بهترین تلویزیون های سال ۲۰۱۹

بهترین تلویزیون های سال ۲۰۱۹

شرکت های بزرگ تولید کننده تلویزیون در سراسر دنیا با ارائه خدمات متنوع و محصولات گوناگون، بازار تلویزیون های با کیفیت را بالا برده اند. شرکت هایی همچون سونی، ال جی،سامسونگ و دیگر شرکت ها در این رقابت بزرگ شرکت دارند و برای اولین شدن با هم رقابت می کنند.

این شرکت ها آنقدر کیفیت های خود را بالا برده اند که انتخاب بین محصولات این شرکت ها واقعا دشوار و سخت می باشد و انتخاب کردن میان این همه تنوع محصول بیشتر خریداران را به اشتباه وا میدارد. همین امر باعث شده است تا بخش تحریره ما در این مورد مطلبی تهیه کند و برای شما کاربران ارائه دهد تا بتوانید بهترین انتخاب را بین بهترین تلویزیون های سال ۲۰۱۹ داشته باشید.

مقایسه بین مدل های مختلف بر اساس قیمت،کیفیت،کارایی و مشخصات صفحه نمایش می باشد و اکثر مردم و خریداران این نوع مقایسه را با محصولات مشابه انجام می دهند. تلویزیون های سال ۲۰۱۹ (تمامی مدل ها) از کیفیت ۴K پشتیبانی می کنند که می توان گفت با کیفیت ترین سال از لحاظ صفحه نمایش همین سال می باشد.

ما در زیر لیست تلویزیون هایی را آورده ایم که شما می توانید با مقایسه کردن بین این مدل ها به بهترین انتخاب خود دسترسی داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید ممکن را انجام دهید. در این لیست از محصولات شرکت هایی همچون سونی،سامسونگ،ال جی و TCL ارائه خواهیم کرد.

بهترین تلویزیون های سال 2019

۱.Samsung Q90R QLED TV

سامسونگ هر ساله مدل های مختلفی را ارائه می دهد که هر سال نسبت به سال گذشته بهتر و با کیفیت تر می باشد، سامسونگ این سال با ارائه محصول Q90R یکی از بهترین تلویزیون های سال را تولید و به بازار عرضه کرد.

این مدل یکی از موفق ترین مدل های سال ۲۰۱۹ به حساب می آید و می توان گفت این شرکت از بهترین تکنولوژی ها و فناوری ها برای این محصول استفاده کرده است. سامسونگ نسبت به سال گذشته از لحاظ کیفیت و ساختار و تکنولوژی های مورد استفاده پیشرفت چشمگیری داشته است.

این شرکت کره ای با ارائه خدمات باور نکردنی و ساخت محصولات جذاب و با قیمت های به صرفه یکی از قدرت های بزرگ در بین شرکت های الکتریکی به حساب می آید که طرفداران و مشتریان خاص خود را دارد. این سری از محصولات سامسونگ یکی از بهترین دسته های این شرکت به حساب می آیند.

سامسونگ نسبت به محصول قبلی خود یعنی Q9FN از امکانات زیادی بهره برده است که این محصول را به یکی از معروف ترین و بهترین محصول سال لقب بگیرد و برای یک خرید ایده آل مناسب به حساب بیایید. سامسونگ در این مدل از صفحه نمایش خم یا همان QLED استفاده کرده است.

بهترین تلویزیون های سال 2019

۲. LG C9 OLED

ال جی یکی از شرکت های معروف تولید کننده تلویزیون در سال های اخیر بوده و با تولید محصولات با کیفیت و با قیمت های مناسب رقیب اصلی شرکت های دیگر تبدیل شده است. این شرکت در گذشته یکی از بی رقیب ترین شرکت های تولید تلویزیون محسوب میشد.

اما در سال های اخیر ال جی با کاهش کیفیت محصولات خود از رده تلویزیون های با کیفیت جدا شده است، اما این سال با تولید محصول جدید خود یعنی C9 به یکی از بهترین تلویزیون های سال ۲۰۱۹ تبدیل شده است. این محصول با کیفیت ۴K با با پشتیبانی از وضوح OLED محصول با کیفیتی به شمار می رود.

قابلیت ها و ویژگی های این محصول آنقدر زیاد می باشد که برای دانستن آن باید ساعت ها وقت بگذارید تا بتوانید همه ی قابلیت ها و ویژگی های این محصول را به دست بیاورید و بتوانید همه آنها را به یاد داشته باشید. الجی با تولید این محصول نشان داد می تواند به عرصه رقابت برگردد و یکی از بهترین شرکت های تولید کننده تلویزیون در دنیا باشد.

بهترین تلویزیون های سال 2019

۳. Vizio P-Series Quantum X

شاید شما اسم ویزیو را تا حالا نشنیده باشید و این اولین بار باشد که این اسم به گوشتان می خورد اما این شرکت با ارائه تلویزیون هایی با کیفیت های بالا و قیمت های مناسب به یکی از معروف ترین شرکت ها در این عرصه تبدیل شده است.

محصول جدید این شرکت دارای قابلیت هایی همچون متصل شدن به تلفن همراه، پشتیبانی از حالت های مختلف هنگام متصل شدن به دیگر دستگاه های بیسیم، کیفیت۴K و وضوح صفحه نمایش OLED به یکی از بهترین محصولات بازار تبدیل شده است.

این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت در چند سال اخیر توانسته است جای بیشتر شرکت های معروف را در بخش تلویزیون به دست بیاورد که می توان گفت رویه تولید محصول و کیفیت محصولات این شرکت باعث شده است تا این رتبه را به دست بیاورد. ما نیز پیشنهاد می کنیم این محصول را در لیست خرید خود داشته باشید.

بهترین تلویزیون های سال 2019

۴. Samsung Q900R QLED TV

سامسونگ این بار با طراحی منحصر به فرد و صفحه نمایش منحنی طرح انقلابی در دنیای تلویزیون های خانگی را به وجود آورده است که بیشتر شرکت های تولید کننده تلویزیون قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی و قابلیت را ندارند و همین نیز باعث شده است تا این محصول سامسونگ بیش از حد معروف شود.

این سری از محصولات سامسونگ از پر فروش ترین محصولات بازار به حساب می آیند و با قیمت هایی که دارند در اکثر خرید های مردم دیده می شوند، ما نیز پیشنهاد می کنیم در موقع خرید نیز توجه کوتاهی نیز به این محصول داشته باشید.

سامسونگ در این مدل از صفحه نمایش QLED پشتیبانی می کند و باعث شده است تا کیفیت صفحه نمایش نسبت به وضوح تصویر بالا برود که می توان گفت کیفیت این محصول بالا برود و یکی از پر فروش ترین محصولات بازار تبدیل شود.

بهترین تلویزیون های سال 2019

۵. Sony A9G Master Series OLED

سونی توانسته است با جایگزینی محصول سال گذشته خود و با ارائه محصول جدید اثبات کند که توانایی تولید تلویزیون های همواره با کیفیت های بالا را دارد و می تواند به خوبی از پس بازار های تولید بر بیایید. همین امر نیز باعث شده است تا در لیست ما قرار بگیرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سونی در این محصول از طراحی منحصر به فردی استفاده کرده است در دیگر مدل ها و سری های خود از آن استفاده نمی کرد، همین طراحی و قابلیت باعث شده است تا این تلویزیون سونی در لیست بهترین تلویزیون های سال ۲۰۱۹ قرار بگیرد.

این خبر می تواند یک اعلام خوش باشد، چون این شرکت در سال های اخیر از لحاظ فروش و کیفیت کاهش داشته است، می توان گفت سونی در چند ماه اخیر دچار پیشرفت های زیادی در بخش کیفیت و طراحی شده است و با ارائه محصولات متنوع و با قیمت های مختلف در رقابت بین مدل های معروف و پرچمداران شرکت های بزرگی قرار بگیرد.

بهترین تلویزیون های سال 2019

۶. LG B9 OLED Series : جزو بهترین تلویزیون های سال ۲۰۱۹

محصول B9 الجی واقعا یکی از بهترین و پایین ترین قیمت های تلویزیون در سال ۲۰۱۹ می باشد، بیشتر خریداران و کاربران این محصول از قیمت پایین و کیفیت فوق العاده این محصول خبر می دهد. ال جی در این تلویزیون از طراحی مختلفی نسبت به گذشته استفاده کرده است.

در این مدل نسبت به سری های گذشته شاهد بریدگی از قسمت های گوشه این تلویزیون ها بوده ایم و این طراحی باعث زیباتر شدن و کوچک نشان دادن تلویزیون موثر بوده است. این محصول نسبت به سری E9 و C9 پیشرفت زیادی داشته است.

اگر شما تمامی مدل ها و سری های قبلی الجی را با همین مدل مقایسه کنید قطعا این محصول را انتخاب خواهید کرد، دلیل آن نیز وجود کیفیت بالا و با قیمت پایین تر نسبت به سری های قبلی خود الجی و مدل های دیگر بازار خواهید بود، این محصول از تلویزیون های پر فروش سال نیز می باشد.

بهترین تلویزیون های سال 2019

۷. Samsung Q70R QLED TV

محصول جدید سامسونگ با زاویه دیده گسترده و با پشتیبانی از رنگ های زیاد باعث شده است تا این مدل در لیست ما قرار بگیرد. این محصول با پشتیبانی از نمایش تصاویر ۴K و HDR باعث شده است تا یکی از بهترین تلویزیون های سال ۲۰۱۹ لقب بگیرد.

این محصول با قیمت پایین و با استفاده از تکنولوژی QLED پیشنهاد مناسبی برای خرید می باشد. شاید بیشتر خریداران تلویزیون مشخصات کامل این محصولات را ندانند و یا به آن ها توجه نکنند اما اکثر مردم در هنگام خرید به مشخصات کلی این محصول رسیدگی می کنند.

با این همه وجود این محصول نسبت به محصول Q70R از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و باعث شده است تا این محصول به یکی از بهترین محصولات سامسونگ در سال ۲۰۱۹ قرار بگیرد. فروش این تلویزیون آنقدر زیاد بوده است که سامسونگ قصد دارد ورژن جدید این محصول را در سال ۲۰۲۰ راهی بازار کند.

بهترین تلویزیون های سال 2019

۸. Sony Bravia X950G Series

اگر قصد دارید تصاویر واقعی و با وضوح صفحه نمایش بالا داشته باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم تا از محصول Bravia X950G سونی مشاهده کنید. این محصول دارای قابلیت ها و ویژگی های خاصی می باشد که در مدل های دیگر وجود ندارد.

سری باواریا سونی یکی از خاص ترین تلویزیون های سال های اخیر می باشد، سونی تمام توان خود را در این محصولات به کار میگیرید و پرچمدار اصلی این شرکت نیز سری باواریا این شرکت محسوب می شود.

برای اینکه بتوانید از قابلیت ها و امکاناتی همچون متصل شدن به دستگاه های دارای بلوتوث، پشتیبانی از انواع کنسول های بازی ، پشتیبانی از انواع حالت های صدا برای پخش موسیقی و انواع فیلم. این محصول می تواند انتخاب مناسبی برای خرید باشد. پیشنهاد میکنیم از این محصول نیز بررسی های اولیه خود را انجام دهید.

بهترین تلویزیون های سال 2019

۹. (TCL 6-Series (R615

شرکت TCL نیز یکی از شرکت های پیشرو در تولید تلویزیون های خانگی در سال های اخیر بوده است و توانسته است با تولید محصولات با کیفیت و با قیمت های خیلی پایین طرفداران و مشتریان خود را به دست بیاورد.

این شرکت چینی با استفاده از تکنولوژی های جدید و پشتیبانی از حالت های مختلف به یکی از بزرگترین سری ها و مدل های تلویزیون در سال ۲۰۱۹ تبدیل شده است. وضوح و کیفیت این صفحه نمایش آنقدر زیاد و قابل توجه می باشد که شما در نگاه اول عاشق این تلویزیون خواهید شد.

شاید نام TCL برای اکثر مردم و خریداران نا آشنا باشد و در کل محصول مورد اعتمادی نباشد اما این گونه نیست و محصول جدید این شرکت همه این حرف ها را نقض می کند. این محصول با پشتیبانی از حالت ۴K بهترین حالت تصویر را به شما ارائه می دهد.

بهترین تلویزیون های سال 2019

۱۰.(Hisense H8F (55H8F, 65H8F

شرکت Hisense در چند سال اخیر توانسته است با تولید محصولات با کیفیت بالا و سطح جهانی تبدیل به یکی از قدرتمند ترین شرکت های تولید تلویزیون در دنیا باشد. علاوه بر این نیز با پشتیبانی از کیفیت و تکنولوژی ULED باعث شده است تا این محصول به طور وحشتناک با کیفیت باشد.

شرکت ژاپنی Hisense از سال های دور در تولید تلویزیون های خانگی وجود داشته است اما در سال های اخیر با وارد کردن تکنولوژی ها و طراحی های نوین و مدرن حالت و کیفیت محصولات خود را ارتقا داده است. این کیفیت برای اولین بار در تلویزیون های این شرکت پشتیبانی و استفاده می شود.

شاید شما هنگام خرید به مشخصات و قابلیت های محصول توجه نکنید اما این نکته مهمی می باشد که  هنگام خرید تلویزیزون های خانگی اولین و آخرین حرف را کیفیت صفحه نمایش و وضوح آن نشان می دهد که فقط در محصولات بالا رده دیده می شود.

امیدواریم این مطلب مورد پسند و کاربرد شما عزیزان قرار گرفته باشد، هرگونه سوال و یا انتقاد درمورد این مطلب و یا درمورد راهنمای خرید تلویزیون های خانگی می توانید زیر همین پست به اشتراک بگذارید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر