بروزرسانی جدید واقعیت افزوده گوگل با اضافه شدن ۵۰ حیوان جدید

بروزرسانی جدید واقعیت افزوده گوگل با اضافه شدن ۵۰ حیوان جدید

گوگل علاوه بر سیستم نرم افزاری قدرتمند دارای بخش های سرگرمی متفاوتی است و همین موضوع باعث می شود تا شاهد اتفاقات و به وجود آمدن قابلیت های هوشمندانه و خاص از سوی این شرکت هستیم که برای کاربران خود در نظر گرفته است.

ایده های این شرکت در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و همین موضوع نشان دهنده قابلیت های مناسب و خاص از سوی گوگل است که توانسته برای کاربران خود انجام دهد و خروجی قابل قبول و بسیار حرفه ای را برای خود به ارمغان بیاورد و دلیل آن نیز کیفیت بالای خدمات گوگل است.

واقعیت مجازی این شرکت بسیار جالب و جذاب است که تقریبا چند ماه پیش به طور کامل راه اندازی شد و کاربران می توانستند با فعال سازی آن گزینه حیوانات وحشی و برخی از حیوانات را به دوربین خود انتقال دهند و با روشن شدن دوربین توانایی ثبت تصاویر با آن حیوانات را داشتند.

بروزرسانی جدید واقعیت افزوده گوگل به زودی منتشر می شود و دلیل آن نیز بخاطر استقبال بسیار زیاد و فوق العاده سنگین است که از سوی کاربران گوگل نسبت به این بخش ارائه داده شده است و می توان گفت این شرکت توانسته یک بخش خود را بیش از حد محبوب کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این بخش به قدری واقعی و بدون ایراد و همچنین بدون داشتن حتی یک مشکل میان کاربران محبوب شده است که واقعا اگر گوگل به صورت انحصاری تلاشی برای به دست آوردن این جایگاه می کرد واقعا توانایی به دست آوردن این حالت سخت و دشوار بود.

بروزرسانی جدید واقعیت افزوده گوگل

بروزرسانی جدید واقعیت افزوده گوگل

در این آپدیت شاهد اضافه شدن ۵۰ حیوان مختلف هستیم که گستره حیوانات در واقعیت افزوده گوگل را به ۲۰۰ عدد می رساند و کاربران می توانند نسبت به خواسته های خود یک حیوان را انتخاب کنند و با آن در دنیای واقعی بازی کنند و ویدیو و عکس ثبت کنند.

این حالت نیز قرار است به زودی در گوشی های سامسونگ به صورت انحصاری و با حالتی واقعی تر ارائه شود و طبق گفته های مدیر نرم افزاری این شرکت، واقعیت افزوده سامسونگ با بهره گیری از فناوری های جدید علاوه بر حیوانات شاهد اضافه شدن طرح ها و مدل های دیگری خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر