برگزاری رویداد CES 2021 با رعایت پروتکل های بهداشتی

برگزاری رویداد CES 2021 با رعایت پروتکل های بهداشتی

با شیوع وحشتناک ویروس کرونا شاهد لغو شدن تمامی رویداد ها و نمایشگاه هایی بوده ایم که در تاریخ های اعلام شده برگزار نشدند و این باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی شد که برای برخی از شرکت ها تا حد ورشکستگی نیز پیش رفت.

اما یک نکته بسیار تعجب برانگیز و جالب به وجود آمده است که باعث می شود تا نگاه ویژه و جالبی درمورد رویداد CES ۲۰۲۱ داشته باشیم، برگزار کنندگان این رویداد اعلام کرده اند این نمایشگاه طبق روال قبلی خود باز خواهد بود و هیچ مانعی برای برگزاری این رویداد وجود ندارد.

CTA اعلام کرده است برای برگزاری این رویداد به صورت حضوری برنامه های ویژه و خاص بهداشتی در نظر دارد که می توان با اجرایی کردن آنها برگزاری رویداد را به صورت حضوری برای کاربران و مراجعه کنندگان و البته برای شرکت ها به طور ایمن فراهم کرد.

برگزاری رویداد CES 2021 به صورت حضوری می تواند خطرات بسیار زیادی به همراه داشته باشد و همین نیز باعث شده است تا اتفاقات متفاوت و خاصی برای این رویداد بیافتد و شاید شاهد اتفاقات بسیار بد برای برگزار کنندگان و مراجعه کنندگان این نمایشگاه به وجود بیاید.

این سازمان برنامه های مختلفی را ارائه کرده است که هر کدام برای اجرایی کردن بسیار عالی می باشد و یک گزینه بسیار خوب و عالی برای استفاده های مراجعه کنندگان و شرکت هایی که خدمات و محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت بدون دردسر و مشکلات ایجاد خواهد شد.

برگزاری رویداد CES 2021 با رعایت پروتکل های بهداشتی

برگزاری رویداد CES 2021 بدون مشکل

برنامه این شرکت برای برگزاری این رویداد به صورت حضور ایجاد سالن های زیاد و تراکم بسیار پایین غرفه ها نسبت به هم و ایجاد فاصله های بسیار زیاد میان غرفه یکی از برنامه های این شرکت برای برگزاری رویداد CES به صورت حضوری می باشد.

همچنین این شرکت اعلام کرده است برنامه های متفاوتی را در بازه زمانی خود ایجاد خواهد کرد تا کاربران زیادی برای مراجعه به این نمایشگاه داشته باشند و البته تمامی پروتکل های بهداشتی به گونه ای رعایت خواهد شد که هیچ فردی در این نمایشگاه به کووید ۱۹ مبتلا نشود.

تا برگزاری رویداد بعدی حدود ۷ ماه باقی مانده است و قطعا تا آن زمان اتفاقات زیادی خواهد افتاد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که کدام یک از شرکت های فناوری جرات حضور در این رویداد را خواهند داشت و یا این رویداد نیز مانند نمایشگاه MWC بارسلون بخاطر شیوع ویروس کرونا لغو خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر