بنتلی Bacalar بهترین سوپر لوکس دنیا : تماشا کنید

بنتلی Bacalar بهترین سوپر لوکس دنیا : تماشا کنید

اولین خودروی دو درب بنتلی بعد از سال ها انتظار بلاخره به عرصه رونمایی و تولید رسید، این خودرو قابلیت های بسیار زیادی دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت و به طور کلی می توان گفت یک خودروی بسیار فوق العاده و بی نقص می باشد.

بنتلی بکلار تلفیقی از خودروی سوپر اسپورت و خودروی لوکس می باشد که طراحی و تولید شده است، این خودرو را هم می توان در دسته بندی سوپر اسپورت و لوکس قرار داد و به طور کلی می توان گفت با یک خودروی سوپر لوکس طرف هستیم.

منحصر به فرد بودن این خودرو از تعداد تولید آن به طور کامل گویای همه ماجرا می باشد، از این خودرو فقط به تعداد ۱۲ دستگاه تولید خواهد شد که قطعا کمیاب ترین خودروی دنیا لقب خواهد گرفت و با طراحی خاص خود قطعا جزو بهترین خودرو های دنیا خواهد بود.

بنتلی Bacalar با طراحی بسیار فوق العاده خود این حس را به هر فردی منتقل می کند که با یک خودروی معمولی طرف نیست و شاهد یک ماشین با طراحی فوق العاده و استثنایی رو به رو هستیم و رنگبندی این خودرو نیز فوق العاده خاص و جالب می باشد.

قرار بود این خودرو در نمایشگاه ژنو ۲۰۲۰ رونمایی شود که بخاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد اما هفته گذشته شاهد رونمایی این خودرو و غول سوپر لوکس دنیا بودیم که به شخصه بنده خودم تحت تاثیر طراحی خارق العاده و خاص این خودرو قرار گرفتم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بنتلی Bacalar بهترین سوپر لوکس دنیا : تماشا کنید

مشخصات بنتلی Bacalar

بخش فنی و داخلی این خودرو نیز مانند بدنه این خودرو از شکل فوق العاده برخوردار می باشد و تناسب بسیار مناسبی با یکدیگر دارند و اشاره به یک خودروی بسیار خاص و فوق العاده دارد که باعث می شود تا شاهد یک ترکیب فوق العاده در طراحی و مشخصات فنی در این خودرو باشیم.

موتور ۶.۰ لیتری توربو فولکس واگن که با تولید نیروی ۶۵۰ اسب بخار به یکی از پرقدرت ترین خودرو های دنیا تبدیل خواهد کرد این خودرو را، همچنین این خودرو قابلیت این را دارد که سرعت ۰ تا ۶۰ را در کمتر از ۳.۵ ثانیه طی کند که شتاب قابل قبولی نیز دارد.

علاوه بر مشخصات داخلی این خودرو، مهم ترین بخش این ماشین بسیار زیبا طراحی بدنه این خودرو می باشد. بنتلی همیشه در طراحی های خود به این نکته اشاره دارد که بهترین طراحی را در خودرو های خود بکار بگیرد و ما نیز شاهد یک خودرو با قابلیت های فوق العاده و خاص در این خودرو هستیم. در پایین نیز ویدیویی درمورد مشخصات فنی و توضیحات کلی درمورد بنتلی Bacalar می توان مشاهده کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر