به روز رسانی iOS 13.1.2 اپل بدون موثر واقع شد

به روز رسانی iOS 13.1.2 اپل بدون موثر واقع شد

اپل برای سیستم عامل خود یعنی iOS ارزش زیادی قائل است و به خوبی از آن محافظت می کند و با  دادن آپدیت های مختلف آنرا نیز بهبود می بخشد.

اپل بعد از معرفی iOS 13 آپدیت های زیادی بعد از آن انتشار کرده است که هر کدام برای بر طرف کردن یک مشکلی بوده اند. اما در این آپدیت اینگونه نیست.

در بروز رسانی iOS 13.1.2 شاهد تغییراتی چندانی نیستیم و فقط تمرکز اپل روی جزئیات بوده است تا کلیات، مثلا بجای اضافه کردن حالت نایت مود، روی آیکون ها کار کرده است.

اپل در این بروزرسانی بجای اضافه کردن امکانات و ویژگی ها، آنها را بهبود داده است و امکاناتی که در بروز رسانی های گذشته انتشار کرده بود را فقط ادیت کرده است.

این بروز رسانی بیشتر کاربران اپل را ناراحت کرده است که بجای اضافه کردن امکانات و قابلیت های جدید فقط آیکون ها و دوربین های این سری را بهبود بخشیده است.

اپل در این آپدیت تاکید زیادی بر روی دوربین داشته است و سیستم عامل را تا حد ممکن با دوربین ست کرده است تا مشکلات اولیه دوربین تا حدودی رفع شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به روز رسانی iOS 13.1.2 اپل بدون موثر واقع شد

دلیل موثر نبودن به روز رسانی iOS 13.1.2

دلیل اینکه برخی از کاربران و منتقدان این آپدیت را موثر نمی دانند این است که بجای اضافه شدن قابلیت های جدید اپل فقط بهبود بخشیده.

بیشتر کاربران این حرکت اپل را درجا زدن نامیده اند و کار اپل را غیر حرفه ای می نامند، اپل بجای استفاده از قابلیت های جدید آنهارا بهبود بخشیده است.

یکی دیگر از موثر نبودن این بروز رسانی می توان به نبود حالت نایت اشاره کرد، اپل در سری های قبلی نیز این مشکل را داشت و در این سری نیز دارای این مشکل است.

یکی دیگر از دلایل موثر نبودن این بروزرسانی عدم وجود نرم افزار های جدید است، اپل برای هر آپدیت نیز یک نرم افزار تعیین می کرد که در این سری از آنها هم خبری نبود.

فقط از این حرکت اپل می توان نتیجه گرفت که اپل بدون تصمیم گیری و بدون برنامه ریزی شروع به دادن آپدیت برای سیستم عامل iOS کرده است.

این خبر قطعا خوب نیست و برای کاربران اپل یک نا خوشایندی را به ارمغان می آورد، اپل برای رقابت با رقبا باید سخت تلاش کند و از این اشتباهات دوری کند.

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر