برگزاری رویداد WWDC 2020 اپل در ۲۲ ژوئن

برگزاری رویداد WWDC 2020 اپل در ۲۲ ژوئن

رویداد توسعه دهندگان اپل جزو یکی از رویداد های بسیار مهم و فوق العاده در دنیا می باشد و همیشه حضور خبرنگاران و توسعه دهندگان بسیار معتبر باعث شده است تا حساسیت و کیفیت این رویداد نسبت به دیگر رویداد های فناوری خاص و جذاب باشد.

اپل این رویداد را برای اینکه تمامی توسعه دهندگان از قابلیت های نرم افزاری و سخت افزاری اپل بهره مند شود را ایجاد کرده است و علاوه بر آن نیز شاهد رونمایی برخی از محصولات جدید شرکت آمریکایی در این رویداد ها هستیم که در سال جدید نیز این اتفاق خواهد افتاد.

رویداد WWDC اپل همیشه به صورت حضور و برگزاری یک همایش جالب برگزار شده است که اما امسال متاسفانه بخاطر شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین خواهد بود و اپل با توسعه دهندگان خود به تعامل خواهد پرداخت که بسیار خوب و عالی خواهد بود.

برگزاری رویداد WWDC 2020 اپل از اهمیت بسیار بالایی برای این شرکت برخوردار است و تقریبا همه ساله با رونمایی برخی از محصولات خود در این رویداد کیفیت آنرا همه ساله افزایش می دهد و کاربران زیادی نیز منتظر شروع این رویداد و رونمایی محصولات جدید این شرکت هستند.

همچنین این رویداد هزینه های زیادی را برای اپل به وجود می آورد که خود این شرکت برای برگزاری تمامی این مراسم آنرا پرداخت می کند و از توسعه دهندگان هیچ هزینه ای دریافت نمی شود و آنها به صورت رایگان و دعوتی در این رویداد حضور پیدا می کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برگزاری رویداد WWDC 2020 اپل در 22 ژوئن

برگزاری رویداد WWDC 2020 اپل

امسال نیز مانند سال های گذشته شاهد رونمایی محصولات جدید این شرکت خواهیم بود و اپل عنوان کرده است منتظر عرضه سری جدید گوشی های این شرکت در این رویداد نباشیم و شاید سری جدید لپتاپ های مک بوک در این رویداد رونمایی خواهد شد.

همچنین احتمال اینکه محصولات بروزی از سوی اپل در این رویداد عرضه شود بسیار کم می باشد و بخاطر شیوع ویروس کرونا و تعطیلی برخی از کارخانه های این شرکت در مناطق مختلف دنیا باعث عقب افتادن رونمایی و تولید محصولات جدید اپل نسبت به رشد سال قبل خواهد بود.

همیشه برگزاری این رویداد جذابیت های خود را داشته است و اپل توانسته است با مدیریت بسیار خاص آن محصولات بسیار زیادی را از خود به نمایش بگذارد که واقعا در دنیای فناوری رقیبی برای آن محصولات وجود ندارد و در دنیای فناوری و تکنولوژی محصولاتی منحصر به فرد با طراحی و کیفیت فوق العاده می باشند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر