بی ام و i4 الکتریکی با طراحی جدید رونمایی خواهد شد

بی ام و i4 الکتریکی با طراحی جدید رونمایی خواهد شد

شرکت آلمانی بی ام با داشتن امکانات بسیار ایده آل و بازار مناسب در حال به دست آوردن اتفاقات بسیار مناسب و فوق العاده برای بازار های جهانی می باشد و این کار کمک بسیار زیادی به این شرکت در مسیر رسیدن به هدف های خود دارد.

این شرکت در حال حاضر نسخه های متعدد و زیادی را از خود به نمایش گذاشته و شاهد حالت های بسیار فوق العاده و جذاب از سوی این قدرت بزرگ دنیای خودروسازی هستیم که توانسته در بهترین حالت ممکن و در ایده آل ترین حالت ممکن این اتفاق را رقم بزند.

بی ام و اعلام کرده به زودی خودروی i4 را با طراحی جدید و با فناوری های مدرن راهی بازار های جهانی خواهد کرد، یکی از مزیت های تغییر یافته در نسخه جدید این خودرو وجود سوخت الکتریکی می باشد که به بهترین شکل ممکن مورد طراحی و ساخت قرار گرفته است.

بی ام و i4 الکتریکی نسبت به نسخه قبلی خود دچار تغییرات بسیار زیادی شده است و ما شاهد اتفاقات و حالت های بسیار مناسب و هوشمندانه این شرکت هستیم که در بهترین و ایده آل ترین حالت ممکن خود به سر می برد و اتفاقات مناسبی را به نمایش می گذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سوخت برقی به همراه طراحی متفاوت برای این نسخه از خودرو های بی ام و باعث خواهد شد تا تغییرات دیگری در بخش های مختلف این خودرو به وجود بیاید، سازگاری موتور با سوخت الکتریکی و بخش های دیگر از مهم ترین تغییرات بی ام و خواهد بود.

بی ام و i4 الکتریکی

بی ام و i4 الکتریکی

بخاطر تغییرات جدید شرکت بی ام و اعلام کرده در بهترین وضعیت خود قرار دارد و احتمالا اتفاقات بسیار مناسب و خاصی را از سوی این شرکت قدرتمند شاهد باشیم که بسیار هوشمندانه و در عین حال جذاب و قدرتمند خواهیم بود.

بی ام و i4 جزو خودرو های پرفروش شرکت آلمانی BMW محسوب می شود که توانسته با قدرتنمایی در بازار های جهانی فروش مناسبی را از خود به نمایش بگذارد که در عین خاص بودن بسیار ایده آل و فوق العاده می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر