بزرگترین مشخصات تلویزیون هوشمند S1 اوپو : چرا باید آن را بخریم ؟

چند روز پیش، در ۱۹ اکتبر ۲۰۲۰، اوپو کنفرانس رونمایی محصول جدیدی را با موضوع ” یک قدم دیگری به جهان جدید ” را برگزار کرد. در این رویداد، اوپو اولین تلویزیون هوشمند پرچمدار خود یعنی تلویزیون هوشمند S1 را منتشر کرد. مدل دیگری وجود داشت که به آن هم تلویزیون هوشمند R1 لقب داده بودند.

همانطور که گفته شد، با این حرکت اوپو رسما وارد بازار تلویزیون های هوشمند می شود و رقابت سختی را با دیگری مارک های مشابه خود مثل هواوی، وان پلاس، نوکیا و غیره را شروع خواهد کرد. اتفاقا، ما نباید همه این مارک ها را با شیاپومی مقایسه کنیم زیرا مدتی است که در این جایگاه قرار گرفته است و به جایگاه خاصی رسیده است.

مشخصات کلیدی تلویزیون هوشمند S1 اوپو

در عین حال، در حدود یک سری از محصولات استراتژیک اینترنت اشیا، اوپو توابع اتصال جدیدی را هم به ارمغان اورده است که می تواند زندگی کاربران را تغییر دهد. آنها می توانند به همکاری تلفن های همراه، تلویزیون، ساعت، هدفون و سایر محصولات پی ببرند. اوپو چیز جدیدی رو نکرده است و قبل از آن هواوی و شیائومی محصولاتی از این قبیل را رونمایی کرده اند.

در این میان، بزرگترین نقطه روشن طبیعتا اتصال سریع و غیر معنی بین دستگاه ها، به اشتراک گذاری رایگان محتوا و تجربه درک هوشمند است.

آنچه شایسته توجه شماست، تلویزیون هوشمند ۶۵ اینچی S1 اوپو است

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از پنل کیو ال ای دی نقطه کوانتومی ۴ کا پیشرو در صنعت استفاده می کند. مورد دوم به طور رسمی ادعا می شود که از NTSC صد و بیست درصدی طیف رنگی فوق العاده گسترده بهره می برد و تا ۱.۰۷ میلیارد رنگ پشتیبانی می کند.

با نور پس زمینه کامل آرایه ای ۲۱۰ نقطه ای، اوج روشنایی می تواند به ۱۵۰۰ نیت برسد. بنابراین می تواند به کنترل دقیق نور و تاریکی دست یابد.

از نظر صدا، تلویزیون هوشمند S1 اوپو هم یک ساب کامل دست یافته است

تجربه کیفیت صدا در تلویزیون هوشمند S1 اوپو به طور مشترک توسط تیم تحقیق اوپو و مارک صوتی سطح بالا های-فای دانمارکی دایناآئودیو ایجاد شده است. به نوآوری از ۱۸ اسپیکر استریو فراگیر برای دستیابی به طرح ۵.۱.۲ کانال استفاده می کند.

اوپو به صراحت گفت که این اولین بار است که در زمینه تلویزون تلاش می کند. بنابراین اوپو امیدوار است که بتواند باعث تعجب کاربران شود.

سرانجام تلویزیون هوشمند S1 اوپو به قیمت ۱۱۹۶ دلار به فروش خواهد رسید.

ـــ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ـــ

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر