بیت کوین بهترین سرمایه گذاری دهه اخیر

1 دلار را به 90،000 دلار تبدیل کرده است

بیت کوین بهترین سرمایه گذاری دهه اخیر

همانطور که از سال ۲۰۱۰ بیرون آمده ایم ، وقت آن رسیده است که بهترین مواردی که در دهه گذشته ارائه شده اند را با هم مرور کنیم . شاید پستی درباره برنامه های و بازی های برتر دهه گذشته را خوانده باشید ، اما بهترین سرمایه گذاری دهه گذشته چیست ؟ خیلی هم+ تعجب آور نیست چون بیت کوین غیر ممکن ها را ممکن کرده ، اگر شما ده سال پیش با ۱ دلار بیت کوین خریداری می کردید ، اکنون ارزش آن بالغ بر ۹۰ هزار دلار می شد .

بر اساس گزارش اخیر اوراق بهادار بانک های آمریکا از طریق CNN بیزینس ، کسانی که با شروع کسری از یک پنی در ابتدای دهه ارز مجازی خریداری کرده اند ، نمودار سرمایه گذاری خود را می توانند مشاهده کنند .

در دسامبر سال ۲۰۱۷ ، بیت کوین تقریبا ارزش آن به ۲۰،۰۰۰ دلار رسید به اوج خود رسید . این زمان بدی برای گیمر های رایانه ای ، که شاهد افزایش قیمت کارت های گرافیک بودند و در هنگام ساختن سیستم خود با همان قیمت ها زیاد بعد از دسترس قرار گرفتن قیمت آنها کاهش می یابد . اما فقط یک سال بعد ، این قیمت به پایین تر از ۳۲۰۰ دلار رسید . بهبود بیت کوین در طی سال گذشته در یک برهه به افزایش سهام AMD کمک کرد . اگر چه اندکی پایین آمد ، اما اکنون حدود ۶،۶۰۰ دلار ارزش دارد .

بهترین سرمایه گذاری دهه اخیر

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با شرکت های بیشتری که بیت کوین را به عنوان نوعی پرداخت می کنند و مسلما مشکل از طرف فیس بوک ، مشروعیت بخشیدن بیشتر ارز های دیجیتالی را در نگاه برخی مشکوک قرار می دهد ، بیت کوین می تواند شاهد افزایش قیمت باشد .

بهترین و بدترین سرمایه گذاری دهه اخیر

در این گزارش ، همچنین برخی از بدترین سرمایه گذاری های دهه هم ذکر شده است . این شامل کیات – واحد پول محلی میانمار است . درگیری در کشوری که قبلا به برمه معروف بوده ، باعث شده که  یک دلار از ده سال پیش در کیات سرمایه گذاری شده اکنون ارزش چهار دهم یک سنت خواهد بود . علاوه بر این ، سرمایه گذاری یک دلار در بازار سهام یونان در سال ۲۰۱۰ اکنون فقط به ارزش ۷ سنت خواهد بود ، اما اکنون اگر ۱ دلار خود را در سهام آمریکا سرمایه گذاری کرده باشید ارزش آن اکنون به ۳.۴۶ دلار خواهد رسید و این نشان دهنده سود حدود ۲۵۰ درصدی در سرمایه گذاری سهام آمریکا را می دهد .

شما برنامه ها و بازی های برتر مربوط به دهه گذشته را که سه محصول از اپل در این لیست بود را که حتما بررسی کرده باشید اگر این مرور را بررسی نکرده باشید می توانید با کلیک بر روی بهترین برنامه ها و بازی های دهه گذشته این خبر را بررسی کنید .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر