برنامه های گوگل به زودی در تلفن های هواوی جایگزین می شوند

برنامه های گوگل به زودی در تلفن های هواوی جایگزین می شوند

غول فناوری چینی هواوی برای ساخت وسایل ، به دلیل ممنوعیت ایالات متحده که تهدید به قطع شرکت از بازار بزرگ شده است، همه سال را به سر می برد. گوگل همچنین دسترسی جدیدترین شرکتهای هواوی به شرکت های خدمات اختصاصی مانند، جیمیل، یوتیوب، پلی استور باز گذاشته است .

با این حال هواوی با نزدیک ترین سال به فروش ۲۳۰ میلیون گوشی، نسبت به ۲۰۷ میلیون دستگاه در سال ۲۰۱۸ ، بی نتیجه ماند. اما این تنها کاری نیست که هواوی برای پایان سال برنامه ریزی کرده است .

طبق گفته یک مجری که محاصبه ای با مجله تایمز داشته است، این شرکت چینی قصد دارد تا پایان سال هواوی مدیا سرویس۲۰۱۹ ، جایگزینی برای خدمات گوگل را راه اندازی کند . بله ، امسال همان زمانی است که کمتر از ده روز باقی مانده .

به نقل از این نماینده، ما HMS خودمان را داریم و در تلاش هستیم اکوسیستم سیار را بسازیم. اکثر برنامه های کلیدی مانند ناوبری ، پرداخت ، بازی و پیام رسانی تا پایان ماه دسامبر آماده خواهد شد .

علاوه بر خدما اولیه، هواوی همچنین قصد دارد تا اطمینان حاصل کند که ۱۵۰ برنامه در بازار های بزرگ همه در فروشگاه اپلیکیشن های خود پشتیبانی می شوند. اگر بتواند این اهداف بلندپروازانه را تحقق بخشد ، به معنای چیزی بیشتر از فروش موفق تر است . و می تواند شروع یک منظره متفاوت اندرویدی را ترسیم کند .

عصر جدید گوشی های اندرویدی ؟

سروی های اندرویدی و گوگل از نظر تئوری به راحتی قابل تقسیم هستند و اولی سیستم عامل اوپن سورس و نرم افزار اختصاصی دوم، اما در زندگی واقعی ، اندروید همیشه با مجموعه گسترده نرم افزار گوگل گره خورده است که برجسته ترین آنها پلی استور است .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بنابر این هیچ سازنده بزرگ تلفن همراه نگفته راه های را با غول اینترنت و نرم افزار از آن طریق جدا کند . اگر هواوی موفق به ایجاد یک اکوسیستم پایدار و بدون خدمات گوگل پلی شود و هنوز هم آن را به موفقیت برساند، ناگزیر است که یک علامت غیرقابل اعتماد در تاریخ تلفن های هوشمند بگذارد .

به همین دلیل است که دیدن هواوی ظاهرا در یک بازه زمانی کوتاه ، وظیفه عظیم خود را به پایان رسانده است . البته ، این شرکت هنوز به واقع اثبات نکرده است آنچه را که گفته است انجام داده است ، اما تعدادی متغیر وجود دارد که در سمت هواوی قرار دارند شما بیایید چند مورد را در نظر بگیریم .

اول از همه ، البته ، ما می توانیم منابع قابل توجهی هواوی را در نظر بگیریم . این شرکت قبلا نشان داده است که حاضر است ریسک زیادی برای این انتقال جسورانه داشته باشد ، بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که حمایت شود .

دوما ، بزرگترین بازار هواوی همیشه چین بوده است ، جاییی که سرویس های گوگل هرگز از گزینه های داخلی انتخاب نشده اند . در حقیقت ، ایده اندروید و بدون حضور گوگل در بازار چین بسیار کم است . این هند و اتحادیه اروپا هستند که بیشترین را به خظر می اندازند .

عامل سوم چیزی است که قبلا ذکر شده است ماهیت منبع باز منبع اندروید از طرف هوآوی است . گرچه اندروید و گوگل از نظر تاریخی تفکیک ناپذیر باشند ، این فقط در سمت رسمی و اصلی همه چیز قرار دارد . فقط یک جستجوی سریع اینترنت نشان می دهد که هزاران نفر از دغدغه های حریم خصوصی یا دلابل دیگر در حال حاضر خود را از سرویس های گوگل فاصله می گیرند . ماهیت عمومی و شخصی مستقل اندروید ، حتی ممکن است آسان باشد .

البته در این حالت آخر ، کاربران باید از برخی ویژگی ها خودداری کنند و متوسل به بارگیری جانبی برنامه های مورد علاقه خود شوند ، گزینه ای که ممکن است در دسترس قرار نگیرد یا در دسترس نباشد . با این حال ، تاریخ نشان می دهد که پتانسیل وجود دارد .

هواوی در روایت خود در یک نقطه بسیار جالبی قرار دارد و ممکن است چند ماه آینده پایان یابد که درباره اندروید . منظر موبایل به طور کلی فاش می شود . به عنوان دومین شرکت بزرگ موبایل در حال حاضر ، هواوی برای از دست دادن محصولات زیادی دارد بلکه سود بسیاری نیز دارد .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع phonearea

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر