برند پوکو از شیائومی جدا می شود

برند پوکو از شیائومی جدا می شود

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸، شیائومی ترکیب تلفن های هوشمند ردمی خود را به یک مارک مستقل در چین تبدیل کرد. سریع پیش به سوی سال ۲۰۲۰، پوکو که به عنوان زیر مارک شیائومی در هند آغاز به کار کرد، هم اکنون به عنوان یک برند مستقل اعلام شده است. نام تجاری پوکو در اروپا با نام پوکوفون نیز شناخته می شود، تاکنون تنها یک دستگاه را راه اندازی کرده است و هیچ چیز دیگری جز مورد علاقه مردم نیست.

پوکو F1 اولین بار کار خود را در آگوست سال ۲۰۱۸ انجام داد و به لطف قیمت نسبت به عملکرد، تبدیل به یک شبه و یک موفقیت فوری شد. این محصو همه چیز هایی را که کاربر در یک تلفن هوشمند در کب نقطه قیمتی بسیار قانع کننده در حدود ۲۰ هزار روپیه به اشخاص که سفارش داده اند تحویل داد. وقتی ردمی سری ردمی K20 را در نیمه اول سال ۲۰۱۹ در چین رونمایی کرد، تصور می شد نسخه چینی پوکو F2 و پوکو F2 لایت باشد. اما هرگز این اتفاق نیفتاد و حتی سالگرد پوکو F1 دقیقا مانند آن و بدون هیچ گونه اعلامی از سوی شرکت گذشت.

برای به اشتراک گذاشتن این پست بسیار هیجان زده هستم پوکو اکنون یک برند مستقل خواهد بود!

آنچه به عنوان یک مارک فرعی در شیائومی آغاز به کار کرد، به هویت خاص خودش رسیده است. پوکو F1 یک تلفن فوق العاده محبوب بود. احساس می کنیم زمان مناسبی است که اجازه دهید پوکو به تنهایی فعالیت کند.

اگر هم نظر من هستید و بهترین ها را از پوکو هند انتظار دارید به من ملحق شوید.

Manu Kumar Jain هفدهم ژانویه سال ۲۰۲۰

اما اکنون، بالاخره در سال ۲۰۲۰، همانطور که آلوین تسه ، رئیس پوکو فون گلوبال ماه گذشته طعنه انداخت، مانو جین، مدیر عامل شیائومی هند، آن را به توئیتر آورده تا وضعیت این برند را اعلام کند. طبق توئیت وی، پوکو از این پس یک برند مستقل خواهد بود و به تنهایی فعالیت خواهد کرد. این حرکت مشابه کاری است که شیائومی با ردمی در خود کشور چین انجام داده است.

حتی مانو جین در محاصبه خود با یوتیوبر هندی، Technical Guruji اظهار داشت که پوکو در یک نماد جدید بر می گردد. این نشان می دهد که ممکن است ما استراتژی متفاوتی را از مارک مستقل تازه شکل گرفته مشاهده کنیم. احتمالا، ممکن است چندین گوشی هوشمند با نام تجاری پوکو در سال ۲۰۲۰ در محدوده قیمت های مختلف وجود داشته باشد و آنطور که انتظار می رود، شایعه نشده پوکو F2 نیست.

در خبر هایی دیگر، حتی حساب های اجتماعی ردمی هند با عکس پروفایل جدید با زمینه سفید آپدیت شده است. آیا شیائومی هند نیز از زمانی که اعلام کرده قصد دارد سری جدید گوشی های می را دوباره به هند بازگرداند، همین کار را با ردمی هند انجام خواهد داد؟ در حالی که، عکس های نمایه و جلد حسابهای اجتماعی شرکت با تصویر سیاه و سفید رنگی جایگزین شده است. شاید به زودی این برند لوگو و هویت جدید خود را اعلام کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر