بی ام و i3 سدان برقی محبوب و جذابی خواهد بود

بی ام و i3 سدان برقی محبوب و جذابی خواهد بود

بعد از اینکه شرکت آلمانی بی ام و با تولید خودروی مینی i3 فروش بسیار زیادی به دست آورد حالا تصمیم گرفته است نسخه بهبود یافته این خودرو را تولید کند که به نظر برخی از منتقدان خودرویی بسیار جذاب و بی نقص محسوب می شود.

این شرکت شجاعانه نام پلتفرم این خودرو را سدان گذاشته است که نشان دهنده بزرگ بودن اندازه این خودرو نسبت به نسخه اولیه خود می باشد و این یعنی یک امتیاز مثبت برای شرکت آلمانی در طراحی بیرونی و ظاهری خودرو می باشد.

رندر های جذابی از این خودرو منتشر شده است که نشان دهنده زیبایی فوق العاده و زیاد این خودرو می باشد و شرکت آلمانی توانایی اجرایی کردن این حالت را داشته است و قطعا شاهد یک خودروی بسیار جذاب و فوق العاده از سوی این شرکت خواهیم بود.

بی ام و i3 سدان برقی یک باز طراحی منحصر به فرد از سوی BMW محسوب می شود که با سوخت الکتریکی همراه شده است و قطعا باعث فروش بسیار زیادی در بازار های جهانی خواهد بود که شرکت آلمانی عملی کردن آنرا بسیار حرفه ای و فوق العاده انجام می دهد.

بیشتر از همه نکات، شکل ظاهری و طراحی این خودرو می باشد که نسبت به نسخه های اولیه خود بیشتر جلب توجه می کند و این قطعا باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن حالت های بسیار جذاب و زیبایی درمورد این خودرو در بازار های جهانی باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بی ام و i3 سدان برقی محبوب و جذابی خواهد بود

رندر بی ام و i3 سدان برقی

بخش هایی از این خودرو از طراحی قبلی خودرو الهام گرفته شده است اما حدود ۸۰ درصد طراحی یک بازنگری بسیار فوق العاده از سوی بی ام و می باشد که سلیقه مخاطبان خود را از خودروی مینی به یک سدان بسیار جذاب و فوق العاده تغییر داده است.

بی ام و توانایی این را دارد که یک خودرو با سوخت الکتریکی را تولید کند و قطعا تغییرات همراه آن باعث به وجود آمدن حالت های بسیار متنوعی خواهد بود که این شرکت آلمانی برای اجرایی کردن آنها نقشه ها و برنامه هایی زیادی را در حال اجرا دارد.

همچنین این شرکت تصمیم گرفته است خودرو های هیبریدی خود را همراه با این سری ها در معرض رونمایی قرار دهد که واقعا شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و فوق العاده ای در آینده ای نه چندان دور خواهیم بود که باعث به وجود آمدن جذابیت زیاد خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر