بسته شدن دفترها و فروشگاه های اپل در چین از ۹ آوریل

بسته شدن دفترها و فروشگاه های اپل در چین از ۹ آوریل

امروز اپل بیانیه کوتاهی صادر کرده و اعلام کرده است که تمام فروشگاه های فیزیکی، دفاتر شرکت و مراکز تماس در کشور چین بسته خواهد شد.این حرکت از پایان هفته آینده آغاز می شود. احتمالا می دانید که چرا اپل چنین کاری را انجام می دهد. مگر اینکه شما در یک غاز زندگی کرده باشدی، می دانید که شیوع ویروس بزرگ کرونا در چین در جریان است.

به گفته اپل، این اقدام با انگیزه فراوانی از احتیاط انجام شده و بر اساس آخرین توصیه های متخصصان بهداشت پیشرو انجام شده است، این اقدام با هدف محدود کردن قرارگرفتن گرمندان شرکت در معرض شیوع ویروس انجام شده است. اگر نیاز به خرید هر یک از محصولات اپل دارید، می توانید آنها را از طریق فروشگاه آنلاین چین دریافت کنید.

بسته شدن دفترها و فروشگاه های اپل در چین

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

خروجی ویروس کرونا بر تولید آیفون ۱۱، ایرپادز پرو و آیفون ۹ تاثیر می گذارد.

بر اساس گزارش های، وضعیت ویروس کرونا ممکن است تولید آیفون ۹ شایعه شده را مختل کند اما این همه چیز نیست. آخرین ایرپادز و همچنین تولید آیفون ۱۱ نیز تحت تاثیر اختلال در زنجیره تامین قرار خواهند گرفت. شریک اصلی اپل، فاکسکان، این شایعات را تکذیب کرد و اطمینان داد که آنها به انجام کلیه تعهدات تولید جهانی ادامه خواهند داد.

طبق گزارش آیفون ۹، این تلفن هوشمند ماه آینده به تولید انبوه خواهد رسید. آیفون ارزان قیمت و کامپت جدید در ماه مارس رسما به بازار عرضه می شود. بیایید ببینیم اپل قارد خواهد بود دستور کار خود را مطابقت دهد یا نه.

شما می توانید پست اخیر ما را که در مورد تاثیر ویروس بزرگ کرونا بر تولید آیفون منتشر کرده ایم را با کلیک بر روی تاثیر کرونا بر آیفون جدید وارد صفحه مربوط به این پست شوید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر