برند پوکو از این پس برندی مستقل خواهد بود

پوکو در سال ۲۰۱۸ با رونمایی پوکوفون F1 انقلابی در بازار گوشی های هوشمند ایجاد کرد. این دستگاه با پردازنده پرچمدار اسنپدراگون ۸۴۵ و قیمتی فوق العاده ارزان قیمت یک پرچمدار واقعی بود. این دستگاه البته کمبود هایی داشت اما توانست نام برند را بسازد. متاسفانه، در سال ۲۰۱۹ شیائومی، پوکو را استراحت داد. امسال مجمع چینی تصمیم گرفت با عرضه پوکو ایکس ۲ که همان ردمی K40 4G است را با نام دیگر، پوکو را باز به گود برگرداند.

این برند با انتشار پوکو F2 پرو باز مشخصات ردمی K30 پرو را به سرقت برد. پوکو با عرضه پوکو M2 (ردمی ۹)، پوکو M2 پرو (ردمی نوت ۹ پرو) و پوکو C3 (ردمی ۹C) استراتژی کپی خود را ادامه می دهد. در ماه سپتامبر، این شرکت اولین گوشی هوشمند خود را با عنوان پوکو ایکس ۳ NFC طراحی کرد و مورد توجه قرار گرفت.

این دستگاه با صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی، باتری ۵۱۶۰ میلی آمپر ساعتی با شارژ سریع ۳۳ واتی و پردازنده اسنپدراگون ۷۳۲G همراه بود. این گوشی را همچنین می توانیم یکی از بترین گوشی های هوشمند ۲۰۲۰ بدانیم. امروز این برند از پوکو M3 دوربین گوشی هوشمند خود رونمایی کرد. این شرکت در کنار گوشی هوشمند جدید، خبر های بزرگی را برای طرفداران خود اعلام کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از امروز پوکو چیز فراتر از شیائومی خواهد بود که به عنوان یک مارک مستقل عمل می کند. عینا همانند ریلمی کار خواهد کرد. ریلمی در وهله اول کار خود را به عنوان یک زیر برند اوپو شروع کرد، سپس به یک مارک مستقل تبدیل شد. اکنون این یک برند مستقل است که توسط اوپو کنترل نمی شود.

پوکو طی سخرانی امروز اعلام کرد که این شرکت به لطف حمایت گسترده ای که از زمان پوکوفون F1 از طرف کاربران داشته است، این جایگاه و مرتبه در بازار را به دست آورده است. این شرکت سه نقطه عطف خود را در سال ۲۰۱۸ را لیست کرد که شامل :

  • این برند طی سه سال وارد بیش از ۳۵ بازار جهانی شد
  • پوکوفون F1 به بیش از ۲.۲ میلیون دستگاه فروش رسید
  • و فروش کلی برند هم که به ۶ میلیون دستگاه رسید

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر