سامسونگ بعد از سه سال بزرگترین برند گوشی های هوشمند ایالات متحده شد

سال ۲۰۲۰ به عنوان یکی از سخت ترین سال ها برای صنعت گوشی های هوشمند ماندگار خواهد شد. به ویژه سه ماهه اول و دوم آن، جهان و کل این صنعت را نابود کرد. به دلیل اختلال در تولید و همچنین محدودیت های قنطینه، شاهد کاهش عمده فروش بودیم. مشتریان همچنین در اولین ماه های ۲۰۲۰ مردم پول های خود را صرف خرید محصولات مهم به جای گوشی های هوشمند کردند.

بزرگترین برند گوشی های هوشمند ایالات متحده

با این حال، در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ شاهد شروع بهبود تجارت گوشی های هوشمند بودیم. حتی شرکت هایی که سال ها در حال افت بودند نتایج خوبی کسب کردند.

رهبر بازار گوشی های هوشمند جهان در سه ماهه اخیر، جایگاه شیائومی در هند را به سرقت برد و به اولین مارک گوشی های هوشمند تبدیل شد. اکنون، سامسونگ اپل را هم پشت سر گذاشته و بزرگترین برند گوشی های هوشمند ایالات متحده شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
گلکسی نوت 20

طبق گزارش Strategy Analytics، سرانجام سامسونگ برای اولین بار پس از سه سال اپل را شکست داد، این شکست به واسطه چندین دلیل بود که یکی از آن ها نبود ایفون های جدید در سه ماهه سوم ۲۰۲۰ بود.

غول کره ای طی سه ماه که از جولای شروع شد و در ۲۷ سپتامبر به پایان رسید، به بزرگترین برند گوشی های هوشمند ایالات متحده دست یافت. این شرکت ۳۳.۷ درصد سهم در بازار ایالات متحده به دست آورد و اپل هم با ۳۰.۲ درصد سهم به جایگاه دوم سقوط کرد. در وهله سوم، ال جی را با ۱۴.۷ درصد سهم داریم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر