سامسونگ برند برتر گوشی های رده بالا در هند است

سامسونگ برند برتر گوشی های رده بالا در هند است

چند هفته پیش خبری درز کرد که سازنده تلفن های هوشمند چینی، ویوو که بعد از سامسونگ در مقام دوم لیست بزرگترین فروشنده های گوشی های هوشمند در هند قرار داشت، حال از تنها یکه تاز لیست که سامسونگ است پیشی گرفته است.

طبق گفته شرکت Canalys، این برند بیش از ۶.۷ میلیون دستگاه گوشی هوشمند فروخته است و سهم خود را در بازار چین به ۱۹.۹ درصد رسانده است. در حالی که سامسونگ به فروش ۶.۳ میلیون دستگاه گوشی هوشمند و ۱۹.۹% سهم از بازار اکتفا کرده است.

ظاهرا این تحقیقات فقط خبر های بد را برای غول کره ای به دنبال نداشتند. چون طبق تحقیقات جدید از Counterpoint Research، سامسونگ برای اولین بار در مدت زمان طولانی، بخش برتر بازار را در هند رهبری کرد.

البته ما هنوز در مورد سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ بحث می کنیم. به اصطلاح این بخش بخش برتر شامل تمام گوشی های هوشمند با قیمت بالا تر از ۳۰ هراز روپیه، یعنی ۴۰۰ دلار است. این رنج دارای گوشی های رده بالا است، اما در عین حال دستگاه های غیر پرچم دار مانند گوشی های لایت سامسونگ را نیز در این میان پیدا می کنیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سامسونگ برند برتر گوشی های رده بالا در هند است

برند برتر گوشی های پرچمدار

در واقع طبق گفته شرکت تحقیق بازار، دستگاه های لایت سامسونگ را به جلو سوق می دهند. البته ما به طور خاص در مورد سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت و گلکسی S10 لایت حرف می زنیم. با توجه به این گفته سامسونگ گلکسی S20 هم در دستیابی به این جایگاه به سامسونگ کمک کرد.

در هر صورت، سامسونگ توانست در سه ماهه اول سال جاری ۳۴ درصد سهم از بازار فروش گوشی های هوشمند رده بالا به دست آورد. این خبر بسیار خوبی برای این برند است که اخیرا هم تصمیم گرفته هزاران خرده فروش آنلاین را به بخشی از اکوسیستم آنلاین تبدیل کند و با این ترتیب به دامنه بیشتر از مصرف کنندگان برسد. قبلا از این اقدام هم بیش از ۲۰ هزار فروشنده قبلا در این اکوسیستم ثبت نام کرده اند.

سرانجام همانطور که در نمودار بالا هم به چشم می خورد، سامسونگ بهترین جایگاه را به همراه اپل به دست آورد. این در حالی است که وان پلاس پس از تسلط در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹، با کاهش ۸ درصدی روبرو شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع sammobile

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر