بطری های کوکا با طرح جنگ ستارگان

بطری های کوکا با طرح جنگ ستارگان البته فقط در سنگاپور

بطری های جدبد کوکاکولا با طرح جنگ ستارگان مطمئنا توسط کلکسیونر ها طاقت فرسا هستند یعنی اگز بتوانند آن را به دست بیاورند . ظروف نوشیدنی مجهز به اولد فقط در سنگاپور و در مقادیر بسیار محدود فروخته می شوند . یک کلکسیونر باید موفق باشد تا یکی از کوکا کولا جنگ ستارگان را به طور تصادفی استفاده می کند . بخش سازنده نوشیدنی در سنگاپور با متخصصان بازاریابی در اینور مشارکت کرده است تا بتواند تعداد محدودی از بطری های تعاملی جنگ ستارگان کوکا کولا را تولید کند .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این بطری ها به ترتیب دارای دو طرح هستند چراغهای قرمز و آبی برای کیو رن و ری به ترتیب . آنها از مدار های الکترونیکی چاپ شده روی کاغذ نازک استفاده می کنند که در صورت لمس کردن همانطور که در هنگام برداشتن بطری با جرقه مدار را کامل می کند و اولد را روشن می کند که باعث می شود چراغ برق جلوه کند .

به ازای هر بطری می توانند حدود ۵۰۰ بار (با میانگین ۵ لمس در هر فعال سازی) قبل از انقضا آنها روشن شوند .

خبر بد ؟ از محدود بودن در بازار سنگاپور فقط ۸۰۰۰ دستگاه تولید می شود . علاقه مندان به منطقه باید برای پیدا کردن یک از ۴۵ مکان مخفی که بطری های در آن ها فروخته می شود ، معاملات را در رسانه های اجتماعی حل کنند . از این گذشته شکار کهکشانی فقط در سه روز آخر هفبه آینده برگزار خواهد شد .

جزئیات بیشتر را می توانید در وبسایت سنگاپور کوکا کولا بیابید . و از خبر های مربوط به این محصول میشه گفت کلکسیونی را در این سایت پیدا کنید .

جنگ ستارگان Rise of Skywalker در ۲۰ دسامبر در سینما ها فرو می رود . و میشه گفت تبلیغی برای این فیلم است .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر