بی ام و آلپینا XB7 : یک SUV تمام عیار ۶۰۰ اسب بخاری

بی ام و آلپینا XB7 : یک SUV تمام عیار ۶۰۰ اسب بخاری

اگر طرفدار بزرگ بی ام و هستید ممکن است اسم آلپینا بلافاصله قابل تشخیص نباشد، اما رونمایی روز سه شنبه اولین SUV بی ام و و بازوی قابل توجه برای این کمپانی است

آلپینا یک کمپانی مستقل است که در سال ۱۹۶۵ با هدف دقیق تنظیم بهترین خودرو های بایرن تاسیس شد. به طور معمول، عملکرد عالی آلپینا در تولید مدل های BMW جایی بین مدل های M از جمله M3، M5، M8 و نسخه های اسپورت M است یا در مورد آلپینا B7 به جای M7 مناسب است.

این اتومبیل برای اضافه شدن به مدل های لاکچری یا لوکس طراحی شده است، اما بیشتر یک کراپ تون عملکرد بیشتر و بیشتر رانندگی روزانه است. اگر به نظر می رسد که این دستور العمل برای یک SUV ایکس ۷ است، احتمالا شما درست می دانید و موافق آپینا باشید.

بی ام و آلپینا XB7

آلپینا XB7 2021 در اسپارتانبورگ کارولینای جنوبی در کنار SUV بی ام و ایکس ۷ استاندارد ساخته خواهد شد، اما بیشتر مسئله جایی است که شباهت های آنها متوقف می شود. ببینید آلپینا XB7 فاقد قدرت ۵۳۰ اسب بخاری X7 M50i است. احتمالا به تنظیم ۶۱۲ اسب بخاری و گشتاور ۵۹۰ پوند رسیده است.

به غیر این در زیر کاپوت، قطعات در بوکلو با کمک مهندسین ZF روی گیربکس مقداری جادوگری کرده اند تا جعبه هشت سرعته را تحمل کند و در برابر ۴.۴ لیتری V8 توربو شارژ است می تواند تحویل دهد.

همچنین اگزوز مخصوص آلپینا وجود دارد که به آن کمک می کند این موتور بهترین کیفیت خود را داشته باشد و باعث می شود صاحبان نسخه استاندارد ایکس ۷ احساس ناکافی بودن کنند.

همچنین آلپینا سیستم تعلیق هوا ایکس ۷ را برای استفاده بهتر از آن استفاده کرد. بسته به سرعت و حالت عملکرد، خود را تا ۱.۶ اینچی کاهش می دهد. فرمان چرخ دنده عقب نیز برای اتومبیل سواری است و باید به پنهان کردن بخش عمده ای از XB7 هنگام رانندگی با اشتیاق کمک کند.

در داخل کابین آلپینا مانند دستگیره کنترل iDrive کریستالی با طناب شرکت تنظیم کننده (فوق العاده عالی) حکاکی شده، سوئیچ انتخاب دنده به رنگ آبی روشن، پلاک تولید آلپینا، آستانه در ها روشن و یک فرمان اسپرت آلپینا حک شده است.

در دوخت چرم شرکت لاوالینا با بخیه آبی و سبز نمادین خود استفاده شده است. چندین مدل تزئینی داخلی نیز وجود دارد، از جمله چوب لوکس میرتل، لاک پیانو و ذغال گردو طبیعی.

غیر از این، آنچه شما با XB7 به دست می آورید ویژگی های ایکس ۷ با مشخصات بالا است و این چیز بدی نیست. بسیازی از سیستم های کمک به راننده در هواپیما، و همچنین بسیاری از فناوری اطلاعاتی و راحتی کامل ایکس ۷ را بررسی کنید.

همه این قدرت و لوکس بودن XB7 را به راحتی در قلمرو های بنتلی بنتایگا سرعت و لامبورگینی ارووس قرار داده است، اما با ظاهری بهتر و با قیمت بسیار پایین تر ارائه می دهد. اسپد بنتایگا با قیمتی حدود ۲۰۰ هزار دلار آغاز می شود و ارروس لامبورگینی هم با قیمت ۲۰۷ هزار دلار قبل از آپشن ها به فروش می رسد.

آلپینا XB7 یک خرید مقرون به صرفه است و فقط ۱۴۲ هزار ۲۹۵ دلار قیمت دارد. البته این قیمت قبل از جایگذاری آپشن ها است، اما آلپینا به طور معمول هم مجهز به طراحی زیبا است.

بی ام و آلپینا XB7 : یک SUV تمام عیار ۶۰۰ اسب بخاری

 

پیش سفارش آلپینا XB7 از همین ماه در نمایندگی های BMW آغاز می شود و انتظار می رود تحویل آن از ماه سپتامبر شروع شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع cnet

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر