WWDC 2020 به صورت آنلاین و مجازی برگزار خواهد شد

WWDC 2020 به صورت آنلاین و مجازی برگزار خواهد شد

شرکت اپل نیز مانند شرکت های دیگری که رویداد های خود را بخاطر شیوع ویروس کرونا لغو کرده بودند را لغو می کند و قرار بر این شده است که این رویداد به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد و اپل مانند سال های گذشته محصولات خود را معرفی و رونمایی خواهد کرد.

شیوع ویروس کرونا تاثیر بسیار منفی بر فروش محصولات اپل داشته است و همین نیز باعث شده است تا این شرکت دست به تغییر برای رونمایی محصولات خود با تکنولوژی و روش های نوین شود و ما نیز شاهد این خواهیم بود که این رویداد به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد.

یکی از دلایل اینکه اپل زودتر از شرکت های دیگر اعلام برگزاری کنفرانس آنلاین را داده است همین فروش بسیار ضعیف این شرکت در یک ماه اخیر بوده است که بخاطر ویروس کرونا ضرر بسیار زیادی به این شرکت آمریکایی در بخش فروش محصولات وارد شده است.

WWDC 2020 به صورت آنلاین برگزار خواهد شد اما زمان دقیق آن مشخص نشده است و همین نیز باعث شده است تا ما شاهد این باشیم که این شرکت برنامه های زیادی را برای این رویداد در نظر گرفته است و می خواهد بهترین عملکرد را داشته باشد.

شرکت های دیگری مانند گوگل و فیس بوک بعد از لغو رویداد های خود هنوز زمان و نوع برگزاری رویداد های خود را معرفی نکرده اند و اپل اولین شرکتی می باشد که به طور کامل اعلام کرده است رویداد انحصاری خود را به طور آنلاین و مجازی برگزار خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

WWDC 2020 به صورت آنلاین و مجازی برگزار خواهد شد

رویداد WWDC 2020 به صورت آنلاین

این سال و این رویداد برای اپل ویژگی بسیار مهمی دارد و دلیل آن نیز این می باشد که فروش بسیار پایین و ضرر های جبران ناپذیر از سوی ویروس کرونا باعث شده است تا این شرکت بیشتر از هر زمان دیگری به این رویداد نیاز داشته باشد.

گفته می شود محصولات بسیار خاص و جذابی در این رویداد معرفی خواهد شد و مهم ترین بخش این رویداد رونمایی از سیستم عامل ios 14 می باشد که به احتمال زیاد با قابلیت ها و مشخصات فنی بسیار بالایی نسبت به دیگر سری های این شرکت رونمایی خواهد شد.

علاوه بر این نیز شاهد حضور گوشی آیفون ۹ یا همان SE 2 هستیم که امیدواریم با طراحی بسیار خاص و جالب از سوی شرکت اپل رونمایی شود. هنوز به طور کامل مشخصات برگزاری این رویداد مشخص نشده است و اپل مشخص نکرده است که در کدام زمان و کدام محصولات را عرضه و رونمایی خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع macworld

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.