری ۶G در راه است

به منظور دستیابی به فناوری ۶G تا سال ۲۰۲۳، کشور ها دست به اقداماتی زده اند. دولت چین در نوامبر ۲۰۱۹ اعلام کرد دو موسسه R&D 6G را تاسیس خواهد کرد. دانشگاه های فنلاند و موسسات وابسته به دولت نیز پروژ های ۶G R&D را راه اندازی کرده اند. در کره جنوبی، سامسونگ و ال جی الکترونیک هر یک در سال ۲۰۱۹ مراکز تحقیقاتی را راه اندازی کرده اند.

در ژاپن، اپراتور های بزرگ مخابراتی مانند NTT Docomo خدمات ۵G را از بهار سال ۲۰۲۰ راه اندازی می کنند. ۵G در آینده رایج می شود، اما بسیارید از کشور ها بعد از ۵G در حال تولید فناوری های نسل بعدی شبکه است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر